Keystone logo
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies Analityka MBA
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Analityka MBA

Hoboken, Stany Zjednoczone

2 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 19 704 / per semester *

Nauka na odległość, W kampusie

* Stawka czesnego w pełnym wymiarze godzin 9-12 kredytów. W niepełnym wymiarze godzin mniej niż 9 kredytów: 1,776 USD/kredyt. Jesień 2022 i Wiosna 2023

Wstęp

W świecie biznesu, który ceni technologię, dane i analizy, tradycyjny zestaw narzędzi do zarządzania może stać się przestarzały.

Więc stworzyliśmy nowy rodzaj MBA.

Analytics MBA w Stevens to program STEM dla absolwentów szkół wyższych, którzy studiowali dyscyplinę techniczną, mają ograniczone doświadczenie zawodowe i chcą szybko zdobyć zaawansowany stopień, aby konkurować o ekscytujące miejsca pracy w najbardziej prestiżowych firmach na świecie — gdzie, coraz częściej, nawet praca na wczesnym etapie kariery wymaga tytułu magistra.

Tutaj wydział prezentuje tradycyjne tematy, takie jak strategia, marketing, finanse i księgowość, poprzez analityczną soczewkę rozwiązywania problemów, z naciskiem na zastosowanie metod intensywnie wykorzystujących dane do wyzwań branżowych. A struktura programu zachęca do rozwoju osobistego i zawodowego poprzez wsparcie kariery, mentoring i zanurzenie się w biznesie.

Najważniejsze informacje o programie MBA Analytics

Zastosowany nacisk

Analytics MBA kładzie nacisk na uczenie się oparte na projektach i nauki stosowane, aby zapewnić komfort w demonstrowaniu umiejętności przywódczych w pracy po ukończeniu studiów. Kursy interdyscyplinarne rozwiną zarówno Twoje umiejętności techniczne, jak i biznesowe, dając holistyczny obraz przedsiębiorstwa.

Przewaga lokalizacji

Bliskość Stevensa do Nowego Jorku stwarza firmom nieskończone możliwości spotkania się z naszymi studentami Analytics MBA poprzez gościnne wykłady, seminaria, projekty klasowe i sesje networkingowe. Pracodawcy tacy jak Johnson & Johnson, Goldman Sachs, Verizon i Boeing uznają studentów Stevens za bystrych, doświadczonych technologicznie, wartościowych specjalistów, których wykształcenie przygotowuje ich do natychmiastowego podejmowania zadań na wysokim poziomie.

W dobrym towarzystwie

Absolwenci studiów MBA Analytics są wykładani przez wydział, który założył własne firmy, kierował projektami na skalę korporacyjną i był pionierem nowych sposobów myślenia o roli technologii w wykonywaniu pracy. Zostaniesz również dopasowany do mentora branżowego, który zapewni coaching i wskazówki podczas studiów i poza nimi.

Rekrutacja

Program

O szkole

pytania