Keystone logo
© The Emirates Academy of Hospitality Management
The Emirates Academy of Hospitality Management

The Emirates Academy of Hospitality Management

The Emirates Academy of Hospitality Management

Wstęp

Misja i wizja

Wizja

Być światowym liderem w ułatwianiu nauki na poziomie uniwersyteckim, stypendium i badań stosowanych w dziedzinie turystyki i zarządzania gościnnością.

Misja

Aby dostarczyć światowej klasy, innowacyjną, istotną dla branży edukację i badania we współczesnym, wielokulturowym środowisku, aby wyposażyć następną generację liderów biznesu hotelarskiego w kompetencje, aby odnieść sukces w dynamicznym świecie.

Cel instytucjonalny & Cele

Celem EAHM jest promowanie doskonałości akademickiej w kontekście zawodowym. Celami instytucji są: 1. Programy, które są zorientowane na zastosowanie i które produkują absolwentów gościnności i podróży i turystyki, którzy mogą stosować teorie w praktyce; 2. Badania o charakterze stosowanym, istotne dla potrzeb przemysłowych, handlowych i społeczności sektorów gościnności i turystyki; 3. Intelektualny i wszechstronny rozwój studentów gościnności i turystyki w środowisku opiekuńczym; 4. Dedykowane partnerstwa z biznesem gościnności, podróży i turystyki, przemysłem i innymi dostawcami usług edukacyjnych; 5. Rozwijanie studentów w skuteczne i refleksyjne uczenie się przez całe życie.

W sercu szpitalnictwa

The Emirates Academy of Hospitality Management (EAHM) specjalizuje się w dostarczaniu stopni zarządzania biznesem z naciskiem na gościnność i dąży do tego, aby stać się wiodącą na świecie szkołą zarządzania gościnnością.

Z międzynarodowo uznanymi programami studiów, wysoce szanowanymi członkami wydziału pochodzącymi z całego świata, najnowocześniejszą infrastrukturą, nowoczesnymi obiektami, silnym partnerstwem w branży hotelarskiej i bliską odległością EAHM od jednych z najlepszych hoteli na świecie, EAHM naprawdę jest, w The Heart of Hospitality.

Kluczowe fakty

 • 10 najlepszych szkół hotelarstwa
 • Pierwsza szkoła hotelarska w Middle Eas
 • Wielokulturowe ciało studenckie
 • 53% Kobieta & 47% Mężczyzna
 • Potrójnie uznany
 • 100+ partnerów z branży hotelarskiej

Trzy instytucje akredytujące

The Emirates Academy of Hospitality Management (EAHM) jest uznawany przez władze szkolnictwa wyższego w ZEA, Wielkiej Brytanii i Australii.

Ministerstwo Edukacji (MOE) Zjednoczonych Emiratów Arabskich

The Emirates Academy of Hospitality Management (EAHM) z siedzibą w Dubaju, Zjednoczone Emiraty Arabskie, zdobył akredytację przez Komisję Akredytacji Akademickiej Ministerstwa Edukacji dla następujących stopni: Bachelor of Business Administration w International Hospitality Management; Associate of Business Administration w International Hospitality Management; Master of Business Administration w International Hospitality Management.

Instytut Gościnności

IOH z siedzibą w Wielkiej Brytanii jest globalnym instytutem zawodowym, który promuje wysokie standardy w branży hotelarskiej. Wszystkie programy akademickie prowadzone w EAHM są akredytowane przez IOH zgodnie z jego ramami gościnności.

Międzynarodowe Centrum Doskonałości w Edukacji Turystycznej i Hotelarskiej

Australian-based międzynarodowy organ akredytacyjny, THE-ICE ocenił rozwój programu nauczania i proces przeglądu, nauczanie i podejście do uczenia się, zasoby kadrowe i obiekty EAHM i ustalił, że spełnił międzynarodowe wzorce Standardów Doskonałości. Będąc akredytowanym członkiem, EAHM dołączył do grona ekskluzywnych instytucji, do których należą publiczne uniwersytety, prywatne szkoły hotelarskie i uczelnie zawodowe z ponad 10 krajów.

Globalne uznanie

The Emirates Academy of Hospitality Management jest uznawany przez szereg światowych instytucji, co daje pewność co do jakości i standardu edukacji, jaką otrzymują nasi studenci.

Stowarzyszenie Wspierania Kolegialnych Szkół Biznesu

The Emirates Academy of Hospitality Management jest członkiem Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). AACSB jest globalnym stowarzyszeniem non-profit, którego celem jest dzielenie się wiedzą i najlepszymi praktykami w celu dalszego rozwoju edukacji biznesowej. Studenci EAHM mogą być pewni, że otrzymana edukacja spełnia wiodące na świecie metody i praktyki ustalone przez ten globalny organ.

Centrum Usług Chińskich dla Wymiany Naukowej

Chińskie Ministerstwo Edukacji, poprzez Chinese Service Center for Scholarly Exchange, dodało EAHM do oficjalnej listy międzynarodowych dostawców usług edukacyjnych. Uznaje to EAHM za wiarygodną instytucję dla chińskich i międzynarodowych studentów.

Rada Szkół Międzynarodowych

EAHM jest członkiem Council of International Schools (CIS). CIS jest globalną społecznością szkół, collegów i uniwersytetów z 116 krajów. Jako organizacja non-profit CIS ma na celu pomoc w zapewnieniu wysokiej jakości edukacji z naciskiem na perspektywy międzynarodowe i międzykulturowe.

Hosco

Hosco zapewnia członkostwo instytucjom hotelarskim i kulinarnym na całym świecie, co ma na celu połączenie szkół i uczelni z branżą. Studenci EAHM korzystają z tej rozległej sieci dla możliwości stażu i kariery.

Funkcje kampusu

  Lokalizacje

  • Dubai

   Building 69, Al Saqool Street, , Dubai

  Chat with students

  pytania