Keystone logo
Southern Illinois University, Carbondale - College of Business

Southern Illinois University, Carbondale - College of Business

Southern Illinois University, Carbondale - College of Business

Wstęp

Od swoich skromnych początków, jak państwa sekund nauczycieli uczelni - założony w 1869 roku z kilkunastu działów naukowych i inauguracyjnym klasy 143 - Southern Illinois University Carbondale plasuje się wśród najbardziej wszechstronnych publicznych uniwersytetów w Illinois. Co roku zapraszamy studentów z wszystkich 50 państw oraz ponad 100 krajów, którzy korzystają z wybitnych programów akademickich, którzy dążą stowarzyszonej, studia licencjackie, magisterskie, doktoranckie i zawodowych stopni w prawo i medycyna.

Pomyśl o specjalności i są duże szanse, oferujemy licencjat z tym tematem. Absolwent programy obejmują prawo, medycyna i inne.

Misja i zakres

SIU obejmuje wyjątkową tradycję dostępu i szans, doskonałości włącznie, innowacyjności i kreatywności w dziedzinie badań i nauczania koncentruje się na wybitny sukces studentów pielęgnowanie. W kraju w rankingu uczelni publicznych badań i regionalnym katalizatorem gospodarczym, tworzymy i wymiany wiedzy w kształtowaniu przyszłych liderów, poprawić nasze społeczności, i przemienić życie.

Lokalizacje

  • Southern Illinois University Carbondale, 62901, Carbondale

pytania