Keystone logo
The University of Hawaii, Shidler College of Business Vietnam

The University of Hawaii, Shidler College of Business Vietnam

The University of Hawaii, Shidler College of Business Vietnam

Wstęp

Ten Executive MBA otrzymuje wnioski o Fall 2022 Intake. Studia w Hanoi i HCMC w Wietnamie.

University of Hawaii, Shidler College of Business, realizuje swój pierwszorzędny program Executive MBA, który będzie szkolić, kierować i przygotowywać najlepszych menedżerów w Wietnamie, którzy chcą podnieść swoje umiejętności przywódcze i kierownicze. Jest znany jako VEMBA ( Vietnam Executive MBA ). VEMBA Hanoi rozpoczęła swoją pierwszą kohortę w 2001 roku i rozszerzyła swoją działalność na HCMC w 2007 roku.

Witryna: href = "https://shidler.hawaii.edu/vemba

Ten 21-miesięczny program formatu Executive pozwala uczestnikom mieszkającym w Hanoi lub Ho Chi Minh w Wietnamie utrzymać pełne etaty na stanowiskach kierowniczych, jednocześnie zdobywając dyplom. Studenci będą uczyć się na podstawie zintegrowanego, nowoczesnego programu nauczania, który obejmuje podstawowe dyscypliny biznesowe z najnowocześniejszymi praktykami biznesowymi, w tym: innowacyjnością i przedsiębiorczością, zarządzaniem technologiami informacyjnymi i e-biznesem, zarządzaniem łańcuchem dostaw, zarządzaniem majątkiem i brandingiem. Wszystkie zajęcia odbywają się w Wietnamie z opcjonalnym studium letnim na Uniwersytecie Hawajskim w Manoa w Honolulu na Hawajach w USA. Kluczową cechą programu jest projekt Business Practicum, który pozwala studentom angażować się w prawdziwe doradztwo.

177777_Frame2.jpg

177776_Frame3.jpg

177775_Frame4.jpg

Program MBA for Executives in Vietnam już okazał się ogromnym sukcesem w rozwoju karier wielu absolwentów w ciągu ostatnich 21 lat w Wietnamie. Z ponad 900 absolwentami zajmującymi kluczowe stanowiska biznesowe we wszystkich sektorach gospodarki w Wietnamie i na całym świecie, MBA dla kadry kierowniczej w Wietnamie oferuje jedną z najcenniejszych sieci biznesowych.

W związku z tym, mając stopień magistra na Uniwersytecie Hawajskim, absolwenci MBA dla kierowników w Wietnamie będą mogli wykazać, że mają pewność i umiejętności, aby rywalizować o najwyższe stanowiska kierownicze, nie tylko w Wietnamie, ale w dowolnym miejscu na świecie.

Jest to jedyny akredytowany program AACSB oferowany w Wietnamie. AACSB został założony w 1916 roku w USA, aby zapewnić akredytację szkołom biznesu. Jej członkami założycielami są: Columbia University, Cornell University, Harvard University, University of Chicago, University of Illinois, University of Pennsylvania, Yale University i innych prestiżowych uniwersytetów w USA. Wiadomo, że mniej niż 5% szkół biznesu na całym świecie posiada tę elitarną akredytację. Nie wszyscy członkowie stowarzyszenia są akredytowani.

Dwie lokalizacje szkoleniowe w Wietnamie to Hanoi i Ho Chi Minh . Można również wybrać studia letnie w Honolulu na Hawajach w USA.

Kampus Hanoi: Suite 312, 3. piętro, Office Center, Tower C, N04 - UDIC Complex, Hoang Dao Thuy Street, Hanoi, Wietnam

Tel: +84 24 7304 2688

Infolinia: +84 947 552 688

E-mail: [email protected]

Kampus HCMC: 2. piętro, 235 Pasteur St., Dist.3, HCMC, Wietnam

Tel: +84 28 3933 3033

Infolinia: +84 918 515 301

E-mail: [email protected]

Akredytacje

Akredytowane przez AACSB

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Hanoi

    Hanoi, Wietnam

  • Ho Chi Minh City

    Ho Chi Minh City, Wietnam

    pytania