Keystone logo
Spark Training and Development

Spark Training and Development

Spark Training and Development

Wstęp

Kim jesteśmy

Spark Egipt Szkolenia I Rozwoju

Szkolenie to nie tylko przebieg lub fragment informacji, ale płynąca rzeka rozwoju i ulepszania ma na celu umycie umysłu, podawanie na przyszłość i wygaszanie pragnienia. Ludzie różnią się smakiem i mentalnością. Spark chce jednak służyć i zaspokoić swoich klientów zgodnie z jego przyszłymi wymaganiami szkoleniowymi za pośrednictwem dobrze wyszkolonego personelu. Teraz.

Naszym celem jest rozwijanie firm i przedsiębiorstw oraz dbanie o klienta i jego przyszłych potrzeb szkoleniowych. Szukając nowej erze zarządzania, Spark for Training and Development, Cambridge International College Affiliate, obdarowuje swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem na Bliskim Wschodzie.

Nasza legalna forma prawna (Joint Stock Company specjalizująca się w szkoleniach i usługach edukacyjnych) umożliwia firmie Spark od 2000 r. Obsługiwanie renomowanych kandydatów i organizacji w świecie arabskim.

Firma Spark została wyróżniona od 2003 r. Od School of Business w Cambridge Int College, w Wielkiej Brytanii, a także wspierała tysiące członków, studentów i stażystów z całego świata arabskiego, świata afrykańskiego, aw szczególności Nigerii w ciągu ostatnich 15 lat.

Nasza wizja

Naszym celem jest wdrażanie trwałych programów szkoleniowych i rozwoju ludzkiego, które poprawiają i podnoszą umiejętności, zdolności, wytrzymałość, pewność siebie i szacunek ludzi, a ponadto osiągają postęp we wszystkich aspektach życia.

Nasza misja

SPARK przywiązuje dużą wagę do obrazu, który pozostawia po szkoleniu. Misją SPARK jest więcej niż tylko oferowanie szkoleń, które trwają tylko raz. Jednak bardzo nam zależy na utrzymaniu relacji z długoterminową relacją z naszymi klientami. SPARK jest jednym z najlepszych organizacji szkoleniowych, wiedząc, że nie jest to łatwe zadanie, ale dbamy o to, aby utrzymać się na najwyższym poziomie, jak teraz. Dlatego też nasi pracownicy są nie tylko posiadaczami doktorów, ale też corocznie podróżują do różnych krajów, aby uaktualnić swoją wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach i poznawaniu najnowszych narzędzi, aby móc je stosować w sytuacjach rzeczywistych podczas wykładów. Główną misją SPARK jest zaspokojenie każdego klienta poprzez otrzymanie najlepszej jakości, jaką zasługują, a co naprawdę sprawia, że ​​SPARK jest unikalny i różny między innymi. Doceniamy i dbamy o klientów, ponieważ dbamy o utrzymanie SPARK na najwyższym poziomie, tak jak kiedyś i zawsze pozostaniemy. Mówimy, co dokładnie robimy, ponieważ zależy od działań, a nie tylko słów. Misją SPARK jest zwiększenie i zmaksymalizowanie zarówno sektora lokalnego, jak i ogólnego, a także masowego kręgu odbiorców, organizacji biznesowych w Saudis poprzez:

1) Rozwijanie sposobów zarządzania.
2) Modernizacja i poszerzanie filozofii i umiejętności językowych Top Executive Management.
3) Rozszerzenie maksymalnej wiedzy w ramach poziomów zarządzania, które należy określić w następujący sposób:

 • Rozszerzyć i poszerzyć wiedzę o najwyższej kadrze zarządzającej, która podniesie poziom myślenia, aby zmienić się na lepsze jego instytuty.
 • Aby ułatwić i pomóc decydentom w kaŜdym instytucie w Arabii Saudyjskiej, wiedząc dokładnie, jak radzić sobie z różnymi problemami i rozwiązać problem
 • Aktualizowanie najważniejszych menedżerów z najnowszymi zagadnieniami z dyskusjami na temat zarządzania, które mają podobne problemy na rynku
 • Zaktualizuj poziom wykształcenia na najwyższych stanowiskach kierowniczych w naszym społeczeństwie, aby lepiej finalizować pracę dla dyplomów, magistrantów i doktorantów

Unikalne wyróżniające się cele

W kontaktach z różnymi klientami firma SPARK koncentruje się na realizacji następujących punktów:

 • Pełne obowiązki związane z pracą w ramach tych samych systemów edukacyjnych ustalonych dla każdego instytutu w ich departamencie szkoleniowym
 • Przedstaw się najlepsze narzędzia i najlepsze metody zarządzania oraz unikaj sposobów postępowania
 • Dostosuj każdy pakiet do konkretnej organizacji tak, aby pasował i spełniał dokładnie swoje wymagania, aby zadowolić ich najbardziej
 • Całe zaangażowanie każdego klienta na wszystkich poziomach we wszystkich programach szkoleniowych, które mają na dłuższą metę
 • Dbamy o maksymalną satysfakcję klientów, oferując to, co my, SPARK, dokładnie to obiecuje
 • Naszą misją jest to, że dając klientom usługi jeszcze głębiej do udanej praktyki, upewniając się, że każda sprawa ma być poprawnie manipulowana, aby mieć najlepszy rezultat
 • Konsultacje z zarządem i szkolenie to nasza pierwsza misja

Dlaczego Spark?

1) SPARK przygotowuje dokumenty rejestracyjne i wysyła je do Cambridge International College.

2) SPARK organizuje i płaci za koszt wysyłki do Cambridge International College przez UPS OR DHL.

3) SPARK organizuje nadzór nad studiami specjalistów z dziedziny biznesu, administracji i innych przedmiotów.

4) SPARK ustanawia profesjonalny plan studiów dla każdego zarejestrowanego Członka w programie Cambridge International College.

5) SPARK może zorganizować zajęcia indywidualne lub grupowe, jeśli zajdzie taka potrzeba, aby wyjaśnić więcej na temat przedmiotów oraz pomóc w strategiach podejmowania egzaminów.

6) SPARK jest ekskluzywnym lekarzem dla wszystkich programów Cambridge International College w Egipcie.

7) SPARK jest wyłącznym autoryzowanym centrum testowym programów Cambridge International College w Egipcie.

8) SPARK organizuje i koordynuje czas i datę każdego egzaminu Cambridge International College w Cambridge International College zgodnie z wymaganiami Członków.

9) Firma SPARK świadczy wyłączną obsługę Systemu Tłumaczenia Języków Arabskich w Cambridge International College Exams oraz do podsumowania materiałów z badań.

10) Firma SPARK organizuje przesyłanie przez DHL lub UPS odpowiedzi na egzaminy do Cambridge International College, w celu oceny i oznaczania.

12) Firma SPARK powiadamia członków o jego wyniku natychmiast po ich wydaniu przez Cambridge International College.

13) Firma SPARK dostarcza transkrypcje członkom do egzaminów, w których odniosły sukcesy, otrzymane od Cambridge International College lub doradztwo i dokumentację re-sit, gdy wymagane jest ponowne siedzenie.

14) Firma SPARK wydaje nagrody przyznane przez Cambridge International College, po ukończeniu wszystkich wymagań Cambridge International College.

15) Firma SPARK ponosi odpowiedzialność za świadczenie dodatkowych usług tłoczenia przez swój zespół za pośrednictwem władz brytyjskich, jeśli jest to wymagane przez wpisanego członka. Członek powinien zapłacić koszt związany z tą usługą.

16) SPARK organizuje wszystkie raty Opłaty należy wpłacić bezpośrednio za pośrednictwem rachunków bankowych bezpośrednio do Cambridge International College w Jersey, w Wielkiej Brytanii.

17) SPARK zaprasza wszystkich Członków do wzięcia udziału w corocznej ceremonii rozdania nagród.

18) SPARK jest profesjonalną i bardzo doświadczoną instytucją, zapewniającą najwyższy poziom obsługi i opieki, a SPARK jest wyłącznym partnerem w Egipcie w Cambridge International College.

Lokalizacje

 • 80 Mossadak St.، Ad Doqi, Giza, Giza Governorate, , Giza

Programy

Instytucja oferuje również:

pytania