Keystone logo
University of Lausanne UNIL - Executive MBA

University of Lausanne UNIL - Executive MBA

University of Lausanne UNIL - Executive MBA

Wstęp

Od 1911 roku HEC Lausanne kształci przyszłych menedżerów i liderów biznesu, aby stać się aktywnymi graczami w świecie biznesu i ekonomii. HEC Lausanne przygotowuje również studentów, którzy chcą kontynuować karierę akademicką.

Uznany za jedną z najlepszych szkół zarządzania i ekonomii , HEC Lausanne wyróżnia się dzięki najwyższej klasy edukacji i doskonałych badań. W sercu tej misji ta synergia między nauczaniem a badaniami zapewniła sukces Szkoły od ponad 100 lat. HEC Lozanna wykorzystuje badania, aby wyszkolić kompetentnych i odpowiedzialnych menedżerów i przedsiębiorców, a także doradzać organizacjom, firmom i decydentom.

Miejsce, w którym Szkoła i jej programy znajdują się w międzynarodowych rankingach i publikacjach naukowych, potwierdza jakość prowadzonych przez nią szkoleń i badań, podobnie jak akredytacje przyznane przez prestiżowe organizacje EQUIS i AMBA.

Dynamiczna HEC Lausanne, ciesząca się silną międzynarodową reputacją , zamierza kontynuować rozwój jako wiodąca instytucja publiczna w zakresie zintegrowanego zarządzania i szkoleń ekonomicznych na poziomie europejskim i globalnym.

HEC Lausanne w skrócie

. Doskonałość w nauczaniu, która stanowi solidny fundament dla przyszłych karier. Badania na wysokim poziomie z udziałem 350 naukowców
. Silny wpływ międzynarodowy: ponad 130 międzynarodowych partnerstw akademickich i 400 studentów wymiany rocznie
. Mocno osadzony w świecie biznesu dzięki sieci 13 000 absolwentów i bliskim kontaktom z firmami, organizacjami i władzami publicznymi w Szwajcarii i za granicą
. Ponad piętnaście stowarzyszeń studenckich, z których wszystkie są bardzo aktywne w kampusie
. Centrum Karier, które służy jako punkt kontaktowy pomiędzy uczniami i firmami
. Kontynuacja platformy edukacyjnej z Executive MBA i Executive Education

Lokalizacje

  • Lausanne

    Extranef Building - University of Lausanne

pytania