Keystone logo
Simon Fraser University - Beedie School of Business Zarządzanie technologią MBA
Simon Fraser University - Beedie School of Business

Zarządzanie technologią MBA

Vancouver, Kanada

24 Months

Język angielski

Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

CAD 37 900 / per year *

W kampusie

* studenci krajowi - obywatele i stali mieszkańcy Kanady

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Pierwszy tego typu w Kanadzie, 24-miesięczny MBA zarządzania technologią (MOT) SFU Beedie to rygorystyczne szkolenie biznesowe zaprojektowane specjalnie dla technologii. Program nauczania jest kształtowany przez potrzeby sektora technologicznego, na potrzeby sektora technologicznego.

Zdobędziesz doświadczenie z pierwszej ręki i zbudujesz głęboką sieć liderów branży. Ostatecznie nauczysz się, jak korzystać z technologii, aby prowadzić biznes - i odwrotnie.

Dla kogo to jest?

MOT MBA jest przeznaczony dla pracujących profesjonalistów z branży, którzy pracują w dziedzinach nauki i technologii, w innych obszarach funkcjonalnych w firmach technicznych lub mają odpowiednie wcześniejsze doświadczenie.

Format w niepełnym wymiarze godzin, rozłożony na 24 miesiące, oznacza, że nie musisz rezygnować z kariery. Uczęszczaj na zajęcia w centrum Vancouver dwa wieczory w tygodniu, a także od czasu do czasu w weekendy.

Czego się nauczysz

Spodziewaj się intensywnego, ale łatwego do opanowania programu nauczania przeznaczonego dla osób wymagających kariery i napiętych harmonogramów. W naszym programie MOT MBA wykorzystasz badania oparte na kliencie, aby poinformować o strategii i procesach rozwoju produktu, rozwinąć umiejętności zarządzania projektami i ludźmi, użyć analizy finansowej, aby uzasadnić swoje projekty i wiele więcej.

Gdzie cię to zaprowadzi

Niektórzy z naszych absolwentów MOT MBA rozpoczynają własne przedsięwzięcia. Inni wkraczają w bardziej zaawansowaną rolę w swojej obecnej organizacji. Wszyscy używają technologii w biznesie na swój własny sposób.

Harmonogram

Nasz MOT MBA jest w niepełnym wymiarze godzin, więc możesz kontynuować pracę podczas nauki. Oznacza to, że możesz wziąć to, czego nauczysz się dziś w klasie, do jutra do pracy. Możesz nawet wnieść klasowe wyzwania biznesowe do klasy, aby wykorzystać doświadczenie i wiedzę swoich instruktorów i rówieśników.

Większość wieczorów i weekendów będzie bezpłatna, abyś mógł zachować równowagę między pracą a nauką / życiem.

 • 24 miesiące w niepełnym wymiarze godzin
 • Zajęcia w poniedziałki i czwartki wieczorem oraz okazjonalne weekendy
 • Data rozpoczęcia września

Zdjęcie dzięki uprzejmości Simon Fraser University - Beedie School of Business

Lokalizacja

W sercu śródmieścia Vancouver znajduje się kampus Segal Graduate School SFU Beedie, bank dziedzictwa zaprojektowany na nowo jako przełomowy budynek o powierzchni 60 000 stóp kwadratowych, w którym mieszczą się sale lekcyjne, sale konferencyjne i gabinety.

Jest centralnie położony z łatwym dostępem do transportu publicznego, co sprawia, że dojazd z klasy jest wyjątkowo wygodny.

Ponadto jesteś otoczony kawiarniami, sklepami i restauracjami. To dzielnica tętniąca życiem jak każda inna.

Warunki przyjęć

 • Czteroletni stopień licencjata ze skumulowaną średnią ocen co najmniej 3,33 / 4,33 (B +) na podstawie ostatnich 60 punktów kursów licencjackich. Niewielka liczba kandydatów z dużym doświadczeniem zawodowym może być rozpatrywana bez stopnia licencjata.
 • Wymagamy minimalnego wyniku GMAT 550. Przyjmujemy również egzamin GRE (minimalny wynik 155 w każdej sekcji). Dostępne są wyjątki GMAT.
 • Kandydaci powinni mieć co najmniej cztery lata doświadczenia zawodowego po ukończeniu studiów licencjackich. Dajemy pierwszeństwo wnioskodawcom pracującym w firmach technologicznych lub na stanowiskach technologicznych.
 • Wszyscy kandydaci muszą biegle władać językiem angielskim. Jeśli Twoim podstawowym językiem nie jest angielski, musisz wykazać się wystarczającą znajomością języka angielskiego poprzez jeden z dwóch dopuszczalnych testów: TOEFL lub IELTS.
 • Nie możemy rozpatrywać kandydatów, którzy obecnie nie pracują lub nie otrzymali oferty pracy w pełnym wymiarze godzin w Vancouver lub w okolicy.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Chiński program MBA Uniwersytetu Jinan w Singapurze
  • Singapore, Singapur
 • Specjalizacja MBA przyznana przez Girne American University
  • Sharjah, Zjednoczone Emiraty Arabskie
  • Lagos, Nigeria
  • + 1 jeszcze
 • Master of International Business
  • Sharjah, Zjednoczone Emiraty Arabskie
  • Lagos, Nigeria
  • + 16 jeszcze