Keystone logo
UC Irvine - Merage School of Business

UC Irvine - Merage School of Business

UC Irvine - Merage School of Business

Wstęp

Najlepsi dyrektorzy branży nieustannie dostarczają Merage School wkład w to, jak widzą, jak ich branże zmieniają się pod wpływem technologii. Nasze przekształcone programy nauczania odzwierciedlają nowe potrzeby biznesowe we współczesnym świecie, koncentrując się na praktycznych pomysłach i budowaniu nowego zestawu kompetencji dostosowanych do ery cyfrowej. Umiejętności podejmowania decyzji oparte na doświadczeniu są włączone do programu nauczania, z podejmowaniem decyzji w oparciu o dane na pierwszym planie. Komponenty uczenia się przez doświadczenie nadal zapewniają edukację w świecie rzeczywistym, umożliwiając zespołom uczniów zanurzenie się w wartościowych projektach z lokalnymi firmami.

Położona w samym sercu „Tech Coast” hrabstwa Orange, Merage School jest otoczona siecią najnowocześniejszych firm w ewoluującym ekosystemie firm technologicznych, w tym Amazon, Google i Western Digital, a także firmami zorientowanymi cyfrowo, w tym Capital Group, Disney, Experian, Hyundai, Pacific Life i Taco Bell. To w tym środowisku szkoła Merage przygotowuje uczniów na przełomowe siły technologiczne, z którymi będą mieli do czynienia jako przyszli liderzy biznesu.

Plan strategiczny

Sprawność jest kluczem do przetrwania w naszej szybko zmieniającej się gospodarce światowej. Paul Merage School of Business rozwija i wyposaża liderów w krytyczne umiejętności biznesowe i przywódcze potrzebne do odniesienia sukcesu poprzez programy, które są stale dostosowywane do stale zmieniających się społecznych, technologicznych i ekonomicznych możliwości i wyzwań w naszym cyfrowym świecie. Oferujemy trzy dynamiczne programy MBA, Master of Professional Accounting, Master of Finance, Master of Innovation and Entrepreneurship, MS in Business Analytics, MS in Biotechnology Management, MS in Engineering Management, PhD oraz licencjackie stopnie biznesowe, które koncentrują się na kreatywnych i krytycznych umiejętności myślenia, strategiczne podejmowanie decyzji, przywództwo, innowacyjność i współpraca dzięki doświadczeniom w klasie i na miejscu z rzeczywistymi problemami biznesowymi. Chociaż Merage School jest stosunkowo młoda (założona w 1965), szybko stała się jednym z najlepszych 5% wszystkich programów akredytowanych przez AACSB dzięki wyjątkowej rekrutacji studentów, światowej klasy wykładowcom, silnej sieci absolwentów i bliskim relacjom z obydwoma indywidualni menedżerowie biznesowi i globalne korporacje. Łączymy mocne strony akademickie, różnorodność i najlepsze tradycje Uniwersytetu Kalifornijskiego z nowatorskim, przedsiębiorczym duchem hrabstwa Orange w sercu południowego wybrzeża technologicznego Kalifornii.

Wizja

Być w czołówce edukacji i badań wśród światowej klasy szkół biznesu.

Misja

Rozwijaj globalnie konkurencyjnych liderów transformacji w zróżnicowanej, opartej na współpracy społeczności skupionej na studentach, gdzie doskonałość akademicka łączy się z praktycznymi zastosowaniami.

Nasza tożsamość strategiczna

Jesteśmy szkołą biznesu zaangażowaną w służenie naszym studentom, absolwentom, partnerom biznesowym i społecznościom akademickim. Razem dzielimy podstawową tożsamość strategiczną.

  • Kim jesteśmy: Jesteśmy ambitni. Jesteśmy głodni intelektualnie. Mamy powołanie do dostarczania doskonałości edukacyjnej, ceniącej różnorodność, współpracę, inkluzywność i szacunek. Świętujemy zarówno tradycję akademicką Uniwersytetu Kalifornijskiego, jak i naszego ducha innowacyjności jako jeden z najmłodszych kampusów.
  • Co robimy: Zapewniamy przemyślane przywództwo i szkolimy profesjonalistów, aby generować wartość przez całe życie – dla przyszłości biznesu i społeczeństwa, lokalnie, w kraju i na świecie.
  • Gdzie to robimy: Jesteśmy sercem społeczności biznesowej hrabstwa Orange w Kalifornii; dynamiczny ekosystem o globalnym zasięgu. W związku z tym mamy wyjątkową pozycję, aby przyciągnąć naukowców, studentów i partnerów, zarówno w kraju, jak i za granicą.
  • Jak to robimy: Wspieramy współpracę między naszymi studentami, wykładowcami, uniwersytetami i społecznością. Wyróżniamy się, zapewniając dostęp i rozwój w ramach naszych programów, wykładowców i pracowników. Wprowadzamy innowacje operacyjne, aby zapewnić, że pozostaniemy odpowiedni i opłacalny w szybko zmieniającym się świecie.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

Lokalizacje
  • Irvine

    Irvine, CA 92697-3125, 92697, Irvine

    pytania