Keystone logo
Seton Hill University MBA w zakresie rachunkowości sądowej i badań nad oszustwami
Seton Hill University

MBA w zakresie rachunkowości sądowej i badań nad oszustwami

Greensburg, Stany Zjednoczone

Request duration

Język angielski

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Mieszany

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Globalizacja, rozwijająca się gospodarka, znaczny wzrost oszustw internetowych oraz złożone otoczenie podatkowe i regulacyjne nadal prowadzą do dużego popytu na księgowych, księgowych, biegłych rewidentów oraz audytorów wewnętrznych i zewnętrznych. Program MBA ze specjalizacją w rachunkowości sądowej i programie egzaminacyjnym nad oszustwami w Seton Hill - oferowany online lub w kampusie - zapewnia poświadczenia i wiedzę, aby przyspieszyć karierę w rozwijających się dziedzinach rachunkowości.

Typowa organizacja traci 5% swoich rocznych przychodów z powodu oszustw przy szacowanej globalnej stracie przekraczającej 3,7 bln USD. Koncentracja tego programu MBA na zrozumieniu, badaniu i zapobieganiu oszustwom przygotowuje Cię do zaspokojenia szybko rosnącego zapotrzebowania na specjalistów medycyny sądowej i oszustw.

Zintegrowany program studiów MBA w programie egzaminacyjnym z zakresu rachunkowości sądowej i oszustw umożliwia zdobywanie punktów akademickich, które pomogą Ci zostać licencjonowanym biegłym księgowym (CPA). Ponadto program pomaga przygotować się do uzyskania poświadczeń Certified Fraud Examiner (CFE) i Certified Internal Auditor (CIA).

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • MBA w rachunkowości
  • Fayette, Stany Zjednoczone
  • Hong Kong, Hongkong
 • MBA w profesjonalnej rachunkowości
  • Buffalo, Stany Zjednoczone
 • Master of Business Administration | Accounting (MBAA) (On-Campus i Online)
  • Doral, Stany Zjednoczone