Keystone logo
Stockholm School of Economics Russia Executive MBA Zarządzanie ogólne
Stockholm School of Economics Russia

Executive MBA Zarządzanie ogólne

Saint Petersburg, Rosja

18 Months

Język angielski, Rosyjski

Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Mieszany, W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Od początku 2000 roku Stockholm School of Economics w Rosji oferuje najwyższej klasy programy Executive MBA zarówno dla rosyjskich, jak i międzynarodowych doświadczonych menedżerów, liderów i specjalistów.

Program SSE Russia Executive MBA to 18-miesięczny zaawansowany program ogólnego zarządzania dla wysokiej klasy specjalistów pracujących ze szwedzką metodologią edukacji włączającej, naciskiem na zrównoważony rozwój oraz zajęciami do wyboru w zakresie innowacji i przedsiębiorczości oraz zarządzania finansami.

Czego można oczekiwać od programu SSE EMBA?

Pomoże Ci bardziej efektywnie przejmować szersze obowiązki, wyostrzyć umiejętności analityczne, zwiększyć zrozumienie finansów i przygotować Cię do globalnego świata biznesu. Stworzysz nowe umiejętności, zdobędziesz większą pewność siebie i zbudujesz wartościowe sieci bez wstrzymywania swojej kariery. Ale przede wszystkim będziesz się rozwijać i rozwijać jako osoba i jako lider.

Zrozumiesz zasady prowadzenia bardziej złożonego biznesu i rozwiniesz trwałą odporność na niepewność, aby być gotowym na wszelkie zmiany w biznesie.

Ogólny

 • Lokalizacja* modułów: Moskwa, Sankt Petersburg, Sztokholm, Helsinki, Tel Awiw.
  * W przypadku niestabilnej sytuacji spowodowanej zakażeniem koronawirusem i następującymi ograniczeniami, struktura programu SSE Russia EMBA 2021-2022 oraz kolejność modułów może ulec zmianie. Jeśli moduły nie mogą się odbyć w wymienionych lokalizacjach, wybrane zostaną alternatywne lokalizacje (na przykład Serbia, Turcja, Gruzja lub inne).
 • Czas trwania: 18-20 miesięcy (Format: 13 modułów z przerwami 3-5 tygodni, wsparty obszernymi samouczkami i pracą grupową).
 • Data rozpoczęcia:
  • 22 września 2021 – program EMBA w języku angielskim
  • 24 listopada 2021 r. – program EMBA prowadzony w języku angielskim z symultanicznym tłumaczeniem na język rosyjski.
 • Języki: angielski / rosyjski
 • Rodzaj badania: offline/hybrydowe (w zależności od sytuacji epidemiologicznej)
 • Czesne: Prośba o informacje
 • Tempo: format modułu
 • Wydział: Ponad 90% wykładowców pochodzi z Europy i innych krajów.
 • Dyplom: Dyplom Master of Business Administration w formacie Executive wydanym przez Stockholm School of Economics (Szwecja).

Nasze podejście do nauki

Program SSE Russia Executive MBA wykorzystuje wieloaspektowe podejście do uczenia się, w którym narzędzia pedagogiczne różnią się w zależności od obszaru tematycznego i rodzaju wyzwania. Cztery cele edukacyjne (BEZPŁATNE) są wspierane przez pedagogiczny kręgosłup SSE: oddany wydział, ukierunkowanie na praktykę i uczenie się oparte na problemach.

Szwedzka metodologia nauczania opiera się na trzech elementach.

 • Równe prawa wszystkich uczestników i ożywiona komunikacja, która implikuje krytyczne podejście (czy wszystkie fakty zostały wzięte pod uwagę?) i dialog (czy słyszałem wszystkie opinie?)
 • Priorytet praktycznych korzyści płynących z lekcji do zastosowania w miejscu pracy, a nie powtarzanych formuł i tekstów
 • Rozwój kompetencji przywódczych poprzez realizację projektów zmian, tworzenie biznesplanów, komunikację z coachami i orientację na wyniki.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Referencje studentów

O szkole

pytania

Podobne kursy