Keystone logo
Simon Fraser University - Beedie School of Business Executive MBA
Simon Fraser University - Beedie School of Business

Executive MBA

Vancouver, Kanada

20 Months

Język angielski

Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

CAD 57 300 / per year *

W kampusie

* obejmuje wszystkie materiały szkoleniowe, orientację poza miejscem i warsztaty

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Zdjęcie dzięki uprzejmości Simon Fraser University - Beedie School of Business

Program Executive MBA (EMBA) SFU Beedie jest przeznaczony dla starszych profesjonalistów, którzy są gotowi przenieść go na wyższy poziom. Niezależnie od tego, czy jesteś na najlepszej drodze, czy już tam jesteś, EMBA zapewni Ci ostrość i konkurencyjność. Może również kwalifikować Cię na lepszą pozycję w obecnej karierze lub pomóc w przejściu na nową.

Jeśli masz już bogate doświadczenie przywódcze, EMBA pomoże odblokować twoje pełne możliwości, pewność podejmowania decyzji i strategiczne know-how.

Dla kogo to jest

Executive MBA jest przeznaczony dla starszych menedżerów i specjalistów, a także wschodzących liderów biznesu.

Podczas gdy nasz program nauczania szybko się zmienia, program ma być łatwy w zarządzaniu dla kogoś, kto również wykonuje wymagającą pracę w pełnym wymiarze godzin. Nasz elastyczny format zapewnia utrzymanie równowagi między życiem, pracą i karierą.

Czego się nauczysz

Program EMBA SFU Beedie da ci pewność i możliwość strategicznego kierowania biznesem na wyższym szczeblu kierowniczym. Zdobędziesz nowe spostrzeżenia i ramy do myślenia, analizowania, opracowywania strategii i przewodzenia. Poprawisz swoje umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne i negocjacyjne.

Możesz wziąć to, czego się nauczysz w weekend, i zacznij używać go w pracy w poniedziałek.

Americas MBA dla kadry kierowniczej jest opcjonalnym strumieniem w roku 2, który daje możliwość studiowania odpowiednich zagadnień związanych z zarządzaniem ze studentami MBA z instytucji edukacyjnych w czterech największych gospodarkach w obu Amerykach: Kanadzie, Brazylii, Meksyku i USA.

Gdzie cię to zaprowadzi

Program Executive MBA SFU Beedie zapewnia znakomite szkolenie przywódcze oraz uznany i szanowany stopień, wraz z członkostwem w zupełnie nowej sieci 1500 absolwentów. Inwestycja w EMBA zapewnia nieocenione zwroty i sukces w kolejnym etapie kariery.

Harmonogram

Intensywna, ale łatwa w zarządzaniu, SFU Beedie EMBA jest dostarczana w niepełnym wymiarze godzin w ciągu 20 miesięcy, co oznacza, że nie musisz rezygnować z obowiązków kierowniczych.

 • 20 miesięcy w niepełnym wymiarze godzin
 • Piątkowe i sobotnie całodniowe zajęcia w alternatywne weekendy
 • Data rozpoczęcia września
 • Zaczyna się i kończy obowiązkowym 3-dniowym odosobnieniem w Whistler

Lokalizacja

W sercu śródmieścia Vancouver znajduje się kampus Segal Graduate School SFU Beedie, bank dziedzictwa zaprojektowany na nowo jako przełomowy budynek o powierzchni 60 000 stóp kwadratowych, w którym mieszczą się sale lekcyjne, sale konferencyjne i gabinety.

Jest centralnie położony z łatwym dostępem do transportu publicznego, co sprawia, że dojazd z klasy jest wyjątkowo wygodny.

Ponadto jesteś otoczony kawiarniami, sklepami i restauracjami. To dzielnica tętniąca życiem jak każda inna.

Warunki przyjęć

 • Licencjat. Rozważony zostanie dwuletni dyplom i wybitne oceny. Może zostać przyjęta ograniczona liczba osób, które nie posiadają formalnego dyplomu, ale mają inne wybitne kwalifikacje.
 • Kandydaci powinni mieć co najmniej 10 lat doświadczenia zawodowego i cztery lata na stanowisku kierowniczym. Średnio nasze EMBA mają 18 lat doświadczenia zawodowego i 10 lat doświadczenia w zarządzaniu.
 • Wszyscy kandydaci muszą biegle władać językiem angielskim. Jeśli Twoim podstawowym językiem nie jest angielski, musisz wykazać się wystarczającą znajomością języka angielskiego poprzez jeden z dwóch dopuszczalnych testów: TOEFL lub IELTS.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Master of Business Administration - koncentracja sprzedaży strategicznej i przywództwa w sprzedaży
  • Online USA
 • MBA (doładowanie)
  • Online
 • Master of Business Administration - Strategiczne przywództwo
  • Rock Hill, Stany Zjednoczone