Keystone logo
© Tomorrow University of Applied Sciences
Tomorrow University of Applied Sciences

Tomorrow University of Applied Sciences

Tomorrow University of Applied Sciences

Wstęp

Witamy na globalnym uniwersytecie , oferującym możliwości rozwoju kariery. Naszą misją na Uniwersytecie Jutra jest zapewnienie uczniom umiejętności, sieci kontaktów i mentoringu potrzebnych do budowania celowej kariery i przewodzenia transformacji w kierunku zrównoważonej przyszłości.

Dostosuj swoją transformacyjną podróż do swojej wyjątkowej misji, myśl ponad granicami, na nowo wyobrażaj sobie przyszłość i stawiaj czoła złożonym wyzwaniom społecznym i środowiskowym.

Przejście do zrównoważonej przyszłości zaczyna się od Ciebie

Nasze programy w zakresie zrównoważonego rozwoju, innowacji biznesowych, AI & zrównoważonych technologii, przywództwa i przedsiębiorczości pomagają odkryć swoje mocne strony, dostosować edukację do swoich wartości i wywrzeć znaczący wpływ na świat.

Nasz skoncentrowany na wpływie program nauczania wyposaża cię w wiedzę, umiejętności i sieć potrzebną do sprostania rzeczywistym wyzwaniom i poprowadzenia firm w kierunku zrównoważonej przyszłości.

W Tomorrow University dołączysz do zróżnicowanej i wspierającej sieci podobnie myślących uczniów, mentorów i ekspertów branżowych zaangażowanych w stymulowanie pozytywnych zmian.

Elastyczna i spersonalizowana nauka dostosowana do Twojej misji

Nasz model nauczania dostosowuje się do osobistych celów, koncentrując się na praktycznym rozwoju umiejętności poprzez naukę opartą na wyzwaniach od wiodących na świecie ekspertów. Takie podejście sprzyja rozwojowi osobistemu i przygotowuje do transformacji zarówno siebie, jak i globalnej gospodarki.

Wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia nauki i technologii, aby tworzyć elastyczne, dostępne i dostępne na żądanie doświadczenia edukacyjne, wyposażając Cię w cel, możliwości i społeczność. Asynchroniczne, krótkie lekcje ułatwiają pogodzenie pracy i studiów, a ponad 80% naszych uczniów pracuje w pełnym wymiarze godzin podczas studiów.

Jako światowi liderzy w dziedzinie innowacji edukacyjnych, oferujemy w pełni zdalne środowisko edukacyjne wykorzystujące technologię nowej generacji, aby umożliwić naukę społeczną ponad granicami. Nasza wirtualna platforma jest dostępna na wszystkich urządzeniach mobilnych, w tym Apple Vision Pro, i jest wzbogacona o osobiste wydarzenia i centra miejskie na całym świecie, sprzyjając znaczącym kontaktom z rówieśnikami, wykładowcami i partnerami branżowymi.

Dlaczego warto uczyć się z ToU?

Spersonalizowane & Uczenie się ukierunkowane na cel

Dostosuj program nauczania do swoich potrzeb i aspiracji, jednocześnie zdobywając praktyczne umiejętności dzięki rzeczywistym projektom. Zamiast tradycyjnych egzaminów, staw czoła globalnym wyzwaniom z naszymi partnerami branżowymi i uzyskaj dostęp do zajęć fakultatywnych i pozalekcyjnych, które są zgodne z Twoim celem i celami.

Globalna społeczność

Stań się częścią zróżnicowanej, globalnej sieci rówieśników, mentorów branżowych i pracowników akademickich zaangażowanych w dokonywanie zmian. Wymieniaj się pomysłami, dziel się doświadczeniami i współpracuj z osobami, które chętnie wesprą Twoją podróż i pomogą Ci wywrzeć znaczący wpływ.

Brak egzaminów, nauka oparta na wyzwaniach

Zaangażuj się w praktyczne projekty, które nauczą Cię, jak stosować badania w różnych dziedzinach i opracowywać rozwiązania złożonych problemów poprzez praktyczne, rzeczywiste doświadczenia.

Zdalnie, ale nigdy samotnie

Ciesz się w pełni zintegrowanym środowiskiem nauki online, w którym nigdy nie uczysz się w odosobnieniu. Współpracuj z innymi uczniami, współpracuj przy projektach i łącz się poprzez wirtualne i osobiste wydarzenia. Od pierwszego dnia będziesz budować sieć, której potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele.

Znaczenie dla branży

Współpracuj z wiodącymi korporacjami i ekspertami branżowymi nad strategicznymi projektami, ucząc się, jak wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności do rzeczywistych wyzwań.

Elastyczne kształcenie dla pracujących profesjonalistów

Łatwo pogodzić pracę, naukę i inne zobowiązania życiowe. Tylko jedna obowiązkowa sesja na żywo w tygodniu pozwala na naukę w dogodnym dla siebie czasie i tempie.

Dostępność finansowa

Elastyczne modele czesnego i plany płatności (w tym miesięczne raty), bez ukrytych opłat.

Możliwości zawodowe

Bądź dobrze przygotowany do pełnienia obecnych i przyszłych ról, pozycjonując się do wpływowego i satysfakcjonującego rozwoju kariery.

Akredytacja

Założona w Berlinie, rozpoznawalna na całym świecie.

Jesteśmy oficjalnym niemieckim uniwersytetem uznawanym przez państwo, łączącym jakość, innowacyjność i elastyczność, aby zapewnić światowej klasy doświadczenie edukacyjne. Nasz program Impact MBA jest akredytowany przez Accreditation, Certification, and Quality Assurance Institute (ACQUIN), renomowaną organizację non-profit zrzeszającą ponad 150 instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, uznającą rygorystyczne standardy jakości wymagane przez Niemiecką Oficjalną Radę Akredytacyjną.

Rewolucyjne programy edukacyjne

Naszą pasją jest rewolucjonizowanie edukacji w celu wywierania globalnego wpływu. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy być członkami Leaders for Climate Action i jesteśmy dumni z tego, że zostaliśmy uznani za "Najbardziej innowacyjną instytucję EdTech w Europie i na świecie" za nasze ciągłe wysiłki na rzecz innowacji i doskonałości w dziedzinie edukacji.

Wszystkie nasze programy MBA można teraz studiować za pomocą Apple Vision Pro!

Przeżyj naprawdę wciągające doświadczenie MBA.

Referencje studentów

Rekrutacja

W Tomorrow University zdajemy sobie sprawę, że wpływowe przywództwo wykracza poza standardowe wyniki testów – nie jest wymagane żadne GRE/GMAT . Kryteria kwalifikowalności naszych programów skupiają się na Twoim wykształceniu akademickim, doświadczeniu zawodowym i celach osobistych.

Cenimy Twój cel i wpływ, jaki chcesz wywrzeć, oceniając, jak jest on zgodny z naszą społecznością.

Wsparcie aplikacji:

Nasz oddany zespół ds. rekrutacji jest tutaj, aby wspierać Cię podczas całego procesu aplikacyjnego. Od pierwszego zapytania do ostatecznego przesłania zapewniamy bezproblemową i ukierunkowaną obsługę.

  • Zapytanie wstępne: uzyskaj spersonalizowaną poradę i odpowiedzi na swoje pytania.
  • Wskazówki dotyczące aplikacji: Uzyskaj pomoc krok po kroku w przygotowaniu aplikacji.
  • Bieżące wsparcie: Skorzystaj z ciągłego wsparcia, aby rozwiązać wszelkie problemy i wyzwania.

Dołącz do nas na Tomorrow University, gdzie Twoja podróż do wpływowego przywództwa zaczyna się od społeczności, która ceni Twój cel i potencjał.

Stypendia i Finansowanie

Uniwersytet Jutra dokłada wszelkich starań, aby edukacja była dostępna i niedroga. Oferujemy różne opcje wsparcia finansowego, aby ułatwić Ci podróż.

Stypendia: Dostępne są różne stypendia wspierające studentów w oparciu o zasługi, potrzeby i potencjał wpływu.

Umowa o podziale dochodów (ISA): Umowa ISA umożliwia studiowanie już teraz i płacenie procentu dochodów po rozpoczęciu pracy, dzięki czemu edukacja jest łatwiejsza pod względem finansowym.

Finansowanie publiczne: Zapoznaj się z możliwościami finansowania publicznego w celu pokrycia kosztów edukacji.

Nagrody i akredytacje

Tomorrow University jest uznanym przez państwo niemieckim uniwersytetem, którego celem jest zapewnianie światowej klasy doświadczenia edukacyjnego, które łączy w sobie jakość, innowacyjność i elastyczność. Nasze programy są akredytowane przez Oficjalną Radę Akredytacyjną Niemiec.

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za najlepszą innowacyjną instytucję EdTech w Europie i na świecie. Jako członkowie Liderów Działań Klimatycznych jesteśmy zaangażowani w wywieranie globalnego wpływu, koncentrując się na celach zrównoważonego rozwoju.


pytania