Keystone logo
S. P. Jain Institute of Management and Research (SPJIMR)

S. P. Jain Institute of Management and Research (SPJIMR)

S. P. Jain Institute of Management and Research (SPJIMR)

Wstęp

Nasza filozofia

Nasz Guiding Filozofia

Filozoficzne filary, na których spoczywa gmach pedagogiki edukacyjnej SPJIMR i rozwoju są

Wpływanie praktyka Wspieranie wzrostu gospodarczego opartego na wartościach Wpływanie praktyka

Inicjatywy i innowacje w SPJIMR dążyć do wywierania wpływu praktyk w branży, a zatem być uczestnikiem ponownie kształtowaniu narodu. Nauka wchłaniana przez elastyczny i wszechstronny program nauczania rozwija się u uczniów, nie tylko zdolność do analizy i oceny, ale również wrodzoną zdolność do odniesienia się do problemów społecznych, a następnie czerpać własnych zasobów dla zrozumienia i działania.

Wspieranie wzrostu gospodarczego opartego na wartościach

SPJIMR propounds, że ludzie muszą budować właściwą mieszankę pomiędzy troską o ich dobrostan i dobra społecznego. W ten sposób Instytut zachęca do rozwoju perspektyw spółdzielni, które rozpoznaje wartość wymiany i wzajemnego szacunku. Zostało to podkreślone w programie nauczania poprzez praktyczne empirycznej nauki, jak i przez przykład.

Inne zasady, które kierują naszą są- pracy

Znaczenie społeczne i reagowanie - SPJIMR ma na celu włączenie w jej strategii nauczania zarządzania innowacyjnych praktyk biznesowych i wartości społecznej poprzez integrację korporacyjnych programów odpowiedzialności społecznej. Współpraca i Współpraca - Pojawienie globalizacji wniósł w jego wyniku zwiększonej współpracy na rzecz wzmożonej społecznej, gospodarczej i środowiskowej. Dzięki wspólnemu wysiłkowi, możliwe jest, aby zoptymalizować wykorzystanie ograniczonych zasobów, co prowadzi do bardziej odpowiednich i właściwych praktyk biznesowych. SPJIMR zdecydowanie opowiada wspólnych wysiłków na rzecz osiągnięcia wyższe niż normalne zyski z inwestycji. Networking - W Instytucie Zarządzania, SPJIMR zachęca do jego funkcjonowania w szerszym środowisku społecznym i kulturowym, z naciskiem na krytycznych procesach społeczno-gospodarczych, które kształtują biznes dzisiaj. SPJIMR stara się połączyć te różne poglądy i wymagania w celu osiągnięcia bardziej istotne i znaczące edukacji zarządzania dla Indii. W związku z tym, SPJIMR próbuje być postrzegane jako główne trendy w edukacji zarządzania dziś.

Wierzyć się być częścią większego wysiłku, SPJIMR zachęca do nauki przez imbibing od

Najlepsze i najnowsze światowe praktyki biznesowe Uznawane na całym świecie instytutów z całego świata Wysiłki indyjskiego biznesu w ich dążeniu do wzrostu, wydajności i jakości Ideologie osób uzdolnionych, którzy są świadomi ekologicznie Efektywność Zachodnia i Wschodnia etos Leadership Development Program

SPJIMR wierzy w budowanie mostów na przyszłość poprzez synergicznego wysiłku wraz z branży, do których czuje się odpowiedzialna i odpowiedzialny, i którym służy z głębokim zaangażowaniem.

Misja

Naszą misją jest wpływanie na praktyki i promowania wzrostu opartego na wartościach. Nasi uczniowie uznają, zrozumieć i przestrzegać znaczenie społecznej decyzji biznesowych, w tym w zaniedbywanych grup społecznych.

Popieramy tę misję, ponieważ uznajemy nasze podwójne role - jako odpowiedzialny członek Bharatiya Vidya Bhavan i jako członek społeczeństwa reagującego Indian w ogóle - i spojrzeć na siebie w szerszym kontekście, jako instytucji o "poza MBA".

Będziemy realizować naszą misję poprzez: (a) uczeń-centric pedagogika, które podkreślają postaw, w tym duchowości i umiejętności w miarę wiedzy; (b) wystawienie studentów do wzrostu wartości oparte na zaniedbane części naszej społeczności; (c) synteza - w naszych składek intelektualnej i programu nauczania - w oparciu competition- zachodniej efektywności i współpracy-centric wschodniej etosu; oraz (d) składki intelektualne mające na celu wpływ na praktykę.

W naszych studentów, uznajemy predyspozycje i chęć być wykonawcą pierwszego. Mamy również podkreślić, wrażliwość na ślad społecznej działań biznesowych i rolę duchowości w zrównoważonego podejścia do podejmowania decyzji.

W naszych członków wydziału, uznajemy zaangażowanie w zapewnieniu najwyższej ucznia-centric pedagogikę, korzystając z osobistej natury mieszkaniowej z naszych programów. Wymagamy również ich do tworzenia i rozpowszechniania wiedzy zmierzające do oddziaływania praktyki.

Jako wspólnota, będziemy realizować te cele poprzez uczciwość, samo-odpowiedzialności, dyscypliny zawodowej, i ciężkiej pracy. Cenimy wolność operacyjną i podtrzymywać kulturę przedsiębiorczości, zwinny, elastyczny, jak i zespołowe.

Przegląd

SPJIMR oferuje wyjątkową okazję do zbadania działalności gospodarczej, gdzie przyszłość światowego biznesu jest w samym sercu Indii, w centrum stolicy finansowej tej gospodarce, w miejscu, gdzie inwestycje są uprawy, gdzie popyt rośnie i gdzie przedsiębiorstwa przygotowują się dla szybszego wzrostu, studenci mogą studiować biznes i uczyć się od rynku.

SPJIMR jest prawdopodobnie najlepszym znajduje instytucją w samym sercu Bombaju miasta, centrum finansowego Indii z silnych powiązań z przemysłem. Znajduje to odzwierciedlenie w gotowości przyjęcia naszych absolwentów w przemyśle i przekłada się na naszej doskonałej wydajności placement.

Dodatkowo, dwa letni program PGDM SPJIMR oferuje możliwość posiadania praktyków w ramach całej dostawy kursów w zakresie projektów, staży, wykładów gościnnych i przemysłu sponsorowany kursów.

Możliwość studiowania w semestrze końcowy amerykańskiego B-top Szkół

Bilet duża możliwość, że program oferuje dla studentów jest fakt, że mogą iść i uczyć się ich ostatnim semestrze, w którejkolwiek z najlepszych międzynarodowych szkół podczas upadku. Na przykład, uczestnicy mogą iść i zrobić pełną semestr w szkole lubią Samuel Curtis Johnson Graduate School of Management, Cornell University, USA, Krannert School of Management, Purdue University, USA, Eli Broad College of Business, Michigan State University, USA , University of Maryland, USA i Schulich School of Business na Uniwersytecie York w Kanadzie.

Studenci są gotowi wziąć na ostatnim semestrze na arenie międzynarodowej po ich

Studiował realia powstającej gospodarki Zakończono wszystkie podstawowe kursy w pierwszym roku Staż społecznej w ciągu lata Ukończone kursy specjalizacyjne w trzecim semestrze

Kariera w najlepszych firm światowych

Absolwenci z głębokiej wiedzy i ekspozycji do Indii można znaleźć ekscytujące role w globalnych przedsiębiorstw, które chcą budować na możliwość Indiach.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Mumbai

    S.P.Jain Institute of Management & Research Munshi Nagar, Dadabhai Road Andheri West, 400 058, Mumbai

    pytania