Keystone logo
University of the Incarnate Word

University of the Incarnate Word

University of the Incarnate Word

Wstęp

Witamy na University of the Incarnate Word

Dlaczego UIW?

Prosty. Spotykamy się tam, gdzie jesteś. Pomożemy Ci zdobyć świat zaufania. Wierzymy w to, dokąd zmierzasz.

Pomaga zacząć w San Antonio, trzeciej najszybciej rozwijającej się gospodarce w USA. Znajdziesz tu wiele dobrych ofert pracy - w opiece zdrowotnej, edukacji, lotnictwie, badaniach biologicznych, energii odnawialnej, animacji 3D i projektowaniu gier i innych programy w wiodących dziedzinach kariery.

University of the Incarnate Word","author_url":"","source":""}" />

161327_IMG_6951.JPG

Z ponad 135-letnią tradycją, University of the Incarnate Word w San Antonio w Teksasie jest zaangażowany w doskonałość edukacyjną w kontekście wiary w Jezusa Chrystusa, Wcielone Słowo Boże. UIW jest największym katolickim uniwersytetem w Teksasie i czwartym co do wielkości prywatnym uniwersytetem w Teksasie. Z pięknym głównym kampusem w San Antonio, UIW ma lokalizacje w całym mieście oraz w południowym i środkowym Teksasie, a także dwa kampusy w Meksyku i Europejskie Centrum Studiów w Strasburgu we Francji. UIW zostało założone i jest sponsorowaną posługą Sióstr Miłosierdzia Słowa Wcielonego .

UIW angażuje się w kształtowanie dobrych umysłów o silnym charakterze, które rozszerzą nasz świat. Rdzeniem Misji UIW jest zaangażowanie w sprawiedliwość społeczną i pracę społeczną. Dzięki programowi nauczania zaprojektowanemu w celu poszerzenia zrozumienia przez uczniów potrzeb świata, mężczyźni i kobiety uczą się być zainteresowanymi i oświeconymi obywatelami, wykorzystując swoje umiejętności do wywierania znaczącego wpływu na lokalną i globalną społeczność. Dzięki programom oferowanym na poziomie licencjackim, magisterskim i doktoranckim w 11 szkołach i kolegiach studenci mogą pozytywnie wpływać na niezliczone branże i kierunki studiów.

Jako instytucja latynoska i szkoła żółtej wstążki UIW z dumą wita studentów ze wszystkich środowisk i wspiera ich podczas ich akademickich podróży.

UIW jest jedynym katolickim programem lekkoatletycznym NCAA Division 1 na południu i obejmuje 14 drużyn sportowych oraz 23 drużyny męskie i żeńskie. Jako dumny członek Southland Conference, zespoły UIW wzorują się na etycznej rywalizacji sportowej i wzorowej atletyce.

Nasze bogactwo tradycji, silne więzi i bogata historia dały początek dumnej bazie absolwentów ponad 40 000 mężczyzn i kobiet na całym świecie. Absolwenci kontynuują misję UIW w swojej dziedzinie, wykazując się wzorową pracą w dziedzinie sztuki, służby obywatelskiej i osiągnięć zawodowych.

University of the Incarnate Word","author_url":"","source":""}" />

161415_RCJ_3399.jpg

Funkcje kampusu

University of the Incarnate Word","author_url":"","source":""}" />

Doświadczenie Capstone

Studenci HEB School of Business & Administration dzielą się swoimi umiejętnościami z prawdziwymi firmami przed ukończeniem studiów.

W ramach programu biznesowego studenci MBA są zobowiązani do wzięcia udziału w kursie zwieńczenia. Kursy te są określane jako „kamień zwieńczenia”, ponieważ są jednym z ostatnich elementów w stopniu studenta i zwieńczeniem ich edukacji programowej. Kurs zwieńczenia prosi uczniów o wykorzystanie całej wiedzy i umiejętności zdobytych na innych kursach i zastosowanie ich w rzeczywistych scenariuszach poprzez projekt zwieńczenia.

Projekty kursów Capstone czerpią z bogactwa wiedzy studentów i edukacji biznesowej, aby pomóc firmom i organizacjom sprostać wyzwaniom. Studenci również czerpią duże korzyści z doświadczenia projektowego i ukończyli kurs lepiej przygotowany do wejścia na rynek pracy, ponieważ kurs zwieńczenia oferował im możliwość spotkania się z decydentami organizacyjnymi, zrozumienia struktur organizacyjnych, analizy procesu biznesowego, identyfikacji wyzwań biznesowych, poprawy umiejętności prezentacji i rozwijać kluczowe kontakty, aby rozwijać profesjonalne sieci.

Sala Nauki Bonilla

Odnowiona i ponownie otwarta w 2006 roku z najnowocześniejszym sprzętem, Bonilla Science Hall (BSH) mieści wydziały inżynierii, matematyki, żywienia, nauk o atmosferze (meteorologii) i fizyki w kampusie na Broadwayu. BSH obejmuje sale lekcyjne i nowoczesne laboratoria dla mechaniki płynów, inżynierii materiałowej, elektroniki, meteorologii (nadawanie i operacyjne), zdrowia żywienia, mechaniki i edukacji w szkole podstawowej. Centrum korepetycji z matematyki znajduje się na trzecim piętrze z nauczycielem w gotowości dla uczniów potrzebujących pomocy na kursie matematyki lub statystyki lub wymagających dostępu do komputera. Na drugim piętrze (BSH 216) znajduje się również 18-stanowiskowa pracownia komputerowa oferująca aktualne oprogramowanie do zajęć i prywatnych badań.

Wydział ma biura w pobliżu swoich sal lekcyjnych, aby umożliwić łatwą i otwartą interakcję między profesorami i studentami. Zachęca się studentów do korzystania ze stołów do nauki, tablic do pisania i mini-biblioteki podręczników w obszarze biura wydziału BSH. Wielofunkcyjne sale konferencyjne wyposażone w technologię A/V są dostępne dla wykładowców, pracowników i studentów na drugim piętrze.

Dom słoneczny

University of the Incarnate Word został zaprojektowany i używany przez Wydział Inżynierii UIW. Panel słoneczny w domu zapewnia energię elektryczną przez cały rok. Dom posiada energooszczędne funkcje, takie jak panele fotowoltaiczne Sun Power. Ma również elementy z recyklingu, takie jak blaty ze szkła z recyklingu ECO i deski Trex (wykonane z butelek po mleku z recyklingu). Wśród innych zrównoważonych cech, dom ma podłogi z korka i szafki Parawood (gumowe drzewo). Dzięki armaturze niskoprzepływowej i toalety z podwójnym spłukiwaniem zapewnia oszczędność wody. Ponadto zapewnia jakość powietrza w pomieszczeniach dzięki zielonej płycie wewnętrznej pokrytej włóknem szklanym (wewnętrzna świątynia), która jest odporna na pleśń i pleśń. Wytwarza więcej czystej energii, niż jest potrzebne do eksploatacji budynku.

Solar House jest zgodny z ADA i posiada platynowy certyfikat LEED wydany przez USGBC Leadership in Energy and Environmental Design. Starsi studenci projektowania wykorzystują tę przestrzeń do badań i planowania. Służy jako centrum dla zwiedzających, placówka pomocowa i jako inspiracja dla innowacji technicznych dla studentów i społeczności.

  Stypendia i Finansowanie

  Lokalizacje

  • San Antonio

   4301 Broadway, San Antonio, Texas, 78209, San Antonio

   pytania