Keystone logo
The University of Greenwich

The University of Greenwich

The University of Greenwich

Wstęp

The University of Greenwich kieruje się założycielskim etosem „bez ograniczeń”. Naszą podstawową wizją jest umożliwienie każdemu odkrywania nowych możliwości, nieskrępowanych konwencjonalną mądrością i sztucznymi granicami. Poprzez takie podejście chcemy inspirować nowe sposoby komunikowania się, łączenia i wyrażania naszej osobistej i zbiorowej tożsamości.

Jesteśmy także jedną z niewielu londyńskich uczelni, które mają wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu. Przestrzenie dydaktyczne, socjalne, sportowe i mieszkalne znajdują się na terenie kampusu lub w jego pobliżu.

Społeczność Greenwich

Greenwich to coś więcej niż zbiór pojedynczych studentów i pracowników, to społeczność ludzi, których łączy pasja do nauki. Bycie członkiem społeczności uniwersyteckiej wiąże się z poczuciem dumy i obowiązkiem sprostania wysokim standardom poprzednich pokoleń studentów. Oznacza to również, że polegasz na innych, którzy pomogą Ci stać się najlepszym uczniem, jakiego możesz. Istnieje wiele możliwości nawiązania przyjaźni, wypróbowania nowych rzeczy i odkrycia, w czym jesteś dobry, wraz z innymi ludźmi o podobnych poglądach. Każdy jest mile widziany i może znaleźć sposób, aby dopasować się do Greenwich.

Ciesz się nauką

Ważne jest, abyś lubił studiować w Greenwich i mieć możliwość osiągania doskonałych wyników. Nasze kursy są opracowywane we współpracy z biznesem i przemysłem i wykorzystują najnowsze programy nauczania oparte na badaniach. Będziemy Cię wspierać i zachęcać do osiągnięcia jak najlepszego wyniku.

Technologia odgrywa dużą rolę w naszym nauczaniu. Przykładem tego jest przechwytywanie wykładów, które umożliwia ponowne przeglądanie wykładów online i na żądanie. Nasi pracownicy posiadają zasoby, dzięki którym multimedia staną się kluczową częścią Twojej nauki.

Specjalizujemy się w przedmiotach, które przygotowują Cię do kolejnego etapu kariery. Wielu naszych studentów ma zewnętrznych mentorów i odbywa staże, aby zdobyć umiejętności i doświadczenie cenione przez pracodawców w miejscu pracy. To przepis na sukces, gdyż 90% naszych absolwentów rozpoczyna pracę lub dalszą naukę w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów (badanie DLHE 2018).

Zajęcia prowadzone przez ludzi z pasją

Zatrudniamy wykwalifikowaną, ekspercką kadrę dydaktyczną, w większości posiadającą formalne kwalifikacje pedagogiczne. Duża liczba naszych pracowników akademickich pracowała wcześniej w biznesie lub przemyśle. Dzięki temu możemy zapewnić aktualne i istotne dla branży kursy, które są akredytowane przez organizacje zawodowe.

Nasi wykładowcy tak samo pasjonują się dzieleniem się wiedzą, jak i wiedzą na temat swoich przedmiotów. Są idealnie umiejscowione, aby pomóc Ci osiągnąć Twój potencjał. Nasi studenci często zauważają, że nasi pracownicy naukowi dokładają wszelkich starań, aby pomóc im osiągnąć doskonałe wyniki w wybranym przez nich przedmiocie.

Zasady te zapewniły nam srebrną ocenę w ramach krajowych ram doskonałości nauczania (TEF) w 2017 r. oraz stypendia nauczycielskie National Teaching Fellowships Akademii Szkolnictwa Wyższego dla dużej liczby naszych pracowników dydaktycznych.

Usługi wsparcia

Oferujemy kompleksowy zakres usług wsparcia dla wszystkich naszych uczniów. Każdemu studentowi przydzielany jest osobisty opiekun, który pomoże Ci poprowadzić Cię przez całe studia w Greenwich. Nasz zespół ds. usług akademickich dla studentów może pomóc Ci uporać się z potrzebami związanymi z zakwaterowaniem, kwestiami finansowymi, poradą i doradztwem oraz potrzebami związanymi z niepełnosprawnością. Związek Studentów Greenwich jest sercem uniwersytetu i oferuje doskonałą gamę możliwości społecznych, sportowych i wsparcia dla wszystkich studentów studiów licencjackich i podyplomowych.

Udogodnienia kształtujące Twoją przyszłość

Od 2013 roku zainwestowaliśmy ponad 150 milionów funtów w laboratoria, pomieszczenia dydaktyczne i obiekty dla studentów. Obejmuje to nowe centrum studenckie w kampusie Medway i budynek Dreadnought w Greenwich.

Dreadnought to nowe, centralne centrum wszystkich studenckich zajęć akademickich i społecznych. Oprócz obszarów dydaktycznych i komputerowych znajdziesz kawiarnię, restaurację, siłownię oraz salę koncertową i imprezową. Tutaj możesz uczyć się społecznościowo, uzyskać dostęp do usług dla studentów, brać udział w zajęciach studenckich i spotykać się z przyjaciółmi.

Będziesz także korzystać z doskonałych obiektów do nauki, w tym najwyższej klasy zaawansowanych laboratoriów do przedmiotów ścisłych i inżynieryjnych oraz trzech bibliotek kampusowych z wyspecjalizowanymi bibliotekarzami zajmującymi się usługami akademickimi.

Pogłębianie wiedzy w Greenwich

Nasze badania dotyczą niektórych z najtrudniejszych problemów na świecie, od globalnego zdrowia po bezpieczeństwo publiczne.

Obecne badania obejmują choroby przenoszone przez komary, takie jak malaria i wirus Zika, a także wykorzystanie drukarek 3D do implantów medycznych. Inne projekty obejmują badania ratujące życie w zakresie ewakuacji trudnych środowisk, takich jak place budowy wieżowców, oraz zrozumienie powiązań między polityką a gospodarką.

Ta wiedza przekłada się bezpośrednio na nasze nauczanie. Twoje zajęcia opierają się na najnowocześniejszych badaniach i są prowadzone przez wiodących badaczy, którzy sami przesuwają granice wiedzy.

Witamy także kolejne pokolenie badaczy podyplomowych, którzy będą prowadzić wiodące badania w naszych światowej klasy obiektach. Będziesz wspierany przez zespół nadzorczy, który pomoże Ci rozwinąć umiejętności potrzebne do kariery w środowisku akademickim, badawczym i przemysłowym.

Statystyka

 • Studenci zagraniczni:

  14%

 • 00

Funkcje kampusu

The University of Greenwich ma dwa kampusy w Londynie i jeden w Medway w hrabstwie Kent. Połącz miejski styl życia ze spokojną okolicą, aby uzyskać wyjątkowe doświadczenie w nauce.

 • Kampus Greenwich w Londynie
 • Kampus Aver Hill w Londynie
 • Kampus Medway w hrabstwie Kent

O kampusie w Greenwich

Nasz kampus Greenwich nad rzeką otoczony jest zielenią Greenwich Park i znajduje się blisko centrum Londynu.

Kampus Greenwich znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO i znajduje się w samym sercu Greenwich, w południowo-wschodnim Londynie. Okolica tętni życiem, ale jest oddalona od zgiełku miasta, co czyni ją idealnym miejscem do nauki.

Kampus otoczony jest zabytkami, a także Greenwich Park oraz wieloma barami i restauracjami. Wiele miejsc na terenie kampusu zostało wykorzystanych jako plany zdjęciowe do filmów, takich jak Przemówienie króla, Nędznicy, Cztery wesela i pogrzeb oraz Królowa.

O kampusie Avery Hill

Otoczony terenami zielonymi kampus Avery Hill położony jest w Eltham w południowo-wschodnim Londynie. Posiada pierwszorzędne zaplecze dydaktyczne i sportowe, a także zakwaterowanie dla studentów.

Avery Hill to idealne miejsce dla studentów pragnących studiować w Londynie. Nie tylko ma klimat kampusu uniwersyteckiego z przestrzenią do nauczania i życia, ale także znajduje się zaledwie 30 minut pociągiem od centrum Londynu.

O kampusie Medway

Przyszłościowo myślący uniwersytet w historycznym otoczeniu. Dowiedz się więcej o życiu studenckim i studiach w kampusie Medway w Chatham Maritime w hrabstwie Kent. To, gdzie będziesz studiować, to naprawdę ważna decyzja i z przyjemnością witamy Cię w naszym historycznym kampusie Medway w Chatham w hrabstwie Kent.

Kampus Medway ma bogatą historię morską. Jego budynki z czerwonej cegły były wcześniej bazą Royal Navy. Flagowy okręt Nelsona, HMS Victory, został zbudowany w historycznej stoczni Chatham.

Na kampusie znajdują się także niesamowite kawiarnie i bary, w tym te w Pembroke i Pilkington Buildings. Atrakcyjna przestrzeń w stylu placu z miejscami do siedzenia na zewnątrz jest idealna na imprezy. W okolicy znajduje się także mnóstwo terenów zielonych, w tym kort tenisowy.

Oferujemy naszym studentom środowisko wspierające ich studia i pomoc, której potrzebują, aby zabezpieczyć pracę dla absolwentów w Londynie, na południowym wschodzie i poza nim.

  Rekrutacja

  Wszystkie poniższe dokumenty należy załączyć w sekcji „Kwalifikacje” formularza zgłoszeniowego. Wnioski nie posiadające wymaganej dokumentacji mogą nie zostać rozpatrzone.

  1. Zeskanowane kopie certyfikatów i/lub transkryptów, które spełniają wymagania wstępne do programu.
  2. Aby zapoznać się z wymaganiami wstępnymi, zapoznaj się z naszą stroną Ubieganie się o studia podyplomowe.
  3. Zeskanowana kopia paszportu i pozwolenia na pobyt, jeśli dotyczy.
  4. Curriculum Vitae (CV), zawierające nazwiska dwóch recenzentów (można również przedstawić pisemne referencje za pomocą formularza referencyjnego).
  5. Szczegółowa propozycja badań zawierająca około 1500 słów (w przypadku wniosków o stypendium należy zapoznać się ze szczegółowymi instrukcjami zawartymi w ogłoszeniu i podać numer stypendium w sekcji osobistego oświadczenia).
  6. Dowód znajomości języka angielskiego dla kandydatów, których pierwszym językiem nie jest angielski. Nie musisz udowadniać swojej znajomości języka angielskiego, jeśli możesz wykazać, że jesteś obywatelem jednego z poniższych krajów lub jeśli ukończyłeś studia licencjackie lub magisterskie w Wielkiej Brytanii lub jednym z tych krajów.

  Kandydaci niespełniający tych kryteriów będą zobowiązani do przedstawienia certyfikatu IELTS, osiągającego wynik 6,5 w każdym obszarze lub akceptowalnego, możliwego do wykazania odpowiednika.

  Co się stanie po przesłaniu wniosku?

  Proces rekrutacji studentów różni się w zależności od wydziału, jednak wszystkie zgłoszenia on-line są początkowo rejestrowane w Biurze Wydziału, dlatego w przypadku pytań prosimy o kontakt w pierwszej kolejności z nimi. Wydział/Zakład skontaktuje się z Tobą bezpośrednio w celu umówienia rozmowy kwalifikacyjnej, jeśli będzie chciał dalej rozpatrywać Twoją aplikację.

  Jeśli Twój wniosek nie zostanie rozpatrzony pozytywnie, zostaniesz o tym powiadomiony. Jeśli pomyślnie przejdziesz, otrzymasz ofertę w ramach rekrutacji na studia podyplomowe, pod warunkiem, że w stosownych przypadkach przejdziesz kontrolę UKVI i przedstawisz dowód, że spełniasz wymagania wstępne do programu. Należy pamiętać, że proces rekrutacji może potrwać od sześciu do ośmiu tygodni. Jeśli potrzebujesz decyzji wcześniej ze względu na termin finansowania, poinformuj o tym Wydział i zaznacz to wyraźnie w sekcji oświadczenia osobistego w formularzu wniosku.

  Proces przyjęcia

  Odpowiadanie w celu przyjęcia oferty

  • Na ofertę przyjęcia należy odpowiedzieć w ciągu 30 dni lub przed podaną datą rozpoczęcia programu, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Jeżeli nie odpowiesz, uznamy, że nie chcesz przyjąć oferty i oferta zostanie wycofana. Aby potwierdzić przyjęcie oferty, należy podpisać i opatrzyć datą ofertę przyjęcia, a następnie odesłać ją wraz z innymi wymaganymi dokumentami określonymi w liście ofertowym.
  • Data rozpoczęcia będzie podana w ofercie przyjęcia. Pamiętaj, że musisz spełnić wszystkie warunki swojej oferty przed datą rozpoczęcia programu.
  • Informacje na temat wpłacania depozytu, dostarczania listu sponsorskiego i opłacania czesnego można znaleźć na naszych stronach poświęconych finansom studenckim.
  • Szczegóły opłat za studia
  • Jeśli jesteś studentem międzynarodowym lub potrzebujesz ATAS, zapoznaj się ze wskazówkami na naszych stronach dla studentów międzynarodowych.

  Rozpoczęcie studiów

  Oczekuje się, że pierwszego dnia studiów dokończysz rejestrację w Centrum Studenckim i weźmiesz udział w przyjęciu na Wydział. Osoby spóźnione muszą powiadomić zespół ds. rekrutacji na studia podyplomowe i swój wydział o proponowanej dacie przyjazdu.

  Wymagania wizowe

  Składając wniosek o wizę studencką, będziesz musiał przedstawić określone dokumenty potwierdzające, że spełniasz kryteria

  Przesyłanie dokumentów wraz z wnioskiem o wizę studencką

  Dokumenty, które należy dostarczyć wraz z wnioskiem wizowym, zależą od Twojej sytuacji. Niektóre dokumenty są obowiązkowe, a inne należy dostarczyć w zależności od okoliczności i ustaleń CAS. Poniższa lista powinna pomóc Ci ustalić, jakie dokumenty będziesz musiał dostarczyć. Ważne jest, aby dostarczyć wszystkie potrzebne dokumenty, ponieważ ich niedopełnienie może spowodować odmowę wydania wizy.

  Lista dokumentów wiz studenckich

  Obecny paszport

  Aktualny paszport lub inny ważny dokument podróżny.

  Kwalifikacje podane w Twoim CAS.

  Wszystkie kwalifikacje wymienione w Twoim CAS. Należy pamiętać, że jeśli w Twoim CAS nie są wymienione żadne kwalifikacje, nie musisz ich podawać.

  Dowody w języku angielskim.

  UKVI prosi o dowód znajomości języka angielskiego. Uczelnie mogą wybrać sposób oceny znajomości języka angielskiego przez studenta. Twój CAS potwierdzi, w jaki sposób uniwersytet ocenił Twoją znajomość języka angielskiego. Jeżeli zostało to ocenione na podstawie przedstawienia certyfikatu lub kwalifikacji, zostanie to odnotowane w Twoim CAS i musisz przedstawić wymieniony certyfikat. Jeśli w Twoim CAS nie ma informacji o znajomości języka angielskiego, nie będziesz musiał podawać ich w swoim wniosku.

  Tłumaczenia.

  Jeżeli jakikolwiek dokument nie jest sporządzony w języku angielskim, do oryginału należy dołączyć pełne tłumaczenie. Tłumaczenie musi zawierać:

  • Potwierdzenie przez tłumacza, że jest to dokładne tłumaczenie oryginalnego dokumentu
  • Dane kontaktowe firmy tłumaczeniowej
  • Data tłumaczenia

  Dowód finansów.

  Musisz przedstawić dowód, że dysponujesz określoną kwotą pieniędzy na czesne i koszty utrzymania w Wielkiej Brytanii. Zobacz nasze informacje na temat wymogów finansowych, aby uzyskać wskazówki, jak sprawdzić, jaka jest ta kwota.

  Rodzaje dokumentów, które możesz przedstawić w celu potwierdzenia swoich finansów, to:

  • Osobiste wyciągi bankowe lub wyciągi z kasy oszczędnościowo-budowlanej
  • Listy bankowe
  • Oficjalne listy pożyczkowe
  • Oficjalne listy sponsorskie finansowe

  Zobacz nasze informacje i wskazówki dotyczące dokumentów finansowych na stronie Wykazanie swoich finansów. Należy pamiętać, że ważne jest przedstawienie dokumentów finansowych spełniających wymagania, aby uniknąć odmowy wydania wizy.

  List zgody od sponsora rządowego.

  Jeśli w zeszłym roku otrzymałeś jakiekolwiek oficjalne wsparcie finansowe od rządu, musisz dostarczyć list od tego sponsora, potwierdzający zgodę sponsora na złożenie wniosku o wizę studencką.

  Dowód Twojego związku z rodzicem lub opiekunem.

  Jeżeli wykazane przez Ciebie środki są przechowywane na nazwisko rodzica, musisz udowodnić swój związek z rodzicem(ami). Akceptowane są akty urodzenia lub akty adopcji.

  List od rodzica/opiekuna.

  Jeżeli środki są przechowywane pod nazwiskiem rodzica, potrzebny jest także list od rodzica(ów) lub opiekuna prawnego(ów) wyrażający zgodę na wykorzystanie pieniędzy. List nie musi mieć ściśle określonego formatu, ale musi być podpisany i opatrzony datą.

  Dowód zgody rodzica lub innego opiekuna prawnego, jeśli nie masz ukończonych 18 lat.

  Jeśli w chwili rozpoczęcia studiów nie masz ukończonych 18 lat, będziesz musiał przedstawić list od rodziców lub opiekunów prawnych, a także akt urodzenia lub akt adopcji. W razie potrzeby skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i porad.

  Wyniki Twojego testu na gruźlicę

  Jeśli pochodzisz z kraju, w którym musisz przystąpić do testu. Pamiętaj, że jeśli przez ostatnie sześć miesięcy mieszkałeś w kraju, w którym nie jest wymagane badanie na gruźlicę, nie musisz go przedstawiać (jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii przez sześć lub więcej miesięcy, nie będziesz musisz wykonać test na gruźlicę.) Zapoznaj się z informacjami UKVI na temat testów na gruźlicę, aby sprawdzić, czy dotyczy to Ciebie.

  Certyfikat ATAS (certyfikat akademickiego programu zatwierdzania technologii).

  Jest to certyfikat wymagany przez niektórych studentów studiów podyplomowych. (Nie dotyczy to studentów studiów licencjackich). Należy pamiętać, że wydanie certyfikatu ATAS trwa około miesiąca. Twój CAS potwierdzi, czy potrzebujesz certyfikatu ATAS. Więcej wskazówek można znaleźć w naszych informacjach ATAS.

  Stypendia i Finansowanie

  Nasza oferta stypendiów i stypendiów obejmuje zarówno stypendia dla osób opuszczających placówki opiekuńcze i studentów znajdujących się w potrzebie finansowej, jak i nagrody za studia podyplomowe. Dzięki naszemu stypendium UE nowi studenci zamieszkali w UE mogą otrzymać obniżkę czesnego na pierwszym roku.

  Stypendia i stypendia 2023/24

  Stypendium mieszkaniowe

  Stypendium na zakwaterowanie Uniwersytetu w Greenwich dla nowych studentów studiów licencjackich krajowych/domowych o niskich dochodach gospodarstwa domowego.

  Stypendium podyplomowe w zakresie sztucznej inteligencji i analityki danych

  Stypendium obejmuje stypendium pieniężne o wartości 10 000 funtów lub zwolnienie z opłat za studia magisterskie z zakresu analityki danych i jej zastosowań na The University of Greenwich .

  Stypendium Fundacji Aziz

  Stypendium Fundacji Aziz pokryje 100% czesnego za studia podyplomowe w celu wsparcia brytyjskich muzułmanów chcących studiować na The University of Greenwich .

  Stypendium za opuszczenie opieki

  Stypendium Care Leaver Bursary zapewnia studentom studiów licencjackich, którzy rozpoczynają studia bezpośrednio pod opieką władz lokalnych, kwotę 1500 funtów rocznie.

  Stypendium dojazdowe

  Nasze stypendia dla osób dojeżdżających do pracy wspierają studentów z gospodarstw domowych o niskich dochodach, którzy muszą ponieść wysokie koszty podróży na uniwersytet.

  Stypendium za wystawę chóralną Davida Fusseya 2023/24

  Stypendium Davida Fussey Choral Exhibition Stypendium wynosi 1000 funtów rocznie dla studentów wybranych do chóru The University of Greenwich .

  Stypendium dostępu cyfrowego

  Nowi studenci studiów licencjackich i podyplomowych o niskich dochodach gospodarstwa domowego mogą ubiegać się o pomoc finansową na zakup sprzętu wspomagającego naukę online.

  Stypendium UE

  Studenci z UE zamieszkali w UE, którzy posiadają ofertę studiowania u nas, mogą otrzymać znaczną zniżkę w opłatach za pierwszy rok studiów w roku akademickim 2023/24.

  Bony żywnościowe

  Jeśli doświadczasz nieoczekiwanego kryzysu finansowego i w rezultacie nie stać Cię na żywność, przybory toaletowe lub inne niezbędne artykuły, możesz kwalifikować się do ubiegania się o bon żywnościowy.

  Stypendium za wspaniałe umiejętności

  Zależy nam na WIELKICH umiejętnościach! Jeśli studenci wezmą udział w naszych działaniach informacyjnych przed dołączeniem do nas na uniwersytecie, mogą kwalifikować się do stypendium o wartości 2000 funtów.

  Stypendium postępu w Greenwich

  Nowy program stypendiów i staży o wartości 3000 funtów dla studentów i absolwentów płacących czesne w domu.

  Międzynarodowy Fundusz Pomocy

  Fundusz ten przeznaczony jest dla studentów z UE nieposiadających pożyczki na utrzymanie oraz studentów zagranicznych, którzy doświadczyli nieoczekiwanych kosztów krótkoterminowych.

  Międzynarodowa Nagroda Stypendialna

  Studenci zagraniczni, którzy posiadają ofertę studiowania na The University of Greenwich mogą otrzymać zniżkę na czesne o wartości do 3000 funtów w pierwszym roku.

  Stypendium Fundacji Mister Gees

  Stypendium to jest warte 5000 funtów dla studenta studiów podyplomowych zapisanych na studia magisterskie na kierunku Inżynieria Wody, Odpadów i Środowiska i może zaoferować 5000 funtów w trakcie studiów.

  Kumpel z apelacji pielęgniarskiej w sprawie stypendiów

  Dla wielu studentów aplikowanie na uniwersytet może być trudną i zniechęcającą decyzją. Bariery finansowe mogą ograniczać potencjał studentów.

  Stypendium Roberta Holmana

  Nagroda ta jest warta 1000 funtów dla obecnych studentów studiujących kursy rachunkowości i finansów w Greenwich, Lewisham i Southwark.

  Stypendium Royal Navy i Royal Marine

  Stypendium to zapewnia do 3000 funtów rocznie studentom studiów licencjackich, którzy służyli w Royal Navy lub Royal Marines lub których rodzice mają doświadczenie w służbie.

  Stypendium RPS Karen Roberts

  Nagroda ta jest warta 5000 funtów dla studenta studiów licencjackich zapisanych na studia licencjackie z architektury krajobrazu i może zaoferować 5000 funtów na pierwszym roku studiów.

  Stypendium RSK

  Stypendium to stypendium pieniężne w wysokości 5000 funtów dla studenta pierwszego roku studiów licencjackich uczestniczącego w określonych programach inżynieryjnych i architektonicznych.

  Fundacja Sir Williama Boremana

  Jeśli mieszkasz na stałe w gminie Greenwich lub Lewisham, możesz kwalifikować się do stypendium Fundacji Sir Williama Boremana na pokrycie kosztów utrzymania.

  Stypendium Stephena Lawrence'a (architektura)

  Stypendium to stypendium pieniężne w wysokości 18 500 funtów lub zwolnienie z opłat za studiowanie architektury, część 2 marca, na The University of Greenwich .

  Stypendia i pożyczki na szkolenie nauczycieli

  Chcesz zostać nauczycielem?

  Globalne stypendium Greenwich

  Zespół ds. globalnej mobilności oraz zespół ds. opłat i finansowania pragną nawiązać współpracę, aby zaoferować specjalne stypendium, które pomoże studentom ze środowisk defaworyzowanych w dostępie do studiów za granicą i możliwości odbycia stażu.

  Stypendium Greenwich

  Stypendium Greenwich jest warte 700 funtów dla nowych studentów studiów licencjackich z niskim dochodem gospodarstwa domowego.

  Stypendium Sanktuarium

  Stypendium przeznaczone jest dla posiadacza oferty ubiegającego się o azyl lub posiadającego status uchodźcy w Wielkiej Brytanii. Obejmuje koszty czesnego i zakwaterowania, a także stypendium na utrzymanie.

  Stypendium Wizjonera

  Ta nagroda jest warta 5000 funtów dla uczniów, którzy pokonali przeciwności losu, nawiązali z nami współpracę w szkole/na uczelni lub podczas obecnych studiów i zostali nominowani przez nauczyciela lub doradcę ze swojej instytucji.

  Stypendium Williama Hillsa

  Stypendium Williama Hillsa oferuje sześciu studentom 2000 funtów rocznie przez cały okres ich 4-letniego dyplomu inżyniera mechanika. Dodatkowe dwie nagrody są dostępne dla dwóch studentów drugiego roku studiów inżynierskich BEng Mechanical Engineering.

  Lokalizacje

  • London

   University of Greenwich Old Royal Naval College Park Row Greenwich London , SE10 9LS, London

  pytania