Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Shippensburg University - John L. Grove College of Business

Shippensburg University - John L. Grove College of Business

Shippensburg University - John L. Grove College of Business

Wstęp

John L. Grove College of Business , założona w 1971 roku, jest jedną z wiodących szkół biznesu w regionie środkowoatlantyckim. Od 1981 roku nasza uczelnia ma międzynarodową akredytację najbardziej prestiżowej agencji akredytacyjnej AACSB International.

Uczelnia Grove College of Business w Shippensburg University zapewnia wysokiej jakości i wszechstronną wiedzę edukacyjną, która przygotowuje Cię do roli doskonałego lidera w globalnej społeczności biznesowej. Programy biznesowe w Shippensburgu są odpowiednie i stanowią wyzwanie.

Grove Hall oferuje nowoczesne sale lekcyjne zaprojektowane z myślą o XXI wieku. Małe klasy umożliwiają bliskiej współpracy z tobą, aby rozwinąć silne umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i zespołowe, które są niezwykle ważne w dzisiejszym świecie biznesu.

Jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy międzynarodowe akredytowane programy biznesowe po niskich kosztach. Oprócz doskonałych programów akademickich, chciałbym również przedstawić Państwu nasz wydział , organizacje studenckie , usługi i programy związane z uczniami. Mamy doskonały wydział o różnych zainteresowaniach zawodowych, badawczych i dydaktycznych. Zajęcia odbywają się w mniejszych pomieszczeniach z najnowocześniejszymi udogodnieniami, które wspierają nasze wysiłki, aby służyć Twoim potrzebom edukacyjnym. Poznaj możliwości naszej uznanej w całym kraju Grove College of Business, w której "Naszym celem jest Twój sukces!" ~ Dr John Kooti, ​​Dean

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Shippensburg

    1871 Old Main Drive, 17257, Shippensburg

  • Harrisburg

    2986 North Second Street, 17110-1201, Harrisburg

    pytania