Keystone logo
University of Strathclyde Business School - Swiss Centre

University of Strathclyde Business School - Swiss Centre

University of Strathclyde Business School - Swiss Centre

Wstęp

The Strathclyde MBA w Szwajcarii

Od 1996 r. University of Strathclyde oferuje Strathclyde MBA jako Executive MBA w swoim Study Center w Szwajcarii.

Potrójny akredytowany przez AACSB , AMBA i EQUIS , nasz międzynarodowo uznany program MBA oznacza dalszą edukację w biznesie na najwyższym poziomie. Skupiając się na strategicznym zarządzaniu przedsiębiorstwem , konsekwentnie plasujemy się wśród 10 najlepszych MBA na świecie w obszarze strategii korporacyjnej w ciągu ostatnich kilku lat.

EMBA, która jest elastycznie zaprojektowana jako program w niepełnym wymiarze godzin w ciągu 2 lat, można wziąć w całości w Zurychu lub części programu można ukończyć w naszych 7 innych ośrodkach badawczych w Azji, regionie Zatoki Perskiej i Europie oraz na główny kampus w Glasgow. Tak jak pozwala na to Twój osobisty harmonogram.

Cieszymy się, że będziemy mogli towarzyszyć Ci w Twojej podróży edukacyjnej!

Akredytacja Triple Crown

Akredytacja EQUIS

EQUIS to wiodący międzynarodowy system oceny jakości, doskonalenia i akredytacji instytucji szkolnictwa wyższego w zarządzaniu i administracji biznesowej. Jest to najnowszy z 3 dużych organów akredytujących i ma najmniejsze członkostwo. Został utworzony w celu rozwiązania europejskiego problemu różnych krajowych systemów akredytacji, ale zyskuje na popularności poza Europą.

Akredytacja AMBA

Pochodzące z Wielkiej Brytanii Stowarzyszenie MBA jest jedynym z trzech głównych organów akredytujących kursy MBA, a nie instytucje przyjmujące.

Akredytacja AACSB

Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business jest najbardziej znanym organem akredytacyjnym w USA. Pomimo bardzo amerykańskiego członkostwa (niewiele szkół biznesu poza USA ma to wyróżnienie), pozostaje ono znakiem rozpoznawczym dla każdej szkoły biznesowej o ambicjach światowej klasy. Tylko 5 szkół działających w Szwajcarii jest akredytowanych, IMD, Univ. Gallen, Univ. Zurychu i Strathclyde Business School.

114984_Strathclyde.jpeg

Referencje

„Jako student Strathclyde MBA w szwajcarskim centrum cieszyłem się wykładowcami z ich wiedzą i różnymi doświadczeniami. Zapoznałem się z nowymi pomysłami i koncepcjami, a także praktyczną wiedzą biznesową.

Doświadczyłem ciała studenckiego jako bardzo zróżnicowanego etnicznie, społecznie, zawodowo i kulturowo. To dało mi wgląd w siebie i innych, dzięki czemu mój świat stał się większy i bardziej globalny.

Uwielbiałem elastyczność programu i wsparcie ze strony szwajcarskiej administracji centralnej - ponieważ prowadzę własną firmę, będąc elastycznym, to wielka zaleta. ”

Violeta Naydenova

Współzałożyciel w Poushe AG - Poushe Strudels

„Strathclyde MBA był idealnym dodatkiem do mojej wiedzy naukowej i pobudził moją karierę do kierowania aktywną globalnie firmą farmaceutyczną”.

Dr Peter Kaufmann

CEO

Selectchemie AG

„Strathclyde Executive MBA był intensywny, zwarty, praktyczny i miał dla mnie dużą wartość, gdy patrzyłem na wyzwania strategiczne z perspektywy globalnej”.

Urs Brütsch

Dyrektor zarządzający Flugplatz Dübendorf AG

114983_shutterstock_1024092049.jpg

Lokalizacje

  • Zürich

    Prime Center 1 South, 8060, Zürich

    pytania