Keystone logo
Stanton University

Stanton University

Stanton University

Wstęp

Uniwersytet

Stanton University (SU) został założony w 1996 roku jako akademicka uczelnia wyższa, która koncentruje te podejścia do szkolnictwa wyższego, które prowadzą do sukcesu studentów. Aby zaspokoić potrzeby swoich studentów, uniwersytet jest zorganizowany w edukacyjny system dostarczania oparty na procesie demokratycznym, w którym uczeń jest najważniejszy. W dążeniu do jakości akademickiej uniwersytet zobowiązał się do zwiększenia i wzmocnienia jakości nauczania w klasie, próbując różnych modeli nauczania, starannej oceny i informacji zwrotnych.

Stanton University to prywatna, non-profit, instytucja świadcząca usługi pożytku publicznego, świadcząca usługi wspierające studentów w sukcesach akademickich, zawodowych i osobistych. Aby wypełnić swoją misję, Uniwersytet dąży do zapewnienia doskonałości w kształceniu poprzez zatrudnianie dobrze przygotowanych i doświadczonych wykładowców i pracowników; poprzez utrzymywanie zaktualizowanego obiektu, który sprzyja rozwojowi edukacji w przyjemnym i bezpiecznym otoczeniu dzięki nowoczesnemu wyposażeniu sal lekcyjnych i bibliotekom; oraz zapewniając doskonałe usługi doradztwa akademickiego, aby pomóc uczniom w pomyślnym ukończeniu programów studiów.

Społeczność Campus

Główny kampus Stanton University znajduje się w sercu hrabstwa Orange w Kalifornii, w mieście Garden Grove, które ma zróżnicowaną wieloetniczną i wielokulturową populację. Uniwersytet znajduje się kilka minut od Disneylandu, Disney's California Adventure, Knott's Berry Farm, profesjonalnego baseballu i hokeja na lodzie oraz niezliczonych możliwości rozrywkowych, artystycznych, teatralnych i rekreacyjnych. Odległość do autostrady Santa Ana, Hwy 5; the San Diego Fwy, Hwy 405; the Garden Grove Freeway, Hwy 22; Costa Mesa Fwy, Hwy 57 i Orange Fwy, Hwy 55 oznacza łatwy dostęp do większości hrabstw Orange i Los Angeles.

Oprócz głównego kampusu znajdującego się pod adresem 9618 Garden Grove Blvd., Suite 201, Garden Grove, CA 92844. Uniwersytet oferuje również zajęcia w klasach uniwersyteckich w klasie satelitów (pomocnicze sale lekcyjne / edukacyjne) na 3700 Wilshire Boulevard, Suite # 100 , Los Angeles, CA 90010.

Nasza wizja

Stanton University będzie wiodącą instytucją szkolnictwa policealnego w Kalifornii, zapewniającą profesjonalne kształcenie zawodowe oraz skoncentrowane, opiekuńcze i stymulujące środowisko, w którym wszyscy uczniowie będą rozpoznawać i osiągać maksymalny potencjał, przygotowując się do najlepszego wkładu w społeczeństwo.

Nasza misja

Misją Stanton University jest zapewnienie uczniom przystępnej cenowo i wysokiej jakości edukacji w zróżnicowanym kulturowo środowisku, aby pomóc im rozwinąć wiedzę i umiejętności, które zwiększą ich potencjał do odniesienia sukcesu w obecnej i przyszłej karierze.

Filozofia edukacyjna

Jakość doświadczenia edukacyjnego na Stanton University jest wspierana przez bliskie relacje międzyludzkie i intelektualne między studentami i wykładowcami oraz przez otwartą wymianę pomysłów. Uniwersytet angażuje się w skoncentrowane na uczniu podejście do uczenia się, które promuje rozwój całej osoby. Rzucamy wyzwanie naszym uczniom, aby dążyli do życia w przywództwie i służbie, zapewniając im programy nauczania odpowiednie, zindywidualizowane i wspierające w utrzymywaniu trwającej przez całe życie miłości do uczenia się i osobiście satysfakcjonującej karierze.

Cele

  • Wspierać opracowywanie i wdrażanie planów oceny programów, które definiują, mierzą i oceniają uczące się cele uczenia się i wyniki.
  • Zapewnić odpowiednie urządzenia i sprzęt.
  • Zapewnienie wybitnych członków wydziału poświęconych nauczaniu, do stypendium i twórczego wysiłku, a także do obsługi uniwersytetu i jego społeczności.
  • Promuj samodyscyplinę i motywację, aby uczniowie mogli odnosić sukcesy w karierze zawodowej.
  • Zachęcaj i wspieraj uczenie się przez całe życie i zaangażowanie społeczne jako podstawowy element sukcesu zawodowego.
  • Oferuj studentom przystępne cenowo i wysokiej jakości programy studiów licencjackich, które zapewniają kompleksowe kształcenie ogólne, a także specjalistyczne przygotowanie do kariery w coraz bardziej wszechstronnej globalnej gospodarce.
  • Zapewnij uczniom szybką, uprzejmą i pełną szacunku służbę

Lokalizacje

  • Garden Grove Boulevard,9618, 92844, Garden Grove

pytania