Keystone logo
The University of Notre Dame, Mendoza College of Business Jeden rok mba
The University of Notre Dame, Mendoza College of Business

Jeden rok mba

0 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

jeden rok MBA

Miejsce wśród najlepszych MBA w kraju i na świecie przez renomowanych wydawnictw, takich jak Bloomberg Businessweek i US News & World Report, Notre Dame jeden rok MBA stanowi potężny strategiczne edukacji biznesowej i czyni cię częścią jednego z największych na świecie najbardziej lojalnych i aktywnych absolwentów sieci.

Jeden rok MBA rozpoczyna się w maju z intensywnym, 10-tygodniowej sesji letniej, która zapewnia gruntownych w fundamentalnych dyscyplin biznesowych rachunkowości, ekonomii, finansów, przywództwa i zachowań organizacyjnych, marketingowych, statystycznych i strategii. Jesienią, dołączysz do drugiego roku kohortę Dwuletni Program MBA-wielką szansę do poszerzenia sieci, nawet więcej - i zaczynają się specjalizować studia, wybierając ścieżkę koncentracyjny. Koncentracje obejmują: Business Analytics,
Przywództwo,
Ordynacyjny,
Finanse korporacyjne,
przedsiębiorczość,
Inwestycje, lub
marketing.

Z jednorocznych MBA Notre Dame, będziesz uznany za bardzo zdolnego stratega biznesowego, który może sprostać wyzwaniom konkurencyjnego, stale zmieniającym się środowisku biznesowym. Tak samo ważne jak umiejętności i wiedzy będziesz nabycia, będziesz miał światową sieć Notre Dame i szanowane na całym świecie marki, aby otworzyć drzwi.

Kto to jest?

Warunki wstępne dla Notre Dame programem rocznym

Aby zastosować, przyszli studenci muszą mieć:

 • Studia I stopnia w biznesie z akredytowanych uczelni, w których angielski jest językiem podstawowym
 • LUB wykazać biegłość w podstawowej wiedzy biznesowej i umiejętności (zazwyczaj duże doświadczenie zdobyte podczas pracy)
 • Trzy godziny kredytowe z rachunkowości finansowej
 • Trzy godziny kredytowe statystyk

Uwaga: Rejestrowanie nie jest zalecane dla tych, którzy szukają drastyczne lub istotną zmianę kariery. Notre Dame Jeden rok MBA Program następujący harmonogram maja-do-maja i oferuje program, który zapewnia zrównoważone opanowanie wszystkich obszarach funkcjonalnych przedsiębiorstwa. Podczas 10-tygodniowego semestrze letnim, uczniowie uczęszczają intensywne sesje w dyscyplinach podstawowych, a następnie przystąpić do drugiego roku na dwuletni program w semestrze zimowym. W całym programie, studenci są narażeni na złożoność globalnego biznesu poprzez szereg zobowiązań z liderów biznesu na całym świecie.

Omówienie programu nauczania jeden rok

Początek z intensywnym, skróconym semestrze letnim, studenci będą uczestniczyć w sesjach w dyscyplinach podstawowych, które zwykle są badane w pierwszym roku programu dwóch lat. Po semestrze letnim studenci przejść bezpośrednio do drugiego roku dwuletniego programu, łącząc tych, którzy są z powrotem na drugim roku.

Pod koniec sesji letniej, każdy Roczna studentów MBA wybiera utwór koncentracji i kursy dla tego utworu. Jesienią i wiosną semestrów drugiego roku studenci jednej Rok MBA mają możliwość uczestniczenia w MBA Międzynarodowych immersions lub żywymi sprawach z listy Fortune 500 organizacji.

Studenci są zobowiązani do ukończenia 46 godzin kredytowych.

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Master of Industrial and Systems Engineering/MBA - Residential
  • Auburn, Stany Zjednoczone
 • Rotman — SDA Bocconi Global Executive MBA — GEMBA
  • Milan, Włochy
  • Mumbai, Indie
  • + 6 jeszcze
 • Master of Business Administration w zakresie analityki biznesowej
  • Erie, Stany Zjednoczone