Keystone logo
Southeast Missouri State University Harrison College of Business and Computing

Southeast Missouri State University Harrison College of Business and Computing

Southeast Missouri State University Harrison College of Business and Computing

Wstęp

Jesteś gotowy do tworzenia i innowacji, do zagłębiania się w dane i trendy, stosowania umiejętności komputerowych do rozwiązywania problemów analitycznych i planowania następnej wielkiej rzeczy. Wierzymy, że zapewnimy Ci możliwości doskonalenia Twoich umiejętności potrzebnych na globalnym rynku.

 • Jedyny zespół z USA w 2018 Network of International Business Schools Worldwide Case Competition.
 • Program nauczania Zarządzania Zasobami Ludzkimi zatwierdzony przez Towarzystwo Zarządzania Zasobami Ludzkimi.
 • Sześciokrotni mistrzowie stanu Missouri Collegiate Cyber Defense Competition.
 • Wydział biznesu prowadzi ponad 30 wyjazdów studyjnych za granicę na całym świecie.
 • Kierunki mody podróżują na słynne na całym świecie rynki mody w Nowym Jorku w ramach programu nauczania.

Wykonywanie wymarzonej pracy przed wylądowaniem wymarzonej pracy

Uczenie się przez doświadczenie, aktywne uczenie się, uczenie się przez działanie. W Southeast wierzymy, że Twoja edukacja jest lepsza, gdy doświadczysz tego, co wiedzą i czego oczekują specjaliści z Twojej dyscypliny. Dlatego tutaj będziesz mieć możliwość rozpoczęcia własnej działalności, projektowania i tworzenia bezpiecznych rozwiązań programowych, tworzenia interaktywnych gier AI lub zarządzania rzeczywistym portfelem finansowym. Możesz wziąć udział w konkursach najwyższego kalibru, współpracować z wykładowcami i innymi studentami nad projektem badawczym, zaprojektować kampanię komunikacji marketingowej lub wziąć udział w globalnym think tanku.

Rozpoczęcie nadzwyczajnych karier

 • 92% naszych absolwentów Business & Computing jest zatrudnionych lub w szkole podyplomowej rok po ukończeniu studiów.
 • Ponad 20 000 połączeń absolwentów Harrison College of Business & Computing czeka na całym świecie.
 • Ponad 88% naszych absolwentów twierdzi, że ich kursy dały im umiejętności/wiedzę wymaganą w ich dziedzinie.
 • Blisko 550 spółek korporacyjnych oferujących pracę i staże.
 • Akredytacja AACSB posiada tylko 5% instytucji oferujących stopnie biznesowe na całym świecie.

Uczenie się od doświadczonego i innowacyjnego wydziału

Teoria jest ważną częścią nauki, ale to, co sprawia, że nasz wydział jest tak wspaniały, to to, że zastosowali teorię w praktyce: we własnych firmach, korporacjach, organizacjach non-profit, w prawdziwym świecie. I są gotowi podzielić się z Tobą swoimi próbami, błędami i sukcesami. Pozostają aktualni w swoich dziedzinach, szukając partnerstw branżowych i ucząc się najlepszych praktyk. Kieruj się wykładowcami w Southeast Innovation Challenge, Start-Up Pitch Competition lub Hackathonie Sztucznej Inteligencji. Ponadto uczelnia współpracuje z Korporacyjną Radą Doradczą z siedzibą w St. Louis oraz członkami lokalnych Izb Handlowych, aby zapewnić aktualność programu nauczania. Niezależnie od tego, jaką ścieżkę wybierzesz, będziesz mentorowany od momentu, gdy zaczniesz z nami, aż do ukończenia projektu zwieńczenia.

Tworzenie światowej klasy przestrzeni do nauki

Nasza najnowocześniejsza sala Dempster zapewnia dostęp do aktualnych technologii i środowisk, aby zaangażować Cię na głębszym poziomie uczenia się. Budynek jest bogaty w laboratoria nauki empirycznej: laboratoria prezentacji, laboratorium sprzedaży, laboratorium badań fokusowych, a także wiele laboratoriów komputerowych, w tym laboratorium instruktażowe dotyczące cyberbezpieczeństwa, wspierane infrastrukturą chmury prywatnej. Tej jesieni pojawi się Cyber Range, czyli edukacyjna platforma wirtualnego przetwarzania, która umożliwia studentom, wykładowcom i naukowcom dostęp do zasobów obliczeniowych w niezliczonych konfiguracjach struktur edukacyjnych, eksperymentalnych i przeciwdziałających. Wszystko to ma na celu przygotowanie Cię do profesjonalnego świata biznesu.

W pobliżu kampusu znajduje się Catapult Creative House, który zapewnia studentom i wykładowcom z różnych dyscyplin możliwości tworzenia przedsiębiorstw biznesowych lub wprowadzania na rynek nowego produktu lub usługi. Duch przedsiębiorczości jest żywy w Catapult i jest wspierany przez programowanie i konkursy wspierane przez Douglas C. Greene Centre for Innovation and Entrepreneurship.

Finansowanie edukacji

Oto najważniejsze informacje: Southeast jest jedną z dwóch najlepszych instytucji w Missouri pod względem akredytacji i znajduje się w pierwszej piątce najtańszych uniwersytetów w stanie! Oznacza to, że możesz mieć pewność, że otrzymujesz wysokiej jakości edukację w przystępnej cenie. Ponadto każdego roku przyznajemy 20 milionów dolarów stypendiów naukowych i stypendiów 1600, aby jeszcze bardziej pomóc w pokryciu kosztów dyplomu. Studia mogą być trudne, pracujemy nad tym, aby płacić za to łatwiej.

Tworzenie globalnej sieci

Posiadamy sieć blisko 20 000 absolwentów pracujących na całym świecie w największych światowych korporacjach w najbardziej innowacyjnych startupach. Dowiedz się więcej o tym, co robią nasi absolwenci.

Lokalizacje

 • Southeast Missouri State University One University Plaza Cape Girardeau, MO 63701, , Cape Girardeau

pytania