Keystone logo
© SSBM Geneva
Swiss School of Business and Management

Swiss School of Business and Management

Swiss School of Business and Management

Wstęp

O SSBM

SSBM to globalna , innowacyjna i wyjątkowa szkoła z uczniami z całego świata. Nasze programy zostały zaprojektowane z udziałem ponad 30 partnerów branżowych . Gwarantujemy szwajcarską jakość edukacji i doskonałości.

180847_acbsp_full_logo_stacked.jpg

SSBM Geneva posiada akredytację ACBSP i certyfikat EduQua. ACBSP (Rada Akredytacyjna Szkół Biznesu i Programów) jest wiodącą wyspecjalizowaną jednostką akredytującą edukację biznesową i uważaną za jedną z najlepszych akredytacji dla szkół biznesu.

EduQua to szwajcarska odznaka jakości dla instytucji kształcenia ustawicznego (EduQua) (w języku niemieckim: Schweizerisches Qualitätszertifikat für Weiterbildungsinstitutionen „EduQua”) to szwajcarska krajowa instytucja zapewniania jakości i pierwsza szwajcarska odznaka jakości ukierunkowana na kształcenie ustawiczne dorosłych. EduQua jest organem akredytacyjnym uznawanym i wspieranym przez rząd Konfederacji Szwajcarskiej; to pierwszy certyfikat jakości dla publicznych i prywatnych instytucji edukacyjnych w Szwajcarii. EduQua to najważniejszy program akredytacji organu zapewniania jakości w zakresie kształcenia ustawicznego. Szwajcarska Konferencja Ministrów Edukacji Kantonów (EDK) zatwierdza eduQua jako oficjalnie uznany system zapewniania jakości.

Znak jakości EduQua może być odebrany tylko przez uznany organ kontrolny przez Szwajcarskie Biuro Akredytacji SAS (Schweizerischen Akkreditierungsstelle SAS) w Szwajcarskim Sekretariacie Stanu ds. Gospodarczych SECO, który jest częścią Federalnego Departamentu Spraw Gospodarczych, Edukacji i Badań.

134561_eduqua_logo_notxt_mit_Schutzraum_cmyk.jpg

Nasza wizja

Naszą WIZJĄ jest być wyjątkową, innowacyjną i międzynarodową szkołą biznesu i zarządzania oferującą najwyższej jakości badania, praktykę i edukację.

Nasza misja

Dążymy do ciągłego zapewniania doskonałości edukacyjnej i naszej wiedzy w zakresie edukacji biznesowej poprzez naszą innowacyjną, najnowocześniejszą technologię i wysokiej jakości doświadczenie edukacyjne poparte odpowiednimi badaniami. Zachęcamy do różnorodności i globalnej łączności między naszymi studentami, wykładowcami i partnerami biznesowymi, kładąc jednocześnie duży nacisk na korzyści, jakie nasza firma może przynieść społeczeństwu i środowisku.

Odpowiednia edukacja

SSBM pomoże ci zdobyć nawyki refleksji i krytycznego myślenia, które są niezbędne do zrozumienia dzisiejszego społeczeństwa. Uznając fakt, że indywidualny sukces jest powiązany z większym światem, zachęcamy uczniów do poprawy ich krytycznego myślenia.

Dlaczego warto wybrać SSBM?

 • SSBM to prawdziwie innowacyjna i wiodąca szkoła biznesu i zarządzania, której celem jest przeniesienie edukacji na nowy poziom!
 • Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości doświadczeń edukacyjnych, które będą miały bezpośredni wpływ na rozwój zawodowy.
 • Dzięki naszym unikalnym programom wzmocnisz swoją strategiczną wizję, wydajność i przywództwo w zarządzaniu dzisiejszymi organizacjami.

134557_Promo5.png

Nasze programy

Nasze programy zostały zaprojektowane we współpracy z ponad 30 międzynarodowymi firmami !

Wierzymy, że wiedza pochodzi z silnych powiązań z liderami branży. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z niektórymi z wiodących międzynarodowych firm w celu opracowania programów dostosowanych do realiów biznesowych.

134549_DSC_0272-Small.jpg

Nasz Wydział

Nasz wydział jest znany na całym świecie i średnio większość z nich pracuje od ponad 15 lat w różnych międzynarodowych firmach. Ten fakt pomaga nam osiągnąć cel polegający na zapewnieniu doskonałego doświadczenia edukacyjnego, które będzie miało bezpośredni wpływ na rozwój zawodowy .

Z siedzibą w Genewie w Szwajcarii

Swiss School of Business and Management znajduje się w samym sercu biznesu w tętniącym życiem Genewie w Szwajcarii. Genewa, leżąca nad brzegiem Jeziora Genewskiego u podnóża Alp, błyszczy jako jedno z najpiękniejszych miast w Europie.

Genewa jest globalnym miastem, centrum finansowym i światowym centrum dyplomacji ze względu na obecność wielu organizacji międzynarodowych, w tym siedziby wielu firm i agencji międzynarodowych.

Biznes partn ERS

Wydział i współpracownicy SSBM świadczyli usługi doradcze, dydaktyczne i oparte na projektach ponad 70 firmom międzynarodowym i krajowym.

Uważamy, że wiedza akademicka musi być ściśle powiązana z branżą, która jest siłą napędową lepszej wiedzy w dzisiejszym szybko zmieniającym się środowisku.

134567_20-1-10_SSBM_1200x628px_facebook-4.jpg

Lokalizacje

 • Geneva

  Avenue des Morgines 12, 1213, Geneva

 • Petit-Lancy

  Avenue des Morgines,12, 1213, Petit-Lancy

  pytania