Keystone logo
Swiss School of Business and Management

Swiss School of Business and Management

Swiss School of Business and Management

Miesiąc DBA! 30% zniżki na nasze internetowe programy DBA!

Nie czekaj! Skorzystaj z okazji na 30% zniżki na czesne w internetowych programach DBA SSBM Geneva!

Wstęp

O SSBM

134569_Artboard1-100.jpg

SSBM to globalna, innowacyjna i wyjątkowa szkoła, do której uczęszczają studenci z całego świata. Nasze programy zostały zaprojektowane z ponad 30 partnerami branżowymi. Gwarantujemy Swiss Quality Education i doskonałość.

180847_acbsp_full_logo_stacked.jpg

SSBM Geneva posiada akredytację ACBSP oraz certyfikat EduQua. ACBSP (Accreditation Council for Business Schools and Programs) jest wiodącą wyspecjalizowaną jednostką akredytacyjną dla edukacji biznesowej i uważaną za jedną z najlepszych akredytacji dla szkół biznesu.

EduQua to szwajcarski znak jakości dla instytucji kształcenia ustawicznego (EduQua) (w języku niemieckim: Schweizerisches Qualitätszertifikat für Weiterbildungsinstitutionen "EduQua" ), jest szwajcarskim krajowym organem zapewnienia jakości i pierwszym szwajcarskim znakiem jakości ukierunkowanym na kształcenie ustawiczne dorosłych. EduQua jest organem akredytacyjnym uznanym i wspieranym przez Rząd Konfederacji Szwajcarskiej; jest to pierwszy certyfikat jakości dla publicznych i prywatnych instytucji edukacyjnych w Szwajcarii. EduQua jest głównym programem akredytacji organów zapewnienia jakości w zakresie kształcenia ustawicznego. Szwajcarska Konferencja Kantonalnych Ministrów Edukacji (EDK) popiera eduQua jako oficjalnie uznany system zapewniania jakości.

Znak jakości EduQua można otrzymać tylko poprzez uznaną jednostkę kontrolną przez Szwajcarskie Biuro Akredytacyjne SAS (Schweizerischen Akkreditierungsstelle SAS) podlegające Szwajcarskiemu Sekretariatowi Stanu do Spraw Gospodarczych SECO, które jest częścią Federalnego Departamentu ds.

134561_eduqua_logo_notxt_mit_Schutzraum_cmyk.jpg

Nasza wizja

Naszą WIZJĄ jest bycie unikalnym, innowacyjnym i międzynarodowym biznesem & szkoła zarządzania oferująca badania premium, praktykę i edukację.

Nasza misja

Jesteśmy zobowiązani do ciągłego zapewniania doskonałości edukacyjnej i naszego doświadczenia w edukacji biznesowej poprzez naszą innowacyjną technologię cięcia i nasze wysokiej jakości doświadczenie edukacyjne wspierane przez odpowiednie badania. Zachęcamy do różnorodności i globalnej łączności między naszymi studentami, wydziałami i partnerami biznesowymi, jednocześnie przykładając dużą wagę do korzyści, jakie nasza działalność może przynieść społeczeństwu, a także środowisku.

Odpowiednie wykształcenie

SSBM pomoże Ci zdobyć nawyki refleksji i krytycznego myślenia, które są kluczowe dla zrozumienia dzisiejszego społeczeństwa. Uznając fakt, że indywidualny sukces jest spleciony z większym światem, zachęcamy uczniów do zaangażowania się w doskonalenie krytycznego myślenia.

Dlaczego warto wybrać SSBM?

 • SSBM to prawdziwie innowacyjna i wiodąca szkoła biznesu i zarządzania, której celem jest przeniesienie edukacji na nowy poziom!
 • Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości doświadczeń edukacyjnych , które będą miały bezpośredni wpływ na Twój rozwój zawodowy.
 • Dzięki naszym unikalnym programom wzmocnisz swoją strategiczną wizję, efektywność i przywództwo do zarządzania współczesnymi organizacjami.

134557_Promo5.png

Nasze programy

Nasze programy zostały zaprojektowane we współpracy z ponad 30 międzynarodowymi firmami!

Wierzymy, że wiedza pochodzi z posiadania silnych więzi z liderami branży. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z niektórymi wiodącymi międzynarodowymi firmami, aby zaprojektować programy, które są dostosowane do realiów biznesowych.

134549_DSC_0272-Small.jpg

Nasz Wydział

Nasi wykładowcy są światowej sławy i w przeciętnej większości pracują od ponad 15 lat w różnych międzynarodowych firmach. Fakt ten pomaga nam w realizacji naszego celu, jakim jest zapewnienie najwyższej jakości doświadczeń edukacyjnych , które będą miały bezpośredni wpływ na Twój rozwój zawodowy.

Z siedzibą w Genewie, Szwajcaria

Swiss School of Business and Management znajduje się w samym sercu biznesu w tętniącym życiem mieście Genewa w Szwajcarii. Położona nad brzegiem Jeziora Genewskiego u podnóża Alp Genewa mieni się jako jedno z najpiękniejszych miast Europy.

Genewa jest miastem globalnym, centrum finansowym i światowym centrum dyplomacji ze względu na obecność licznych organizacji międzynarodowych, w tym siedzib wielu firm i agencji międzynarodowych.

Business Partners

Wydziały i współpracownicy SSBM świadczyli usługi doradcze, dydaktyczne i projektowe dla ponad 70 firm międzynarodowych i krajowych.

Wierzymy, że wiedza akademicka musi być w ścisłym związku z przemysłem, który jest siłą napędową dla lepszej wiedzy w dzisiejszym szybko zmieniającym się środowisku.

134567_20-1-10_SSBM_1200x628px_facebook-4.jpg

Funkcje kampusu

  Lokalizacje

  Lokalizacje
  • Rue de Chantepoulet 10, 1201, Geneva

  • Savska cesta 106, 10000, Zagreb

  pytania