Keystone logo
© BIMM University
Stratford College Of Business Management

Stratford College Of Business Management

Stratford College Of Business Management

Wstęp

Stratford College świadczy usługi poradnik dla wysokiej jakości programów edukacyjnych i warsztatów brytyjska kraju i zagranicą.

Stratford College opiera się w Telford, Shropshire, Wielka Brytania z ośrodkami w Londynie i Abudży (Nigeria). Oferujemy również kursy poprzez kształcenie na odległość.

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia najwyższej jakości edukacji i środowiska programistycznego. Nasi studenci korzystają z intensywnej nauki i dedykowanego personelu. Łączymy tradycyjne wartości z nowoczesnym podejściem i technologii w celu zapewnienia, że ​​wszystkie kursy są dostarczane i nauczał w najbardziej skuteczny i efektywny sposób na sukces.

Nasze programy są opracowywane i dostarczane we współpracy z renomowanymi instytucjami w Wielkiej Brytanii i są normalnie dźwignią z platformy internetowej, która karmi akademie samouczka w Wielkiej Brytanii i za granicą.

Nasi studenci poza granicami Wielkiej Brytanii mogą uzyskać uznane na całym świecie kwalifikacje w Wielkiej Brytanii bez konieczności podróżowania do Wielkiej Brytanii. Ponadto wszystkie nasze kursy gwarantują postęp do dalszych studiów na uczelniach w Wielkiej Brytanii. Dzięki temu nasi studenci międzynarodowej oparte elastyczność rozpoczynając swoje programy w swoich krajach i ukończenie w Wielkiej Brytanii lub na odwrót, jeśli sobie tego życzą.

Wszystkie nasze międzynarodowe akademie działają jako szkoły zawodowe zapewniając czesnego dla studentów przechodzących naszych wewnętrznie nagrodzonych programów lub niezależnie ułożonych egzaminów na studia / kwalifikacji świadczonych przez innych uniwersytetów i kolegiów. Studenci otrzymują twarzą w twarz czesnego i wsparcia ze dobrze wyszkolony personel w miejscowej akademii dla programów, które są zarządzane i oceniane z naszej uczelni w Wielkiej Brytanii poprzez uczenie się na odległość.

Lokalizacje

  • Telford

    1 Bridge Street, Oakengates, , TF1 2AH, Telford

    pytania