Keystone logo
South East European University

South East European University

South East European University

Wstęp

Europa Południowo-Wschodnia jest prywatny zysk wyższa uczelnia składa się z wydziałów, instytutów i ośrodków specjalizujących się w naukach społeczno-ekonomicznych.

Wydziały są zorganizowane jednostki w obrębie wydziału, i pracują przez radę wydziału i uniwersytetu polityki ramach zatwierdzonego przez Radę Uniwersytetu lub jej Komitetu Wykonawczego. Uniwersytet Europy Południowo-Wschodniej składa się z pięciu wydziałów: Wydział Nauk i Technologii Współczesnej, Wydział języków, kultur i Komunikacji, wydział, Wydział Administracji i Nauk Politycznych i Wydział Biznesu i Ekonomii,

Misją Akademii jest określona w statucie (1 grudnia 2008) jest pridrzhauva w wysiłkach zmierzających do osiągnięcia doskonałości w nauczaniu i naukowej pracy badawczej w systemie szkolnictwa wyższego w kraju, oferując równe szanse dla wszystkich, oparty na sprawiedliwości i zasługi. Aktywna współpraca z innymi uczelniami, zarówno w Macedonii iw megjunrodni uczelni jako jeden z kluczowych elementów misji Uniwersytetu.

Głównym celem, że Uniwersytet jest prowadzony i zarządzany przyczynić się do wyższego wykształcenia w języku albańskim, dzięki wzajemnemu zrozumieniu między grupami etnicznymi i zapewniają povekjejzichen i wielokulturowe podejście do nauczania i badań naukowych poprzez opracowanie programów nauczania zgodnie z normami europejskimi i międzynarodowymi.

organów rady uniwersyteckiej Uniwersytetu Rektor, Senat i Rady Rektora Prezesów.

Europa Południowo-Wschodnia Jest to trzecie miejsce na szczeblu państwowym pomiędzy 19 uczelni w kraju. Ten ranking realizowane evalvatori zagranicznych CIO Tong University w Szanghaju.

Lokalizacje

  • Skopje

    Arhiepiskop Angelarij, nr.1, 1000, Skopje

    • Tetovo

      Илинденска бр.335, 1200, Tetovo

    pytania