Keystone logo
San Francisco State University Master of Business Administration (MBA)
San Francisco State University

Master of Business Administration (MBA)

Request duration

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Wyższa Szkoła Biznesu oferuje trzy programy na poziomie magisterskim.

MBA Jest to flagowy program studiów absolwent biznesowych. Kursy oferowane są wyłącznie na Campus Downtown. Program jest przystosowany do potrzeb zarówno w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy studentów. Program pozwala na specjalizację w jednym z kilku obszarów funkcjonalnych naciskiem lub koncentracji.

SFSU

Ogólne wytyczne dotyczące Graduate Programs

Wszyscy studenci planują ukończyć tytuł magistra w biznesie musi wypełnić na rozwagę, obowiązujące wymagania w tym warsztatów zawodowych i komunikacyjnych, poziomu Foundation i zaawansowanych kursach poziomu wymagań.

Rejestracja w kursach podyplomowych w biznesie (700-899) ograniczona jest do doktorantów biznesu lub studentów w programie Etyki i Zgodności certyfikatu. Absolwenci innych kierunków w może zapisać się na podstawie dostępnej przestrzeni za zgodą dyrektora wydziału programów podyplomowych.

Rejestracja w ACCT 890 i BUS 890 jest ograniczona do niejawnych studentów biznesowych.

MBA

Program Business Administration absolwent jest zaprojektowany jako zrównoważonego przygotowanie do kariery menedżerskiej w biznesie. Jego celem jest przygotowanie studentów do odpowiedzialnych stanowisk w szybko zmieniającym się świecie; rozwijanie postawy ciekawości intelektualnej; wspierać program ciągłego uczenia się przez całe życie; i uczyć się zarządzania jako unikalna funkcja ma zastosowanie do wszystkich rodzajów przedsięwzięć, które dotyczą koordynacji ludzi i środków materialnych wobec podanych celów. Studenci mogą wybrać stężenie w zrównoważonego biznesu lub nacisk w innych obszarach (zauważ, że nacisk nie pojawia się na stopniu studenta).

Akredytacja

Program MBA jest akredytowana przez najbardziej szanowanego Business Association akredytacji w świecie, AACSB, The Association to Advance Collegiate Schools of Business. San Francisco State University jest również akredytowany przez WASC, Stowarzyszenie Zachodniej szkół i uczelni. Zapewnia to ciągłą poprawę sprawności fizycznej w nauczaniu, badaniach i profesjonalną obsługę.

Wstęp

Obywatele USA, stałych mieszkańców, a studenci są akceptowane zarówno jesienią i wiosną dopuszczenia zgodnie z poniższym harmonogramem.

  • Semestr zimowy okres zbioru: 1 października do 15 maja, z rund
  • Okres archiwizacji Wiosna Semestr 1 sierpnia do 1 listopada

Powyższe terminy mogą ulec zmianie. Sprawdź stronę internetową Business Program absolwenta najnowszych terminach.

Kryteria przyjęcia na studia

Kolegium komisji rekrutacyjnej Biznes opinie ogólne kwalifikacje wnioskodawcy i bierze pod uwagę następujące wymagania:

  • Zakończenie stopnia odpowiednik stopnia czteroletniej amerykańskiej licencjat z uznanych uczelni.
  • Minimum 3,0 Grade Point Average ogólnie, czy w ciągu ostatnich 60 semestrze jednostek lub 90 jednostek kwartale zajęć uniwersyteckich zakończonych (średnia klasa przychodzące GPA 3.3)
  • GMAT egzamin w tym łączną punktację, werbalne ilościowych, pisanie partytur i zintegrowane rozumowania punktów (średnia klasa przychodzące całkowity wynik GMAT jest 570). Lub test GRE werbalne, ilościowe i pisania wyniki. Wynik GMAT AWA z 5.0 lub nowszy jest wymagany dla sklasyfikowanego dopuszczenie lub wynikiem GRE AWA od 4,5 lub wyższym. Wynik GMAT AWA z wynikiem 4,5 lub 4,0 GRE AWA jest akceptowana, ale jako warunkowe dopuszczenie i student musi ukończyć zatwierdzony College of Business pisania kurs.
  • Określenie celu napisane przy użyciu wytycznych podano na stronie internetowej wydziału
  • Dwa listy polecające od przełożonych lub członków wydziału
  • Życiorys (zalecane Pełna doświadczenie zawodowe czas)
  • wynik egzaminu TOEFL co najmniej 590/243/96 lub IELTS wynik co najmniej 7,0, lub PTE co najmniej 65 lat, wykonane w ciągu ostatnich dwóch lat, jest wymagane od wszystkich kandydatów, którzy zdobyli swój licencjat z kraju, w którym językiem urzędowym nie jest angielski.
  • Rekrutacja Komitet uważa również dowody motywacji zawodowej dojrzałości i ostatniego sukcesu w podejmowaniu decyzji przyjęć.

Spotkanie minimalnych kwalifikacji nie gwarantuje przyjęcia do programu.

Wymagania programowe

Orientacja i warsztaty rozwoju zawodowego

Kolegium orientacji Biznes Graduate Programs pomaga uczniom przygotować się do programu akademickiego oraz stwarza możliwości rozwoju zawodowego. Warsztaty uwzględnione w orientacji zostały zaprojektowane w celu zwiększenia możliwości rozwoju kariery zawodowej, styl komunikacji, umiejętności przywódczych i pracy zespołowej. Studenci powinni uczestniczyć wymagane dni orientacji.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

O szkole

pytania

Podobne kursy