Keystone logo
UCD Michael Smurfit Graduate Business School

UCD Michael Smurfit Graduate Business School

UCD Michael Smurfit Graduate Business School

Wstęp

UCD Michael Smurfit Graduate Business School jest wiodącą irlandzką szkołą biznesową i ośrodkiem badawczym. Oferujemy szeroką gamę podyplomowych programów biznesowych, które przygotowują studentów do zostania liderami biznesu przyszłości.

Nasz sukces zawdzięczamy niezachwianemu dążeniu do doskonałości. Jesteśmy jedną z mniej niż 90 szkół na całym świecie, które posiadają potrójną akredytację od organów akredytujących w Stanach Zjednoczonych, Europie i Wielkiej Brytanii.

Kim jesteśmy

Sukces UCD Smurfit School przypisuje się niezłomnemu dążeniu do doskonałości. Zajmujemy globalne rankingi i posiadamy prestiżową potrójną akredytację jednostek akredytujących w Stanach Zjednoczonych, Europie i Wielkiej Brytanii.

Jednym z fundamentów naszej reputacji jednej z wiodących szkół biznesu na świecie jest jakość i wiedza fachowa naszego Wydziału. W UCD Smurfit School rekrutujemy czołowych naukowców z całego świata, tworząc zróżnicowane i stymulujące środowisko dydaktyczne i badawcze. Mamy najlepszą mieszankę ludzi, studentów, wykładowców i profesjonalnej kadry, aby inspirować Twoją wyobraźnię i stymulować kreatywność w najlepszy możliwy sposób.

Dlaczego Smurfit?

UCD Michael Smurfit Graduate Business School to dynamiczna społeczność edukacyjna i badawcza, w której skład wchodzą światowej sławy naukowcy, pracownicy i studenci z całego świata, którzy wnoszą wkład do tętniącej życiem stolicy handlowej Irlandii w Dublinie. Od wpływania na międzynarodową politykę biznesową po tworzenie innowacyjnych algorytmów, aby uczynić codzienną bankowość bezpieczniejszą, nasi wykładowcy i badacze znajdują się w czołówce innowacji biznesowych.

Jednym z kluczowych czynników, które należy wziąć pod uwagę podczas badania absolwentów szkół biznesu, jest jakość. Jakość jest potwierdzona w UCD Smurfit School w takich obszarach, jak nasze akredytacje, międzynarodowe rankingi, zdolność do zatrudnienia absolwentów, wydziały, badania, absolwenci i nasza organizacja studencka. Rekrutujemy najwyższej jakości uczniów z całego świata, którzy stanowią trzon naszej społeczności i wspierają ekscytującą edukacyjną podróż w UCD Smurfit School.

Ranking globalny

Nasze programy konsekwentnie plasują się na liście 100 najlepszych na świecie według Financial Times i The Economist Intelligence Unit. Te rankingi porównują nas z elitarnymi światowymi szkołami biznesu i przyczyniają się do wyjątkowej międzynarodowej reputacji wśród naukowców, pracodawców i liderów biznesu.

Potrójna akredytacja

Jesteśmy jedyną szkołą biznesową w Irlandii i jedną z elitarnej grupy szkół na całym świecie, która posiada potrójną koronę akredytacji z trzech centrów biznesowych i akademickich - AACSB (USA), AMBA (Wielka Brytania) i EQUIS (Europa). Mniej niż 1% szkół biznesu na świecie posiada potrójną akredytację. Nasze akredytacje są sygnałem jakości od międzynarodowych niezależnych rówieśników i są gwarancją, że studenci otrzymają najwyższej jakości, uznawany na całym świecie dyplom.

Akademicka doskonałość

Jednym z kamieni węgielnych naszej reputacji jest jakość i doświadczenie naszego 100-osobowego wydziału, składającego się z czołowych specjalistów dydaktycznych z przedmiotów z podstawowych dziedzin biznesu i zarządzania, rekrutowanych z całego świata. Ich wpływowe głosy i wiedza są poszukiwane, a nasz wydział regularnie publikuje artykuły w krajowych i międzynarodowych mediach. Są liderami międzynarodowymi, a 20% naszych wykładowców opublikowało w czasopismach FT50, a 10% opublikowało 3 razy lub więcej w czasopismach FT50. Ponadto, chociaż 30% naszych wykładowców to kobiety, to oni odpowiadają za 65% wszystkich publikacji.

Nasi ludzie

Dzięki zróżnicowanej grupie ponad 1100 studentów z ponad 70 krajów oferujemy naszym studentom możliwość pracy i uczenia się od najlepszych i najzdolniejszych z całego świata. Nasz oddany personel zapewnia wsparcie i wskazówki dla studentów, zapewniając, że ich droga edukacyjna jest bogata i satysfakcjonująca.

Globalna sieć absolwentów

Dzięki wysiłkom związanym z zaangażowaniem powstała jedna z najlepszych na świecie społeczności absolwentów szkół biznesu, skupiająca ponad 98 000 profesjonalistów na całym świecie, w ponad 40 międzynarodowych oddziałach, którzy są aktywnie zaangażowani w pracę z naszymi studentami i programami. Wielu naszych absolwentów jest liderami biznesu nie tylko w swojej społeczności, ale na całym świecie w czołowych firmach świata. Nasi absolwenci korzystają z szeregu zasobów i wsparcia naszego dedykowanego Zespołu Absolwentów i mają możliwość budowania swojej globalnej sieci z innymi absolwentami i szerszą społecznością biznesową.

Wpływ kariery

Nasi absolwenci cieszą się dużym zainteresowaniem - średnio 84% naszych studentów studiów magisterskich jest zatrudnionych w ciągu 6 miesięcy od ukończenia studiów (źródło: First Destination Report), a 86% naszych absolwentów studiów MBA w pełnym wymiarze godzin zostało zatrudnionych w ciągu 3 miesięcy od ukończenia studiów. (Źródło: FT Global MBA Ranking 2020). Absolwenci programu MBA odnotowali wzrost wynagrodzeń średnio o 68% w ciągu trzech lat od ukończenia MBA (źródło: FT Global MBA Ranking 2020).

Nasz piękny kampus

Położona obok nadmorskiej miejscowości Blackrock, UCD Smurfit School znajduje się niecałe 10 km na południe od centrum Dublina. Nasz wyjątkowy i piękny kampus oferuje naszym studentom pierwszorzędne udogodnienia do nauki, wypoczynku i spotkań towarzyskich w otoczeniu wspaniałej posiadłości z epoki.

Zakres programów

Jako wiodąca irlandzka szkoła biznesowa i centrum badawcze, oferujemy globalne studia MBA, szeroką gamę specjalistycznych studiów magisterskich, wiodący program doktorancki oraz zestaw uznanych na całym świecie programów Executive Development. Nieustannie oceniamy nasze programy, aby sprostać potrzebom szybko zmieniającego się świata.

Nauczać i uczyć

Staramy się zapewnić naszym uczniom całościową edukację, zaszczepiając w nich chęć uczenia się i tworzenia, kwestionowania i rozumowania, wprowadzania innowacji i wnoszenia wkładu w społeczeństwo na wszystkich poziomach. Kultywujemy świadomych, sprawnych, krytycznych i etycznych myślicieli i działaczy oraz stwarzamy możliwości uczenia się z różnych perspektyw w różnych środowiskach, poprzez bogatą różnorodność programów, nauczania i badań. W ten sposób umożliwiamy naszym uczniom nauczanie transformacyjne.

Globalne spojrzenie i międzynarodowa różnorodność

Jako członek Globalnej Sieci Zaawansowanego Zarządzania (GNAM) sieci 30 szkół biznesowych, w tym Yale, INSEAD i LSE, UCD Smurfit School oferuje uczniom unikalną globalną perspektywę. Około 50% naszych uczniów to uczniowie z zagranicy, reprezentujący ponad 70 krajów na całym świecie, dodając mile widziany i ważny wymiar międzykulturowy do życia i nauki w UCD Smurfit School.

Dublin, Irlandia

Irlandia jest zorientowaną globalnie, otwartą gospodarką. Nasza anglojęzyczna, przyjazna i dobrze wykształcona populacja przyciągnęła globalne firmy z branży ICT, mediów społecznościowych, farmaceutyków i finansów, w tym firmy takie jak Google, Facebook, Intel, Apple i Microsoft, które współpracują z nami i zatrudniają naszych absolwentów. Jesteśmy dumni z jednego z najlepszych systemów edukacyjnych na świecie i znanej na całym świecie reputacji w zakresie jakości akademickiej.

148202_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg

Nasza misja i wizja

Wizja UCD, silnie zaangażowana na poziomie lokalnym, krajowym i międzynarodowym, ma być znana na całym świecie jako Irlandzki Uniwersytet Globalny; pod względem szerokiego wachlarza dyscyplin, zasięgu i wpływu naszych badań i innowacji, całościowego doświadczenia edukacyjnego, różnorodności naszej społeczności oraz naszego zaangażowania we wszystkie sektory społeczeństwa i we wszystkich regionach świata.

Nasza misja: kształcić, wspierać i inspirować

 • Wspieranie rozwoju społeczeństwa irlandzkiego i międzynarodowego poprzez kształcenie przyszłych liderów biznesu w zakresie międzynarodowych standardów najwyższej jakości.
 • Inspirowanie i ułatwianie uczniom osiągnięcia pełnego potencjału i maksymalizacji ich pozytywnego wkładu w biznes i społeczeństwo, zarówno w Irlandii, jak i na świecie.
 • Aby pomóc biznesowi lepiej służyć społeczeństwu na całym świecie poprzez zapewnianie innowacyjnych i skutecznych badań.

Nasza wizja - przyszłość na arenie międzynarodowej

 • Być światowym liderem w dziedzinie edukacji biznesowej i badań, konsekwentnie dostarczać najwyższe międzynarodowe standardy jakości i być uznawanym za jedną z 50 najlepszych szkół biznesu na świecie.
 • Doskonalić się i wprowadzać innowacje z wyróżniającą się międzynarodową przewagą w globalnych obszarach, takich jak biznes cyfrowy i przyszłość usług finansowych.
 • Nieustannie redefiniować sposób nauczania i uczenia się biznesu, aby inspirować następne pokolenie liderów na świecie i dla świata.

Rankingi i akredytacje

UCD Smurfit School jest jedyną szkołą biznesową w Irlandii i jedną z elitarnej grupy szkół na całym świecie, która posiada „potrójną koronę” akredytacji z trzech centrów doskonałości biznesowej i akademickiej: EQU IS, AACSB i AMBA. Od piętnastu lat nasze programy są konsekwentnie oceniane w prestiżowych światowych rankingach Top 1. Financial Times i Economist.

Nasze rankingi i akredytacje są dowodem jakości i porównują nas z najlepszymi szkołami biznesu na świecie.

Lokalizacje

Lokalizacje
 • Blackrock

  Carysfort Avenue, , Blackrock

  • facebook
  • linkedin
  • instagram
  • twitter
  • youtube

Programy

pytania