Keystone logo
San Diego State University

San Diego State University

San Diego State University

Wstęp

Opierając się na tradycji doskonałości

Przez prawie 60 lat, College of Business Administration na Uniwersytecie Stanowym San Diego zyskał jako lider i innowator w dziedzinie edukacji biznesowej. Z imponującą listę absolwentów, powszechnie szanowanego wydziału i programowej przełomowego, kolegium nadal kształcić utalentowanych liderów, którzy są wyposażone w wiedzę teoretyczną i doświadczenie realnego świata.

College of Business Administration została uznana w ostatnim US News & World Report badania jako jeden z dziesięciu najlepszych szkół biznesu w Kalifornii, a wśród 50 najlepszych szkół biznesu publicznej w Stanach Zjednoczonych.

SDSU ma jedyny program MBA w rejonie San Diego, który jest zaliczany do najlepszych w kraju przez Forbes, US News & World Report, Bloomberg Businessweek i. Jest to również jedyny stan wspierane program MBA w południowej Kalifornii, która jest zaliczana do najlepszych w kraju przez Wojskowy Times. (Rankingi i wyróżnienia) Poprzez szereg rad doradczych, programy mentoringu i ośrodków edukacyjnych, uczelnia opracowała długotrwałe więzi ze społecznością biznesową, zapewniając nam w świecie rzeczywistym wgląd w umiejętności i wykształcenia niezbędnych dla naszych absolwentów, by stać się cennym w światowym rynku. Poniżej znajduje się lista niektórych z innowacyjnych zasobów i programów oferowanych studentom SDSU:

Z wielu studentów wyrażając talent do przedsiębiorczości, uznanej w kraju Centrum Przedsiębiorczości Lavin i niedawnym dodaniu moll przedsiębiorczości oferowanych dla wszystkich studentów niezależnie od dur zapewnia studentom podstawy edukacyjne potrzebne do zbudowania udanego przedsięwzięcia. Jako jeden z pierwszych tego typu na Zachodnim Wybrzeżu, The Wells Fargo Financial Markets Laboratorium oferuje studentom Wydziału Biznesu i narzędzia do badań, przetwarzanie i analizowanie w czasie rzeczywistym danych ekonomicznych i finansowych. Profesjonalny sprzedaży i zarządzania sprzedażą specjalizacji został opracowany z firmy 3M w odpowiedzi na rosnące globalne zapotrzebowanie na absolwentów z sprzedaży i umiejętności zarządzania. SDSU jest jednym z zaledwie dwóch uniwersytetów w stanie Kalifornia oferują program specjalizacji sprzedaży dla studentów.

Te środki i programy stanowią tylko niewielką część bogatej oferty dostępnych dla studentów SDSU za.

Nasz znakomity badania, wielokrotnie nagradzany wydziału i poświęcenie dla rozwijających klas i zajęć mających na celu sprostanie wyzwaniom dzisiejszego miejscu otoczenia biznesu SDSU College of Business Administration wśród elitarnych szkół biznesu z całego świata.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • San Diego

    5500 Campanile Drive San Diego, CA 92182-8230 , 92182-8230, San Diego

    pytania