Keystone logo
University of North Alabama College of Business Executive MBA
University of North Alabama College of Business

Executive MBA

Request duration

Język angielski

Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Nauka na odległość, W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Wyższa Szkoła Biznesu szczyci się liderem w dostarczaniu absolwentów programów zapewniają doskonałą jakość, bardzo istotnych programów nauczania, instruktażowe doskonałości i niezwykłe wygody w wyjątkowej wartości.

Studenci są dopuszczone w grupach grupie w zależności od zapotrzebowania. Nowe grupy kohortowe rozpocznie się we wrześniu lub w styczniu, zgodnie z zapotrzebowaniem. Klasy spełniają Pewnej soboty w miesiącu. On-line i DVD dostępne jest od comiesięcznych spotkań klasy. Opcja Executive jest tylko stężenie oferowanych w programie Weekend.


College of Business na University of North Alabama, oferuje mistrzem Administration (MBA) program działalności z kilkoma stężeń i opcje dostawy program dostępny. Studenci ze Studia licencjackie na kierunku biznesu i osób spoza firmy dyscyplin są równie zachęca się do stosowania. MBA jest cenionym narzędziem wzbogacającym studia licencjackie w dziedzinie nauki i inżynierii, sztuk wyzwolonych i nauk społecznych i behawioralnych, jak również głębię do tradycyjnych licencjackich dyscyplin biznesowych.


Dla studentów, bez uprzedniego badania licencjackich w biznesie, program MBA składa się z 51 godzin semestr (17 kursów). Program składa się z sześciu kursy podstawowe, wymagane podstawowe siedmiu kursów i cztery zajęcia fakultatywne, które pozwolą studentów do rozwijania koncentracji, jeśli zechcą. Niektóre z sześciu kursy przygotowawcze mogą być uchylone, jeżeli student ukończył studia równoważne zajęć lub nie może wykazać biegłość w dziedzinie, której dotyczy oczywiście fundacji. Sześć kursy przygotowawcze są oferowane przez Office of Continuing Uniwersytetu Studiów i Outreach i mogą być dokonane po przyjęciu do absolwentów studiów lub przed przyjęciem podczas rejestracji jako "student absolwent jawne". Studenci mają ograniczone do sześciu godzin semestr pracę dyplomową, gdy zarejestrowane jako "jawne studentów. To ograniczenie zostanie uchylony dla studentów podczas wypełniania kursy MBA fundacji.
Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

O szkole

pytania

Podobne kursy