Keystone logo
Swiss School of Higher Education MBA w zarządzaniu marką luksusową
Swiss School of Higher Education

MBA w zarządzaniu marką luksusową

Montreux, Szwajcaria

3 Semesters

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

CHF 32 000 / per year

Mieszany, Nauka na odległość, W kampusie

Wstęp

Magister Zarządzania

Program w Master of Arts in Management pozwala studentowi zdobyć głęboką wiedzę na temat procesów biznesowych i odnieść sukces osobiście i zawodowo na dzisiejszym rynku. Absolwenci będą mogli skutecznie komunikować się i współpracować z innymi; stosować teorie ekonomiczne, finansowe i menedżerskie, aby osiągnąć swoje cele biznesowe, oraz rozwijać umiejętności przywódcze do wdrożenia w różnych sektorach, którymi będą się zajmować.

Master of Arts w zarządzaniu luksusem i marką

Program studiów magisterskich w zakresie zarządzania luksusem i marką zapewnia studentom wszechstronną wiedzę na temat różnych aspektów zarządzania. Studenci będą mogli zastosować zarówno umiejętności metodyczne, jak i praktyczne doświadczenie zdobyte podczas edukacji. Absolwenci programu otrzymają dostęp do stanowisk wyższego szczebla w sektorach Luxury i Brand.

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " title=" 163030_akredytacje " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/16/163070_163030_accreditations.jpeg " alt=" 163030_akredytacje " data-json=" {"author":"","author_url":"","source":" "} }" />

Rekrutacja

Program

Wynik programu

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania