Keystone logo
University of Nevada, Las Vegas - MBA

University of Nevada, Las Vegas - MBA

University of Nevada, Las Vegas - MBA

Wstęp

Programy MBA zapewniają naszym studentom umiejętności i wiedzę niezbędną do odniesienia sukcesu w szybko zmieniającym się świecie biznesu poprzez innowacyjne i dynamiczne programy i kursy. Wykładowcy i pracownicy UNLV są bardzo dumni, że mogą być Twoimi partnerami w budowaniu udanej kariery.

Lee Business School oferuje wieczorowy program MBA w niepełnym wymiarze godzin. Program ma na celu zapewnienie szerokiego zakresu umiejętności zarządzania i biznesu, wiedzy i narzędzi, aby stać się wizjonerskimi i kreatywnymi liderami. Studenci mają możliwość specjalizacji i dogłębnego skupienia się na najnowocześniejszych zagadnieniach dzięki programom podwójnego stopnia.

Program MBA Lee Business School w UNLV jest przeznaczony dla tych, którzy szukają globalnych możliwości kariery i przywództwa. Świat szybko się zmienia, a dzisiejsi liderzy biznesowi stają przed nowymi wyzwaniami w złożonym środowisku biznesowym, wspieranym przez nowe technologie komunikacyjne i struktury organizacyjne. Sukces na nowym globalnym rynku wymaga zespołów kierowniczych pracujących na różnych stanowiskach i ponad granicami.

Lokalizacje

  • South Maryland Parkway,4505, 89154, Las Vegas

Programy

pytania