Keystone logo
Swiss School of Management Dubai

Swiss School of Management Dubai

Swiss School of Management Dubai

Wstęp

Certyfikowane pod względem jakości iw pełni akredytowane programy MBA i BBA dla pracujących profesjonalistów

Szwajcarska Szkoła Zarządzania

Swiss School of Management (SSM) jest jedną z 5 najlepszych globalnych szkół zarządzania zapewniających najbardziej ekonomiczne kursy MBA / BBA, z wybranymi specjalizacjami, które idealnie pasują do równowagi między życiem zawodowym a prywatnym zatrudnionych profesjonalistów, aby im odpowiadały i pomagały rozwijać się i uczyć niezależnie od ich ruchliwe harmonogramy.

SSM oferuje innowacyjne programy z certyfikatem jakości, które zapewniają nie tylko prawdziwie praktyczną edukację w zakresie zarządzania, ale także łączą najnowsze technologie z najnowocześniejszymi

Myślenie o pomysłach biznesowych, edukacyjnych i przywódczych. Decydując się na studia w SSM, dokonasz wyjątkowej inwestycji w swoją przyszłość, ponieważ będziemy dążyć do jeszcze bardziej ekscytujących możliwości uczenia się dla naszych studentów.

Swiss School of Management reprezentuje pionierską szwajcarską inicjatywę w ZEA i regionie Zatoki Perskiej. SSM Dubai organizuje zarówno studia podyplomowe, jak i licencjackie z elastycznymi opcjami studiów i planami płatności. Witamy zróżnicowaną organizację studencką, która zaspokaja potrzeby związane z kształceniem ustawicznym pracujących profesjonalistów w krajach Zjednoczonych Emiratów Arabskich i GCC.

Dlaczego warto dołączyć do SSM?

Nasze elastyczne moduły edukacyjne są połączeniem nauki online i na miejscu, umożliwiając studentom i pracującym profesjonalistom dostosowanie się do naszych elastycznych harmonogramów, pozwalając im skupić się i doskonalić w swoich obecnych zawodach, jednocześnie równoważąc zarówno pracę, jak i edukację, W połączeniu z czołowymi członkami wydziału, ekspertami z branży i wyczerpujące materiały do nauki

SSM ma zróżnicowane grono studentów z całego świata - zwabione przez nasze akredytowane centra nauczania w krajach na całym świecie, w tym w Rzymie, Dubaju, Turynie, Kairze, Rangun, Belgradzie i Penang. Sieć SSM w najbliższych miesiącach i latach.

SSM daje studentom MBA niezwykłą możliwość wzięcia udziału w zajęciach Leadership w Rzymie we Włoszech. Ta wizyta studyjna zapewni niepowtarzalną i cenną okazję do poznania świata biznesu i kultury Włoch. Jest realizowany wyłącznie dla aspirujących i zdeterminowanych profesjonalistów, którzy potrzebują ambitnej i stymulującej inicjatywy

Korzyści programu:

 • Programy biznesowe akredytowane na całym świecie
 • Specjalizacje zawodowe
 • Kwalifikacje potwierdzone międzynarodowo
 • Bezpłatna międzynarodowa wycieczka studyjna do Włoch
 • Elastyczne programy studiów
 • Opcje płatności miesięcznych opłat

Akredytacje:

Wszystkie programy oferowane przez SSM w Dubaju są akredytowane przez CHEA-Council for Higher Education Accreditation za pośrednictwem IACBE i certyfikowane przez EduQua, szwajcarski znak jakości (akredytowany przez szwajcarski rząd federalny) dla instytucji szkolnictwa wyższego i ustawicznego. Kilka programów studiów magisterskich i podyplomowych zostało oficjalnie uznanych przez międzynarodowe organizacje zawodowe.

Swiss School of Management Dubai","author_url":"","source":""}" />

143712_1.png

Współpraca:

Swiss School of Management Dubai","author_url":"","source":""}" alt="143716_22.jpg" />

143716_22.jpg

Kursy:

 • Bachelor of Business Administration (BBA) - General
 • Master of Business Administration (MBA)

Swiss School of Management Dubai","author_url":"","source":""}" />

143714_3.jpg

W Swiss School of Management będziesz uczyć się wśród prawdziwie międzynarodowej organizacji studenckiej, ponieważ nasi studenci pochodzą z całego świata. Jesteśmy dumni z tej różnorodności, ponieważ zwiększa ona Twoje doświadczenie edukacyjne. Pracodawcy szczególnie cenią sobie ucznia przystosowanego do zróżnicowanego miejsca pracy. Dzięki naszemu programowi MBA studenci będą studiować przywództwo, biznes, przedsiębiorczość i filozofie zarządzania, które można zastosować do dowolnej roli kierowniczej w różnych branżach. Nasza szkoła biznesu zapewnia również uczniom praktyczne doświadczenie w prowadzeniu grup i dyskusjach w klasie.

Program obejmuje wykłady międzynarodowe, wizyty korporacyjne, prelegentów wizytujących, ćwiczenia samooceny oraz doradztwo w zakresie CV / stażu. Naszym celem jest rozpoczęcie rozwijania sieci uczniów od momentu ich przybycia.

Specjalizacje:

 • MBA w zarządzaniu zasobami ludzkimi

Ten kurs opiera się na wynikach nauczania zarządzania projektami. Ta zwiększona wydajność może być używana z modyfikacjami w bardziej tradycyjnych projektach. Dzięki omówieniu mocnych stron człowieka w tym tekście uczniowie uczą się, jak korzystać z psychologii pozytywnej, aby zrozumieć wyjątkowe zdolności jednostek. Ten kurs ma na celu zbadanie najważniejszych metod i narzędzi oraz tego, jak skutecznie stosować zarządzanie ryzykiem w projektach w praktyczny i łatwy w użyciu sposób.

 • MBA w finansach

Ten kurs stanowi wprowadzenie do zrozumienia i zarządzania portfelami inwestycyjnymi. Kurs zapozna również studenta z różnicą między inwestowaniem publicznym a private equity, podstawowymi metodologiami wyceny używanymi obecnie na Wall Street: analizą porównywalnych spółek, analizą transakcji precedensowych, analizą zdyskontowanych przepływów pieniężnych i analizą wykupów lewarowych.

 • MBA w zakresie bezpieczeństwa zdrowotnego i środowiska

Ten kurs stanowi wprowadzenie do systemów zarządzania i metod zapewniania jakości stosowanych w celu zwiększenia efektywności operacyjnej i zgodności w działach i programach zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Tłumaczenie korporacyjnych projektów z zakresu zdrowia, bezpieczeństwa i środowiska na zarządzanie w formacie biznesowym poprzez zrozumienie kwestii kosztów, budżetu i zwrotu z inwestycji.

 • MBA w marketingu

Ten kurs przedstawia i bada rolę badań marketingowych w ogólnych wysiłkach marketingowych, procesie badawczym i najczęściej stosowanych podejściach / technikach. Studenci badają potrzeby informacyjne marketerów, rozwijają proces badawczy i omawiają techniki próbkowania i metody gromadzenia danych pierwotnych; omawiaj i oceniaj różne formy nowych mediów i określ ich zastosowania, zalety i wady, zrozum, jak ważna jest jasna i „doskonała” wiedza o Twoim pomyśle lub produkcie i tożsamości. Marketing nowych mediów omawia i analizuje, w jaki sposób technologia mediów cyfrowych zmienia sposób komunikowania się ludzi i organizacji. Postawy konsumentów, wiedza o produktach, wizerunek marki i wiele innych istotnych tematów zostanie poruszonych w celu pogłębienia wiedzy o świecie międzynarodowego luksusu.

 • MBA w przedsiębiorczości

Ten kurs pomaga rozwinąć globalny sposób myślenia, który mają odnoszący sukcesy liderzy w dzisiejszym zglobalizowanym świecie. Koncentrując się na kwestiach kulturowych i korzystając z międzynarodowych przykładów. Międzynarodowe zachowanie kierownictwa pomaga menedżerom rozwijać umiejętności i wiedzę, aby skutecznie przewodzić w globalnym środowisku biznesowym.

Studenci uczą się również współczesnych zastosowań, takich jak usługi (publiczne i prywatne), innowacje na rzecz zrównoważonego rozwoju i rozwoju, przedsiębiorczość społeczna; i finansowe aspekty przedsiębiorczości. Obejmuje to sporządzenie biznesplanu i jego zasadniczych części - finansowych, operacyjnych i rynkowych.

Życie studenckie

Studiowanie w Swiss School of Management jest wyzwaniem; niemniej jednak nagrody są ogromne i niezwykłe. Oprócz zdobywania nowej wiedzy i nowych pomysłów, nasza sieć studentów ma zasięg globalny.

Wielu twoich kolegów z klasy stanie się częścią rosnących absolwentów SSM. SSM jest przekonany, że doświadczenie z SSM będzie dla Ciebie inspirujące i przyjemne.

143715_4.jpg

Po wejściu na pokład życzymy powodzenia w nauce i przyszłej karierze przy naszym wsparciu. Nie możemy się doczekać, aby osobiście powitać Cię w Swiss School of Management na kampusie w Dubaju

Naszym celem w SSM jest pielęgnowanie liderów, którzy potrafią inspirować innych, wykazywać się wyjątkowymi umiejętnościami i pracować w wielokulturowych środowiskach. W Swiss School of Management będziesz uczyć się wśród prawdziwie międzynarodowej organizacji studenckiej, ponieważ nasi studenci pochodzą z całego świata. Jesteśmy dumni z tej różnorodności, ponieważ zwiększa ona Twoje doświadczenie edukacyjne. Pracodawcy szczególnie cenią sobie ucznia przystosowanego do zróżnicowanego miejsca pracy. Naszym drugim celem jest przygotowanie Cię na przyszłość. W dzisiejszym konkurencyjnym świecie nikt, niezależnie od umiejętności lub talentu, nie odniesie sukcesu samodzielnie.

O Swiss School of Management

Swiss School of Management (SSM) Dubai jest akredytowanym centrum Swiss School Management w Szwajcarii, SSM w Dubaju jest reprezentowane przez Learners Education FZ LLC z siedzibą Creative Media Free Zone w Fujairah i jej biurem marketingowym w budynku ABT 5, Al Tawun, Sharjah położone w pobliżu granicy z Dubajem.

Założona w 1981 roku zgodnie z prawem kantonu St. Gallen w Szwajcarii pod nazwą Newport Graduate School. Był dobrze znany jako jeden z pierwszych instytutów oferujących amerykańskie szkolnictwo wyższe w Szwajcarii.

Dziś Swiss School of Management ma kampus w Rzymie (Włochy), a akredytowane ośrodki edukacyjne znajdują się w Dubaju, Turynie, Kairze, Rangun, Belgradzie i Penang. Z biegiem lat szkole udało się nawiązać współpracę z wieloma uniwersytetami oferującymi możliwość uzyskania podwójnego stopnia lub doładowania na pięciu kontynentach. Szkoła jest obecnie organizacją międzynarodową, jej globalny zasięg stale się rozszerza, a co roku do międzynarodowej sieci dołączają nowe ośrodki edukacyjne.

Nasze motto brzmi: „ Tworzymy Liderów ”. Zdecydowanie wierzymy, że w coraz bardziej zglobalizowanym świecie ludzie potrzebują poważnego przywództwa i przedsiębiorczości. Tylko dzięki tym umiejętnościom i wiedzy możemy odróżnić się od nadchodzącej rewolucji w dziedzinie sztucznej inteligencji. Wierzymy, że tylko dzięki poważnemu i konsekwentnemu przywództwu i umiejętnościom przedsiębiorczym możemy zapewnić zatrudnienie i światowe bogactwo dla przyszłych pokoleń.Lokalizacje

 • Dubai

  #902, Al Baker Tower ( ABT)-5, Behind Sharjah Expo Center, Al Tawun, Sharjah, , Dubai

pytania