Keystone logo
Transcontinental Institution Of Higher Education

Transcontinental Institution Of Higher Education

Transcontinental Institution Of Higher Education

Wstęp

KIM JESTEŚMY?

Instytucja ta została zbudowana przez grupę globalnych nauczycieli z doświadczeniami na całym świecie. Po tym, jak byliśmy świadkami ciągłych zmian stojących przed biznesem i przyczynami tradycyjnej edukacji, postanowiliśmy działać. Ta instytucja została zaprojektowana i jest prowadzona przez pasjonatów edukacji z doświadczeniem najlepszych uniwersytetów na całym świecie, takich jak Stanford i Pace University w USA, University of Liverpool i London School of Business and Finance w Wielkiej Brytanii, University of International Business and Economics i Beijing University w Chinach, Grenoble Graduate School of Business we Francji, U21 Global University w Singapurze, University of Professional Studies w Ghanie, Chulalongkorn University w Tajlandii i wiele innych instytucji w poszczególnych regionach.


Indywidualny, holistyczny rozwój

TRANSCONTINENTALNY INSTYTUT SZKOLNICTWA WYŻSZEGO

Integrujemy Twoją edukacyjną podróż z indywidualnym planem rozwoju . To zaczyna się od pierwszej rejestracji ucznia w naszej instytucji i stale rozwija się przez każdy moduł. Niektóre świadome wydarzenia obejmują inteligencję emocjonalną, zaufanie i zdolności innowacyjne. Przed rozpoczęciem modułu twoi profesorowie integrują twoje osobiste potrzeby rozwojowe z procesem uczenia się, zanim przejdziesz do pierwszej klasy. Nigdy nie zaczynasz jako nieznana osoba, która jest częścią listy studentów. Nasz zintegrowany system indywidualnego holistycznego rozwoju przyspiesza tempo rozwoju w miarę postępów każdego modułu.

VS.

POZOSTAŁE UCZELNIE

Zintegrowany rozwój studentów nie jest obecny na większości uniwersytetów, a co dopiero holistyczny rozwój. Profesorowie rozpoczynają każdy moduł postrzegania uczniów jako "pustą tabliczkę" , nieświadomi żadnych unikalnych potrzeb rozwojowych lub celów każdego ucznia. Twój rozwój zazwyczaj zaczyna się od "0" z każdym semestrem.


Artykuły i publikacje

Rozwijaj odpowiednie umiejętności
W jaki sposób możesz przekroczyć swój potencjał?
Trzy sposoby osiągnięcia lojalności pracowników i utrzymania najlepszych wykonawców od wyjścia

Lokalizacje

  • Transcontinental Institution of Higher Education 145, ‘Hodon Ward’, Triq il-Waqqafa, il-Mosta, MST4492 Malta, , Mosta

pytania