Keystone logo

The Emirates Academy of Hospitality Management

A logo

Wstęp

Misja i wizja

Wizja

Być światowym liderem w ułatwianiu nauki na poziomie uniwersyteckim, stypendiów i badań stosowanych w dziedzinie zarządzania turystyką i hotelarstwem.

Misja

Aby zapewnić światowej klasy, innowacyjne, istotne dla branży kształcenie i badania we współczesnym, wielokulturowym środowisku, aby wyposażyć następną generację liderów biznesu hotelarskiego w kompetencje potrzebne do odniesienia sukcesu w dynamicznym świecie.

Cel i zadania instytucjonalne

Celem EAHM jest promowanie doskonałości akademickiej w kontekście zawodowym. Cele instytucji to: 1. Programy zorientowane na zastosowania, które kształcą absolwentów hotelarstwa, podróży i turystyki, którzy potrafią zastosować teorie w praktyce; 2. Badania o charakterze stosowanym, odpowiadające potrzebom przemysłowym, handlowym i społecznym sektorów hotelarstwa i turystyki; 3. Intelektualny i wszechstronny rozwój studentów hotelarstwa i turystyki w środowisku opiekuńczym; 4. Dedykowane partnerstwa z hotelarstwem, podróżami i biznesem turystycznym, przemysłem i innymi dostawcami usług edukacyjnych; 5. Wykształcenie w uczniach skutecznych i refleksyjnych osób uczących się przez całe życie.

W sercu gościnności

The Emirates Academy of Hospitality Management (EAHM) specjalizuje się w zapewnianiu stopni zarządzania biznesem z naciskiem na gościnność i ma na celu stać się wiodącą na świecie szkołą zarządzania hotelarstwem.

Dzięki uznanym na całym świecie programom studiów, szanowanym członkom wydziału pochodzącym z całego świata, najnowocześniejszej infrastrukturze, nowoczesnym obiektom, silnym partnerstwom w branży hotelarskiej i bliskości EAHM do jednych z najlepszych hoteli na świecie, EAHM naprawdę jest w The Heart of Hospitality.

Kluczowe fakty

  • 10 najlepszych szkół hotelarskich
  • Pierwsza szkoła hotelarska na Bliskim Wschodzie
  • Wielokulturowe Ciało Studentów
  • 53% kobiet i 47% mężczyzn
  • Potrójnie uznany
  • Ponad 100 partnerów branży hotelarskiej

Trzy organy akredytujące

The Emirates Academy of Hospitality Management (EAHM) jest uznawany przez władze szkolnictwa wyższego w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii i Australii.

Ministerstwo Edukacji (MOE) ZEA

The Emirates Academy of Hospitality Management (EAHM) z siedzibą w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich uzyskał akredytację Komisji ds. Akredytacji Akademickiej Ministerstwa Edukacji na następujące stopnie: Bachelor of Business Administration in International Hospitality Management; Associate of Business Administration w International Hospitality Management; Master of Business Administration w międzynarodowym zarządzaniu hotelarstwem.

Instytut Gościnności

IOH z siedzibą w Wielkiej Brytanii to globalny profesjonalny instytut, który promuje wysokie standardy w branży hotelarskiej. Wszystkie programy akademickie prowadzone w EAHM są akredytowane przez IOH zgodnie z jej ramami dotyczącymi gościnności.

Międzynarodowe Centrum Doskonałości w Edukacji Turystyki i Hotelarstwa

Mieszcząca się w Australii międzynarodowa jednostka akredytująca THE-ICE oceniła proces opracowywania i przeglądu programów nauczania; podejście do nauczania i uczenia się; zasobów kadrowych i obiektów EAHM i ustaliła, że spełnia międzynarodowe standardy doskonałości. Będąc akredytowanym członkiem, EAHM dołączyło do grona ekskluzywnych instytucji, do których należą uczelnie publiczne, prywatne szkoły hotelarskie i uczelnie zawodowe z ponad 10 krajów.

Globalne uznanie

The Emirates Academy of Hospitality Management jest uznawany przez szereg światowych organów, co zapewnia gwarancję jakości i standardu edukacji, jaką otrzymują nasi studenci.

Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business

The Emirates Academy of Hospitality Management jest członkiem Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). AACSB to globalne stowarzyszenie non-profit, którego celem jest dzielenie się wiedzą i najlepszymi praktykami w celu dalszej edukacji biznesowej. Studenci EAHM mogą być pewni, że otrzymane wykształcenie odpowiada wiodącym światowym metodom i praktykom ustalonym przez tę globalną organizację.

Chińskie Centrum Obsługi Wymiany Naukowej

Chińskie Ministerstwo Edukacji za pośrednictwem Chińskiego Centrum Obsługi Wymiany Naukowej dodało EAHM do oficjalnej listy międzynarodowych instytucji edukacyjnych. Uznaje to EAHM za wiarygodną instytucję dla chińskich i międzynarodowych studentów.

Rada Szkół Międzynarodowych

EAHM jest członkiem Rady Szkół Międzynarodowych (CIS). CIS to globalna społeczność szkół, szkół wyższych i uniwersytetów w 116 krajach. Jako organizacja non-profit CIS ma na celu pomoc w zapewnieniu wysokiej jakości edukacji z naciskiem na perspektywy międzynarodowe i międzykulturowe.

Hosko

Hosco zapewnia członkostwo instytucjom hotelarskim i kulinarnym na całym świecie, których celem jest łączenie szkół i uniwersytetów z branżą. Studenci EAHM korzystają z tej rozległej sieci staży i możliwości kariery.

Lokalizacje

  • Dubai

pytania