Keystone logo
University of Western Australia Business School

University of Western Australia Business School

University of Western Australia Business School

Wstęp

Dlaczego warto wybrać UWA


Poznaj nasze kampusy i obiekty, poznaj historię najstarszego uniwersytetu stanowego w USA i odkryj, dlaczego dyplom UWA może przygotować Cię do kariery w przyszłości, a nie tylko do miejsc pracy jutra.

Z dumą zajmujemy pierwsze miejsce w Australii Zachodniej i zajmujemy miejsce w pierwszej setce uniwersytetów na świecie.

No1 - Pierwsza ogólna ocena zapotrzebowania i badań studentów

7 - Siedmiu z naszych podmiotów znajduje się w rankingu 50 najlepszych na świecie

Top 100 - 96 miejsce na 100 najlepszych uczelniach na całym świecie


Pięć powodów do studiowania w UWA

Dowiedz się, co inspiruje ludzi do realizowania swoich celów.


Wibrujące doświadczenie studentów

Przylegający do rzeki Swan, nasz kampus Perth jest jednym z najbardziej malowniczych w Australii z charakterystycznymi budynkami z piaskowca, które mieszczą się w zabytkowych ogrodach. Jesteśmy zaledwie 10 minut od głównej dzielnicy handlowej i biznesowej w Perth, w pobliżu wielu wspaniałych plaż w mieście.

Na terenie kampusu będziesz miał do dyspozycji szereg niezbędnych udogodnień, w tym kawiarnie, biblioteki, księgarnie, tętniące życiem dzielnice kulturalne i mnóstwo klubów i stowarzyszeń, aby w pełni doświadczyć życia studenckiego. Nasza wspierająca gildia studencka oznacza, że ​​możesz spróbować swoich sił w wolontariacie, uzyskać niezależną poradę w różnych sprawach lub uczestniczyć w jednym z wielu różnych wydarzeń na terenie kampusu i poza nim.


Innowacyjna struktura kursu

Niezależnie od tego, jakie masz cele, dyplom UWA tworzy świat możliwości. Około 40 procent dzisiejszych miejsc pracy nie będzie istnieć za 20 lat (CEDA, 2015), więc wierzymy w lepsze przygotowanie do kariery w przyszłości.

Nasza innowacyjna struktura kursów jest jedyna w swoim rodzaju w WA i opiera się na modelu globalnym. Oznacza to, że możesz realizować swoje zainteresowania i jednocześnie maksymalizować możliwości rozwoju zawodowego. Ta elastyczność odróżnia Cię od tłumu i jest kluczem do przyszłej ochrony Twojej kariery.


Rankingi i oceny

W Australii zajmujemy pierwsze miejsce w ogólnej liczbie studentów pod względem zapotrzebowania na studentów, początkowe zarobki absolwentów, intensywność badań i granty badawcze w oparciu o kluczowe środki zawarte w przewodniku Dobry uniwersytet 2016. Ranking światowy QS dał nam najwyższą możliwą ocenę - 5 gwiazdek - i zajmujemy pozycję w rankingu jeden jedyny procent uniwersytetów na świecie. Siedem z naszych obszarów tematycznych znajduje się w rankingu Top 50 na świecie według rankingu QS World University by Subject.


Absolwent

Twój stopień UWA to inwestycja w twoją przyszłość. Nasi absolwenci stale przekraczają średnie krajowe wynagrodzenia początkowe i wskaźniki zatrudnienia absolwentów państwowych. Świętujemy silne partnerstwo branżowe, oferując praktyczne, rzeczywiste doświadczenia oraz cenne możliwości nawiązywania kontaktów zawodowych. To praktyczne podejście do uczenia się jest wysoko cenione przez pracodawców i zapewnia przygotowanie do kariery. Nasi absolwenci nadal inspirują i przynoszą pozytywny wpływ na społeczeństwo.


Zmienianie świata poprzez badania

Jako uniwersytet intensywnie zajmujący się badaniami, należymy do grupy ośmiu (koalicja najlepszych uniwersytetów badawczych w kraju) i jednego z dwóch australijskich członków światowej sieci uniwersytetów. Jesteśmy również członkiem Fundacji Matariki Network wysokiej jakości, intensywnie zaangażowanych w badania uniwersytetów, ze szczególnym uwzględnieniem doświadczenia studentów.

Z biegiem lat nadal przyciągamy wysoko wykwalifikowanych, uznanych na całym świecie pracowników, naukowców i studentów, w tym naszego laureata nagrody Nobla, profesora Barry'ego Marshalla, i otrzymujemy około 80 procent wszystkich funduszy na badania na uniwersytety WA rocznie.


Połączenia branżowe

W UWA nie tylko będziesz uczyć się do pewnego stopnia, ale będziesz mieć możliwość zdobycia cennego doświadczenia w swojej przyszłej karierze.


Mentoring

Nawiąż kontakt z profesjonalistą z branży, aby uzyskać indywidualne porady i rozwijać swoje umiejętności.


Bez doświadczenia

Nasza sieć placówek branżowych pozwala znaleźć niewymienione miejsca docelowe.


Miejsce docelowe na kredyt

Lokaty for-credit lub practicums są organizowane jako część twojego dyplomu.

Lokalizacje

  • 35 Stirling Highway, 6009, Perth

pytania