Keystone logo
Sustainability Management School

Sustainability Management School

Sustainability Management School

Wstęp

Dlaczego Sustainability Management School ?

Celem SUMAS jest kształcenie odpowiedzialnych społecznie globalnych decydentów przyszłości, którzy naprawdę zmienią świat. Jego celem jest dostarczenie innowacyjnej mieszanki solidnej wiedzy biznesowej i głębokiego zrozumienia zrównoważonego rozwoju.

Dlaczego zrównoważony rozwój?

Zrównoważona przyszłość nie jest już opcją ani wyborem, stała się koniecznością. Nadchodzące pokolenia menedżerów będą musiały ponownie przemyśleć praktyki biznesowe, aby umożliwić zrównoważony wpływ na środowisko, rozwój gospodarczy i całe społeczeństwo. Ponadto, jak wynika z raportu opublikowanego przez Międzynarodową Organizację Pracy (MOP), porozumienie klimatyczne z Paryża może stworzyć 24 miliony miejsc pracy do 2030 roku.

Dlaczego Szwajcaria

Studia w Szwajcarii stanowią wyjątkową okazję do poznania szwajcarskich wartości, takich jak uczciwość, szacunek dla środowiska i tolerancja dla różnorodności. SUMAS to szkoła biznesu oparta całkowicie na zrównoważonym rozwoju i pierwsza tego rodzaju.

Dlaczego Mediolan, Włochy?

Mediolan to tętniące życiem centrum mody na świecie, a także miasto, które robi wspaniałe rzeczy, jeśli chodzi o ekologię. To doświadczenie stanowi doskonałe połączenie dla każdego studenta aspirującego do zarządzania zrównoważonym rozwojem.

Dlaczego online?

Kampus internetowy SUMAS uwzględnia Twoje różnorodne potrzeby w zakresie czasu, lokalizacji i wygody, aby pomóc Ci osiągnąć sukces w programie studiów podyplomowych. Nasza najnowocześniejsza platforma e-learningowa zapewnia dostęp do cotygodniowych treści kursów w dowolnym miejscu i czasie. Połącz się online ze swoimi profesorami oraz innymi studentami studiów magisterskich i MBA za pośrednictwem czatu i planuj spotkania, aby porozmawiać na różne tematy.

Funkcje kampusu

Siedziba Międzynarodowej Unii Ochrony Przyrody (IUCN) w Gland w Szwajcarii zapewnia doskonałe warunki dla tego wyjątkowego doświadczenia studiowania na SUMAS.

Ten innowacyjny budynek, oddany do użytku w czerwcu 2010 roku, posiada certyfikat MINERGIE ECO-P i ma na celu najwyższy poziom certyfikacji US LEED.

  Lokalizacje

  • Gland

   Sustainability Management School - 28 Rue Mauverney , CH-1196, Gland

   • Switzerland Online

    Switzerland Online, Szwajcaria

    • Milan

     Via Tortona, 56, 20144, Milan

     pytania