Keystone logo
Steinbeis School Of International Business And Entrepreneurship (SIBE)

Steinbeis School Of International Business And Entrepreneurship (SIBE)

Steinbeis School Of International Business And Entrepreneurship (SIBE)

Wstęp

W lipcu 2013 r. Niemiecka Konferencja Rektorów rejestruje 392 oficjalnie uznane uczelnie wyższe w Niemczech, z których 110 posiada uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora. stopnie. I choć większość tych instytucji jest publiczna, tylko 11 jest własnością prywatną. Uniwersytet Steinbeis jest jednym z tych 11. (Hochschulrektorenkonferenz (HRK), Hochschulkompass 2013) Został założony w 1998 roku pod wpływem Europejskiego Procesu Bolońskiego i rozumie się jako dostawca studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych dla pracujących profesjonalistów. I podczas gdy niektórzy ludzie szukają niedrogich, dostępnych w niepełnym wymiarze godzin studiów, które w jak najmniejszym stopniu kolidują z harmonogramami pracy i osobistymi obowiązkami, inni chętnie poświęcają więcej czasu i wysiłku, aby głębiej zagłębić się w przedmiot i zdobyć bardziej znane stopnie naukowe , które optymalnie powodują wzrost kariery, co uzasadnia wyższe ceny.

W SUB te różne grupy są obsługiwane przez różne szkoły. School of International Business and Entrepreneurship ( SIBE ) jest szkołą podyplomową wydziału przywództwa i zarządzania w SUB, prowadzącą programy studiów dla wymagających, ambitnych, mobilnych profesjonalistów, którzy chcą mieć możliwość lepszego przyczyniania się do sukcesu swoich pracodawców lub własnymi firmami i otrzymuj nagrody dzięki lepszym możliwościom kariery i sukcesom.

Kto nadaje pieczęć akredytacji Master Programowi SIBE

Programy SIBE są regularnie przeglądane i oceniane przez Foundation for International Business Administration Accreditation (FIBAA) w ramach rutynowej akredytacji. FIBAA to europejska, międzynarodowa agencja zajmująca się zapewnianiem jakości i rozwojem jakości w szkolnictwie wyższym. Kryteria i metody oceny stosowane przez FIBAA do oceny, certyfikacji i akredytacji kierunków studiów i instytucji edukacyjnych są opracowywane przez międzynarodowe komisje. FIBAA utrzymuje globalną sieć i ściśle współpracuje z międzynarodowymi organami w kwestiach takich jak porównywalność standardów jakości i procedur zarządzania jakością. SIBE są monitorowane i oceniane od 2003 roku przez FIBAA. Kursy kilkakrotnie przekroczyły wymagania FIBAA dla programów magisterskich. W odniesieniu do tematu »Zapewnienie jakości i rozwój uczelni« FIBAA przyznała znak »Doskonały«. 13 maja 2015 r. po raz pierwszy SIBE kursy SIBE MA w General Management oraz mgr inż. w International Management zostały nagrodzone pieczęcią Premium. Tak więc SIBE są dwoma z 3% programów magisterskich z akredytacją premium.

Lokalizacje

  • Kalkofenstr. 53 , D-71083, Herrenberg

  • Germany Online

pytania