Keystone logo

UET University School Of Tourism (Scuola Universitaria Europea per il Turismo)

A logo

Wstęp

Inna strona turystyki

UET - Europejski Uniwersytet Turystyki został założony w 1993 roku w celu szkolenia profesjonalistów w sektorze turystycznym.

Sektor turystyki, bardziej podatny na nagłe zmiany niż jakikolwiek inny sektor, bardzo potrzebuje wysoko wyspecjalizowanych specjalistów, którzy są przyzwyczajeni do czynienia w kontekście międzynarodowym.

Wizja

UET Italia jest liderem oferującym globalny wzór do naśladowania we Włoszech, wyznaczając nowe granice w turystyce i edukacji hotelarskiej oraz szkoleniach.

Misja

UET zapewnia wyjątkowe doświadczenie edukacyjne, umiejętności i kompetencje dla studentów i organizacji na całym świecie. W porozumieniu z branżą opracowujemy Pathways i programy edukacyjne i szkoleniowe, które reagują na dynamiczny charakter branży turystycznej i hotelarskiej oraz stwarzają możliwości zatrudnienia i kariery spełniające aspiracje uczniów, styl życia i jakość życia. We współpracy z przemysłem i rządem oferujemy wyjątkowe możliwości stażu, projekty zwieńczeń, możliwości nawiązywania kontaktów oraz globalne uczenie się i doświadczenia zawodowe dla naszych studentów i naszych partnerów. Wspieramy kulturę innowacji, która zachęca do podejmowania ryzyka, przedsiębiorczości i elastyczności wśród naszych pracowników i studentów. Zobowiązujemy się do rekrutacji i rozwoju zróżnicowanego zespołu, który promuje, odzwierciedla i wspiera naszych zróżnicowanych studentów i partnerów.

Wartości

UET zobowiązuje się do:

  • Najwyższe standardy doskonałości i odpowiedzialności
  • Doświadczenie studenta i szanse na zatrudnienie
  • Obejmowanie światowych trendów
  • Wspieranie innowacji i kreatywnego myślenia
  • Praca zespołowa, partnerstwo i synergie
  • Przejrzystość i uczciwość
  • Uczciwość, sprawiedliwość i wzajemne traktowanie się z szacunkiem
  • Pobudzające, kolegialne, wysoce profesjonalne i otwarte środowisko


Kluczowe tematy ulepszeń

Społeczność: Będziemy podtrzymywać, wspierać i tworzyć wiele społeczności, w których nasi uczniowie mogą się uczyć i rozwijać.

Zaangażowanie: Zapewnimy, że nasi uczniowie angażują się w ich badania oraz z wieloma możliwościami dostępnymi w ramach i poza UET dzięki którym mogą rozwijać cechy absolwentów i szanse na zatrudnienie.

Wsparcie: zaoferujemy Ci terminowe i pomocne wsparcie, proaktywnie i reaktywnie, aby mogli oni wykorzystać Twój potencjał.

Opinia: Zapewnimy szybką i użyteczną informację zwrotną

Uznanie: Będziemy wspierać i uznawać dobre praktyki nauczania

Wysoki odsetek miejsc pracy na kursy i studia magisterskie w turystyce

Dzięki kursom i tytułowi magisterskiemu studenci mają realną możliwość pracy pod koniec programu studiów i stażu. Raporty UET wskazują, że bardzo wysokie staże po kursie, które zależą od sektora, wynoszą od 75% do 82%. Praktyki naszych studentów odbywają się zarówno we Włoszech, jak i za granicą.

Akredytacje

UET jest autoryzowany przez Ministerstwo Edukacji zgodnie z dekretem prezydenckim 389/1994 OM 13.01.99. Jest również certyfikowany zgodnie z UNI ENI ISO 9001: 2008.

UET zawarł umowy z krajowymi i międzynarodowymi uniwersytetami w sprawie współpracy naukowej i edukacyjnej.

Lokalizacje

  • Via Privata della Torre, 18, 20127, Milan

pytania