Keystone logo

Southern States University

A logo

Wstęp

Southern States University (SSU) staje się liderem w edukacji wykonawczej biznesu poprzez dostarczanie studentom umiejętności niezbędne do zarządzania małą firmę lub przyspieszenie do wyższych stanowisk kierowniczych w dużej firmie. Czy zainteresowanie jest w branży technologii, ochrony zdrowia, administracji, handlu detalicznego lub non-profit, SSU nauczy Cię umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym konkurencyjnym rynku.

SSU posiada kampusy w jedne z najpiękniejszych miejsc w Stanach Zjednoczonych - od światowej klasy South Coast Plaza na plażach Oceanu Spokojnego z ich zapierające dech w piersiach zachody słońca. Nasz kampus w okolicy Newport Beach w Orange County ("OC") znajduje się w pobliżu Prime gastronomicznych, handlowych i rozrywkowych miejsc w południowej Kalifornii. Disneyland, Universal Studios, Hollywood i innych atrakcji są tylko krótkie jazdy samochodem od hotelu.

W 2010 roku Uniwersytet otrzymał Southern Zjednoczone krajową akredytację akredytacji Rady o przeprowadzenie niezależnych kolegiów i szkół (ACICS). Nasza akredytacja umożliwia SSU zaoferować wszystkie programy studiów (BBA i MBA) i Intensive English Program we wszystkich miejscach SSU - Moda Valley, Newport Beach i La Jolla.

Southern Zjednoczone Uniwersytet jest także użytkowane przez Kalifornijskiego Biura Private Postsecondary Edukacji (BPPE).

Lokalizacje

  • 1601 Dove Street, Suite 105 Newport Beach, 92660, Newport Beach

  • Holiday Court, Suite 111 La Jolla, 3252, San Diego

  • 123 Camino de la Reina Suite 100 East San Diego, 92108, San Diego

Programy

pytania