Keystone logo
Stockholm School of Economics Russia

Stockholm School of Economics Russia

Stockholm School of Economics Russia

Wstęp

Stockholm School of Economics in Russia (SSE Russia) została założona w 1997 roku. Ideą uruchomienia SSE Russia było przyczynienie się do rozwoju zrównoważonego biznesu w Rosji poprzez promowanie dążenia do solidnego, długoterminowego, uczciwego i społecznie odpowiedzialnego praktyki biznesowe.

Dziś SSE Russia jest jedyną międzynarodową szkołą biznesu, która jest akredytowana do nauczania na terytorium Rosji i oferuje pełny europejski program studiów Executive MBA dla doświadczonych menedżerów, otwarte programy dla liderów o różnych poziomach doświadczenia oraz specjalnie dostosowane programy dla rosyjskich i międzynarodowych firm. Oznacza to niepowtarzalną szansę uzyskania w granicach Rosji wysokiej jakości europejskiego kształcenia na kierunkach międzynarodowych, które są konkurencyjne zarówno na rynku krajowym, jak i globalnym.

Dzięki globalnej sieci ponad 500 zagranicznych i rosyjskich wykładowców specjalizujących się w różnych dziedzinach nauki i biznesu, polegamy na najlepiej dopasowanych i najbardziej odpowiednich ekspertach dla każdego kursu. Nauczyciele, których angażujemy do naszych programów, mają doświadczenie ze świata akademickiego, a wielu z nich to doświadczeni menedżerowie biznesowi lub eksperci konsultingowi.

Z roku na rok SSE Rosja cieszy się coraz większym zainteresowaniem studentów zagranicznych z Europy Zachodniej i WNP: Kazachstanu, Białorusi, Azerbejdżanu, Ukrainy. Uczymy ich uzgadniania akceptowalnego wspólnego rozwiązania w każdej sytuacji, osiągania konsensusu i wcześniej ustalonych celów.

Ścisła współpraca z naszymi studentami i absolwentami - kadrą kierowniczą i specjalistami HR firm ze wszystkich sektorów gospodarki, gwarantuje, że zapewniamy nowoczesne i wysokiej jakości programy edukacyjne, które mają na celu osiągnięcie Twoich celów i odniesienie sukcesu we współczesnym świecie.

Około 1300 absolwentów do 2021 roku to nasz niezawodny zasób, składający się z osób, które studia w Stockholm School of Economics w Rosji stały się trampoliną do dalszego rozwoju.

Misja

Celem Stockholm School of Economics Russia jest bycie wzajemnie wzbogacającym się środowiskiem kulturowym edukacji biznesowej, które inspiruje ludzi do nauki, stwarza możliwości rozwoju i rozwija ich potencjalny wkład w długoterminowy zrównoważony rozwój społeczeństwa.

Wizja

Wizją Stockholm School of Economics Russia jest bycie preferowanym wyborem dla każdego, kto szuka wykształcenia kadry kierowniczej w wyjątkowym intelektualnym splocie kultur, realizującym możliwości nieodkryte przez innych, a tym samym odtwarzając formację przywództwa biznesowego, która konstruktywnie rzuca wyzwanie swoim czasom.

Wartości

Stockholm School of Economics Russia aspiruje do bycia społecznością zjednoczoną poczuciem wzajemnego zaufania i dążenia do doskonałości poprzez szanowanie innych w przejrzystej całości.

Misja edukacyjna - ZA DARMO

Nadrzędne cele edukacyjne SSE przyjmują za punkt wyjścia to, że odnoszący sukcesy decydent przyszłości podejdzie do świata z ciekawością i pewnością siebie i który, jak powiedział filozof Ingemar Hedenius, „jest wolny i żywy w stosunku do nieznanego”. Tego decydenta może równie dobrze przewyższyć kognitywnie sztuczna inteligencja, roboty lub maszyny. Jednak podstawową kompetencją człowieka jest bycie człowiekiem, a cele edukacyjne SSE przyjmują to ad notam. Skuteczny decydent w przyszłości zmaksymalizuje potencjał bycia człowiekiem. Dlatego SSE sformułowało swoje nadrzędne cele edukacyjne za pomocą akronimu FREE. To znaczy:

  • Fakty i sposób myślenia oparty na nauce
  • Refleksja i samoświadomość
  • Empatia i znajomość kultury
  • Przedsiębiorczość i odpowiedzialność liderów wobec swoich społeczności

Lokalizacje

Lokalizacje
  • Saint Petersburg

    1/3 Malaya Konyushennaya st., Entrance on Shvedsky lane, Business Centre Sweden House, office B 11, 191186, Saint Petersburg

    pytania