Keystone logo
University of West London - Ras al Khaimah Campus

University of West London - Ras al Khaimah Campus

University of West London - Ras al Khaimah Campus

Wstęp

University of West London - RAK Branch Campus

UWL cieszy się renomą wysokiej jakości edukacji ściśle związanej z zatrudnieniem. Naszym celem jest zainspirowanie naszych studentów do zostania innowacyjnymi profesjonalistami, łączącymi ich z ekscytującymi i satysfakcjonującymi karierami.

Położony w sercu jednego z najbardziej udanych regionów biznesowych w Wielkiej Brytanii, Uniwersytet ma wysoko wykwalifikowanych pracowników z bogatym doświadczeniem w swoich dziedzinach i silne związki z ich branżami.

Wszystko, co robimy, ma na celu wyposażenie naszych studentów zarówno w wiedzę akademicką, jak i praktyczne umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu w wybranych przez nich zawodach. Jesteśmy The Career University.


Na Uniwersytecie Zachodniego Londynu rozpoczęliśmy współpracę z Wisdom Education Group, która jest naszym lokalnym dostawcą infrastruktury akademickiej. To jest nasz pojedynczy Oddział Campus, który służy studentom z ZEA, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Cieszymy się, że możemy zaoferować szereg wysokiej jakości, skoncentrowanych na karierach studiów licencjackich i podyplomowych, prowadzonych przez wysoce doświadczony personel dydaktyczny.

Przywracamy nasz nastawiony na ucznia etos do Ras al-Chajma, zapewniając, że uczniowie znajdują się w centrum wszystkiego, co robimy w zakresie programów nauczania, nauczania i życia w kampusie. Oferujemy elastyczne rozkłady jazdy dostosowane do potrzeb uczniów i dostosowane do pracy zawodowej. Zajęcia odbywają się w języku angielskim, a przyznawane kwalifikacje będą takie same, jak te, które nagradzamy w Wielkiej Brytanii.

University of West London Branch Campus, Academy Zone, Ras al Khaimah Zjednoczone Emiraty Arabskie:

Nowo uruchomione Centrum Uniwersytetu Zachodniego Londynu (RAKFTZ Branch) znajduje się w Strefie Akademickiej strefy wolnego handlu Ras al Khaimah w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jest to pierwszy Oddział Campus University of West London na Bliskim Wschodzie./strong>

Kampus znajduje się w centrum na granicy Umm Al Qaiwan w Emiracie Ras Al Khaimah w Al Hamra. RAK Ceramics, światowej sławy firma Ceramics położona w pobliżu tego kampusu. Bezpośredni dostęp z emiratu Fujairah stanowi dodatkową zaletę. Kampus ten może bezpośrednio obsługiwać całe północne emiraty, ponieważ znajduje się w pobliżu Fujairah, Umm Al Quwain, Ajman, Sharjah i Dubaju. Centrum znajduje się w odległości 50 minut jazdy od Dubaju, a transport jest dostępny w całych północnych Emiratach, w tym w Dubaju.

Centrum oferuje szereg kursów licencjackich i podyplomowych prowadzonych przez wysoce doświadczoną kadrę pedagogiczną. Zajęcia odbywają się w języku angielskim, a przyznawane kwalifikacje będą takie same, jak te, które nagradzamy w Wielkiej Brytanii.

Kursy, które będą oferowane obejmują zarządzanie, finanse i rachunkowość oraz zarządzanie podróżami i turystyką.

Kariera i rozwój badań

Po ukończeniu kursu nasi studenci MBA czują się pewniej i wielu z nich przenosi się do obszarów wzrostu, takich jak bankowość, doradztwo, sektor rządowy i non-profit na arenie międzynarodowej, podczas gdy inni prowadzą własne, odnoszące sukcesy firmy.

Nasi absolwenci MBA pracują teraz z takimi firmami jak:

Citibank
Accenture
GlaxoSmithKline
Zaufania NHS
BBC
Wieśniak
Starbucks
Opony Continental
The Times India
Hotele w Jarvis
Opiekun

Postęp w nauce


Podczas nauki możesz odkryć obszar, o którym chcesz dowiedzieć się więcej. Studia doktoranckie umożliwiają rozwój badań i ogólnych umiejętności, dzięki którym możesz skutecznie pracować jako profesjonalny badacz./>

Wsparcie kariery


Nasze stopnie mają na celu pomóc Ci znaleźć karierę, która jest dla Ciebie odpowiednia. 96% naszych absolwentów pracuje w ciągu 6 miesięcy od ukończenia szkoły./>

Dzięki naszej pożądanej lokalizacji w zachodnim Londynie, mamy silne powiązania z wieloma organizacjami krajowymi i wielonarodowymi, takimi jak BBC, Hewlett-Packard (HP) Ltd, Middlesex Law Society i Savoy Education Trust. Mamy mocne osiągnięcia w zakresie oferowania wartościowych praktyk zawodowych, a także zapewniamy praktyczne doświadczenie na Uniwersytecie dzięki naszemu programowi Ambasadorów Studentów.

Wielu z naszych pracowników ma udane doświadczenia w odpowiednich branżach i może doradzić, jak rozpocząć karierę. Nasz serwis kariery pomoże Ci również w wykorzystaniu Twojego potencjału poprzez oferowanie specjalistycznych porad i wskazówek dotyczących szerokiego zakresu zagadnień związanych z karierą, w tym:

  • CV
  • poszukiwanie pracy
  • procedury rekrutacji i selekcji
  • Dalsze badanie.

Jesteśmy The Career University.

Lokalizacje

  • Al Mamourah Street, Al Nakheel Al Hamra, , Al Jazirah Al Hamra

pytania