Keystone logo
The University of Notre Dame, Mendoza College of Business EMBA
The University of Notre Dame, Mendoza College of Business

EMBA

0 Months

Język angielski

Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

EMBA

Liderzy biznesu potrzebuje więcej niż tylko umiejętności technicznych; potrzebują zdolności, odwagi, perspektywy i charakter są skuteczne, strategiczne przywódcy. Program Executive MBA Notre Dame, 15 miejsce na świecie zarówno przez The Economist i Bloomberg Businessweek, uczy liderów biznesu zrozumieć duży obraz i jechać sukces w pracy. Rozwijają swoje perspektywy wykonawczej, stworzenie potężnej sieci i dowiedz się, by stać się autentycznymi liderami przestrzegane przez tych wokół nich.

Wpłynąć

Z relacji, które budują z innymi uczniami do wiedzy wydziału, usłyszeć, jak program nauczania oparte na wartości Notre Dame pomaga wykonawczy studentów MBA i absolwenci mieć znaczenie dla ich organizacji i na świecie, jak również.

Co obejmuje ubezpieczenie?

EMBA Program rozwija zdolności wykonawczej myśleć strategicznie, podczas budowania umiejętności przywódczych dla których słynie Notre Dame. Studenci są przygotowani do stałej zmiany dzisiejszym świecie biznesu, koncentruje się na kluczowych umiejętności, takich jak świadomość sytuacyjną, analizy strategicznej, oraz podejścia systemowego, wszystko w celu zapewnienia trwałych przewag konkurencyjnych.

Unikalne kursy jak Wykonawczego Integral Leadership rozwijać perspektywy lidera, podczas gdy myślenie projektowe i innowacji zapewnia nowe spojrzenie na umyśle klienta. Program jest wspólnie opracować unikalny lidera Notre Dame, gotowy do tworzenia i wdrażania planów strategicznych sprężyste i zdolnym do stymulowania tych wokół nich.

Kiedy studenci Executive MBA pierwszy wejść do programu, są one przypisane do małej grupy zespołu badawczego jednostek z różnych branż i środowisk. Zespół tworzy podejście współpracy środowiska nauki i umożliwia studentom wykorzystać swoje różne zestawy umiejętności dla maksymalnego sukcesu w ramach programu. Występ w programie zależy od sukcesów zespołu w projektach, jak i indywidualnych występów na sprawdzianach i innych świadczeń w klasie.

Wybierz jedną z dwóch miejsc

Kiedy będziesz gotowy, aby rozwijać się jako wykonawczej, potrzebny jest program, który rozwija się przedsiębiorczość skanowanie środowiska, umiejętności strategiczne oceny duży obraz i umiejętności przywódcze do sukcesów w organizacji.

Notre Dame Executive MBA, zarówno przez naszych Chicago | kampusu Michigan Avenue przy 224 South Michigan Avenue lub naszej Notre Dame | South Bend kampusie, zapewnia edukację trzeba stać pewnie, gdy przywództwo jest testowany z dowolnego kierunku.

  • Chicago | Program Michigan Avenue rozpoczyna się w połowie stycznia każdego roku, i spotyka się na przemian w weekendy przez 17 miesięcy.
  • Notre Dame | Program South Bend rozpoczyna się pod koniec lipca każdego roku, i spotyka się raz w miesiącu przez okres 21 miesięcy.

Czesne

Inwestycji dla poszczególnych uczestników dla naszego programu Executive MBA jest 101.000 dolarów. Stypendia są oferowane w ramach programu Executive MBA w oparciu o potrzeby i zasługi. Twoje nauczanie obejmuje:

  • Oczywiście instrukcja
  • Materiały edukacyjne (materiały szkoleniowe, podręczniki, oprogramowanie, itp)
  • Kwatery i większość posiłków w czasie zanurzenia tygodni
  • Śniadanie i lunch w dniach zajęć

Nie obejmują kosztów podróży lub zakwaterowanie dla nie-nurkowych tygodni, ani nie obejmują podróży międzynarodowej.

Corporate sponsoring finansowy nie jest zobowiązane do stosowania się do programu, choć ważne jest dla organizacji, aby mieć świadomość, udział i wsparcie swojego czasu z dala od biura.

kryteria przyjęć

Najsilniejsi kandydaci spełniają lub przekraczają te wymagania:

  • Pięć lub więcej lat z dużym doświadczeniem zarządzania ludźmi, projektami lub jednostek biznesowych
  • Aktywne zatrudnienie
  • Licencjat lub GMAT wynik do przyjęcia przez Komitet Przyjęć
  • Angielski jako język ojczysty lub punktacją na TOEFL

Gotowość do podjęcia GMAT, innych klas lub testów, zgodnie z wnioskiem Komisji Kwalifikacyjnej Po otrzymaniu kompletnego pakietu aplikacji (w tym transkryptów), pracownik skontaktuje się z każdą realną kandydata zaplanować wywiad z Senior Associate Director z rekrutacji lub Kolegium wyznaczona. Po wywiadzie, każdy zadowalające plik kandydat zostanie przedstawiony komisji rekrutacyjnej. Członkowie Komitetu będą oddzielnie przeglądu kwalifikacji i przedstawić swoje rekomendacje. Rekrutacja decyzje są zazwyczaj zakończone dwa do trzech tygodni po tej rozmowie.

O szkole

pytania

Podobne kursy