Keystone logo
The Lisbon MBA

The Lisbon MBA

The Lisbon MBA

Wstęp

Wiadomość powitania Deana

To z wielką dumą i entuzjazmem, że zapraszamy do Lizbońskiego MBA.

Lizboński MBA jest wspólnym przedsięwzięciem pomiędzy Católica-Lisbon i Nova SBE - dwiema wiodącymi szkołami biznesu w Europie.

Partnerstwo to obejmuje dwuletnie Executive MBA niestacjonarne i międzynarodowe studia stacjonarne MBA, we współpracy z prestiżową uczelnią Sloan School of Management w MIT.

Zgodnie z 2017 Financial Times Top 100 globalnego rankingu MBA, Lizbońskiej MBA International Full Time jest 20. najlepszy program MBA w Europie. Jako jeden z naszych najważniejszych priorytetów wyróżniamy się również jako 1-sze MBA w Europie w dziedzinie kursów międzynarodowych.

Lizboński Executive MBA został uznany za 52 najlepszy Executive MBA w Europie, zgodnie z 2016 Financial Times European Business Schools Ranking.

Lizboński MBA oferuje platformę, w której utalentowani, ambitni i wysoko pływające studenci z całego świata mogą się spotkać i angażować się w aktywne uczenia się, nawiązując kontakt z najwybitniejszymi wykładowcami.

Dlaczego warto rozważyć platformę Lizbońskiej MBA jako swój wybór na MBA:

  • Oba programy posiadają prestiżowy organ wydziału, wyszkolony w najlepszych szkołach na świecie, głęboko zaangażowany w badania wysokiej jakości i zgodnie z najnowszymi osiągnięciami w teorii i praktyce zarządzania;
  • Oba programy są najwyższymi rankingami portugalskich MBA w Rankingu Financial Times MBA;
  • Oba programy przedstawiają innowacyjny program nauczania, stymulują rygorystyczną analizę, wykorzystują umiejętności inteligencji emocjonalnej, odpowiedzialne społecznie zachowania i uczenia się. Program nauczania stanowiący pomost między środowiskiem akademickim a światem korporacyjnym, między teorią a praktyką, między zyskami a ludźmi, między lewą i prawą półkulami mózgu oraz między geografiami świata.
  • Zapewniamy silne powiązania ze światem korporacyjnym, z dużymi firmami ściśle związanymi z zarządzaniem i sponsoringiem oferującym sieć staży i połączeń.
  • Oba programy są oferowane w przytulnym, a jednocześnie kosmopolitycznym otoczeniu pięknej i przyjemnej Lizbonie. Tutaj studenci mogą mieszać pracę i przyjemność, jak w bardzo niewielu miejscach na świecie.

Daniel Traça - Dean Nova SBE i Francisco Veloso - Dean Católica-LizbonaKorzyść z Lizbony MBA

Jeśli rozważasz MBA w Portugalii, prawdopodobnie skierowałeś się do głównych szkół biznesu w kraju i zdałeś sobie sprawę, że Católica i Nova nie oferują już oddzielnych programów MBA.

Podzielmy się, jak to się zaczęło ... Projekt rozpoczął się w 2006 roku, kiedy MIT Sloan School of Management odwiedziła Portugalię, mającą na celu nawiązanie współpracy i uruchomienie międzynarodowego MBA. Lizboński MBA powstał w 2007 roku jako joint-venture pomiędzy Católica-Lisbon i Nova SBE, dwie najlepsze szkoły w Portugalii. Oboje dołączyli do konkurowania na globalnym rynku, zaczynając od tego, że oferują program w niepełnym wymiarze godzin. Później, w styczniu 2009 r., Lizbońska Międzynarodówka Morska, z udziałem MIT Sloan, z zadowoleniem przyjmuje pierwszą klasę.

Oto, co można uzyskać z The Lisbon MBA:

Gdzie Talent i Rynek spotykają się

Lizboński MBA zmieni Ciebie, profesjonalnie i osobiście. Podczas kontynuowania lizbońskiego MBA będziesz częścią dynamicznej społeczności, która wierzy w pozytywny wpływ na świat poprzez przemyślane przywództwo i innowacyjne pomysły. Nasze programy MBA są przeznaczone dla utalentowanych profesjonalistów, którzy chcą podjąć kolejny krok w karierze zawodowej, a my pomożemy poprowadzić do ambicji kariery, ponieważ jesteśmy oddani Twojemu sukcesowi.

Dołączysz do elitarnego programu MBA

Nasze wspólne przedsięwzięcie pomiędzy dwoma wiodącymi szkołami biznesu w Portugalii - Nova SBE i Católica-Lisbon - jest uznawane na całym świecie i jesteśmy częścią elitarnej grupy szkół biznesu - mniej niż 1% na świecie - która posiada potrójną akredytację (AACSB , EQUIS i AMBA).

Lizboński program MBA w pełnym wymiarze godzin został uznany za jeden z najlepszych programów MBA w Europie w 2016 Financial Times Ranking Top 100 Global MBA - 20 najlepszych w Europie - i 1 na świecie w kategorii "International Course Experience".

Zostaniesz zauważony i będzie częścią naszej rodziny

W Lizbonie MBA nie będziesz "kolejnym zębem w maszynie" - nasz unikalny butikowy pomysł MBA ma na celu zanurzenie i spersonalizowanie doświadczenia MBA.

Zajęcia z lizbońskiego MBA są tak skonstruowane, aby zmaksymalizować Twoje doświadczenie w nauce, tworząc kameralny klimat w klasie, w którym uczniowie mogą współdziałać z najlepszymi wykładowcami i budować głębokie kontakty z innymi kolegami z klasy, pracownikami MBA i gości, które przynoszą z firmy Świat do naszych klas i wydarzeń.

Dajemy praktyczną i odpowiednią wiedzę

Lizbońskie programy MBA są budowane w partnerstwie dwóch najlepszych szkół biznesu w Portugalii - Católica-Lizbona i Nova SBE oraz przy współpracy z MIT Sloan School of Management - skupiającej prestiżową kadrę wydziału, wyszkoloną w najlepszych szkołach na świecie , Z silnym światłem rzeczywistym, oferującym innowacyjne, kompletne i transformacyjne kształcenie, które przygotuje do sukcesu.

Będziesz mógł ćwiczyć to, czego uczysz się w prawdziwych przedsięwzięciach biznesowych, ponieważ uważamy, że nasze praktyczne podejście jest najlepszym sposobem na zdobycie nowych umiejętności akademickich i ciągle związanych ze światem biznesu. Będziesz także narażony na kilka międzynarodowych perspektyw, różnych branż i osobiście rozpoznaje postępy w transformacji, gromadzi swoją wiedzę, doświadczenie analityczne i krytyczne rozumowanie w trakcie trwania programu.

Sprawiamy, że Twój rozwój przywódczy jest innowacyjny i osobisty

Uważamy, że przywódcy powinni mieć głębokie zrozumienie siebie i ciągle pracujemy nad najbardziej innowacyjnymi, twórczymi i inspirującymi metodami, które pomogą Ci rozwinąć umiejętności przywódcze, które sprawią, że od teraz odniesiesz sukces. Koncentracja i personalizacja są kluczowe, więc będziemy blisko współpracować z Tobą, aby pomóc Ci rozwinąć plan rozwoju kariery, zwiększyć swoją świadomość, zrozumieć Twój potencjał i jak to osiągnąć.

Ułatwiamy Państwa sieci

Zapewniamy, że lizbońskie MBA ma silne powiązania z firmowym światem, a połączenia te wykraczają poza zorganizowaną obecność firm bezpośrednio zaangażowanych w programy MBA. Prowadzimy kilka ekskluzywnych sesji liderów z zewnętrznymi gośćmi, promuj regularne spotkania z przedsiębiorcami i starszymi kierownikami z różnych branż oraz tworzą możliwości współpracy dla wszystkich studentów z Lizbony - studentów, absolwentów, kadry i personelu.

Osoby, z którymi się spotykajesz podczas MBA w Lizbonie w Lizbonie, będą miały silny wpływ na Twoje życie i inwestujemy w wybór naszych studentów z różnych środowisk zawodowych, akademickich i międzynarodowych, osób, które będą Cię kwestionować i umożliwiałyby korzystanie z doświadczeń peer-to-peer.

Od kolegów z klasy, studentów Full Time International i Executive, naszej sieci absolwentów rozproszonych po całym świecie i pracujących w różnych gałęziach przemysłu, na naszych wydziałach i relacjach z firmą, zapewnimy Państwu sieć powiązań biznesowych, która pomoże Postępujesz w swoim życiu zawodowym.

Zapraszamy do wielkiego miasta, do podziwiania i inspirowania

Lizbona jest miastem przyjmującym zarówno dla naszych programów - jeśli wiesz, to wiesz, jak to miło i jeśli nie chcesz, spróbujmy odwiedzić nas!

Od dynamicznego rytmu nowoczesnego centrum miasta do inspirującej wibracji naszych historycznych zabytków Lizbona jest miastem pełnym energii i ekscytujących możliwości, łączących tradycje z Europy, obu Ameryk, Afryki i Azji. I z ponad 200 dni słońca rocznie i kilka minut od pięknych plaż i jednego z najlepszych miejsc na świecie, nie ma innego miejsca w Europie, jak Lizbona! W rzeczywistości, Lizbona MBA osiągnęła pierwsze miejsce na lokalizację, jakość i koszt zakwaterowania w najnowszym Financial Times alternatywnych badań MBA.Gdziekolwiek Twoje cele mogą Cię zabrać, Lizbona jest doskonałym miejscem na rozpoczęcie przyszłej przygody!

Lokalizacje

  • Campus de Carcavelos Rua da Holanda, n.1 2775-405 Carcavelos, Portugal, , Lisbon

pytania