Keystone logo
S P Jain School of Global Management Singapore

S P Jain School of Global Management Singapore

S P Jain School of Global Management Singapore

Wstęp

Bardzo przyjemny i przyjazny środowisku panuje na kampusie Singapurze.

Rozległy kampus pośród bujnej zieleni i liści składa się z kilku budynków odnowiony dziedzictwa rozłożone na siedem akrów i znajduje się blisko centrum Singapuru. Łatwo dojechać samochodem, z przystanku tuż przy kampusie, jest w bliskim sąsiedztwie innych lokalnych szkół, placówek medycznych i szpitali, 24-godzinnych punktów gastronomicznych, takich jak 7-11 i hipermarketów oraz rekreacyjnych, sklepów i centrów korporacyjnych. Oraz programy prowadzone w Singapurze kampusu są Globalny MBA, BBA, MGB i Executive MBA.

Poszczególne budynki na klasach kampusu domów, ośrodków kształcenia, biblioteki i kilka innych obiektów. Sale lekcyjne są wielopoziomowe i wyposażone w state-of-the-art audio i wideo equipment.There jest 7 sal wykładowych (cztery są 157 sq.mt., dwie są 80 sq.mt. i jeden 58 sq.mt.). Dwie sale konferencyjne (jedna z 114,5 sq.mt. a drugi 75,5 sqmt) są również wykorzystywane do zajęć czasu do czasu.

Kafeteria oferuje różnorodne dania kuchni międzynarodowej zaspokaja potrzeb żywnościowych studenta community.There jest również bar kanapki na terenie kampusu na szybką przekąskę. Po zajęciach, studenci mają możliwość, aby odświeżyć i odmłodzić poprzez ćwiczenia na siłowni w domu, oddając w różnych grach, takich jak koszykówki i tenisa stołowego lub po prostu długie spacery po kampusie lub na Mt. Faber Sky Walk znajduje się na obrzeżach kampusu.

Ranking i uznanie

The Economist zajmuje obecnie Full Time MBA SP Jain jako # 95.

Forbes rankingu SP Jain Global MBA nr 5 w Azji: Najlepszy Międzynarodowy Szkoły Biznesu 2013 SP Jain Szkoła (SP Jain) globalny program MBA Global Management został zaliczana jest do 20 najlepszych programów MBA na świecie w Forbes najlepszych szkół biznesu (International) Rankingi 2013.

SP Jain został Nr 11 na świecie w kategorii "Best International 1 rok programów MBA 'i # 19 na świecie w kategorii" Najlepszy programów International MBA ", który plasuje obu programów MBA jednego roku i dwóch lat.

Nasz ranking w regionach działamy:

 • Asia: # 5
 • Indie: nr 1 (Jesteśmy jedyną szkołą pochodzenia indyjskiego, aby być na liście)
 • ZEA: nr 1 (jesteśmy jedyną szkołą, aby być na liście)
 • Singapur: nr 3 (INSEAD i National University of Singapore są przed nami)
 • Australia: 1 (University of New South Wales, tylko inne szkoły australijski jest na # 24 na liście)

Wszystkich studentów studiów stacjonarnych SP Jain mieszka i uczyć się w nie jeden, ale w co najmniej trzech różnych miastach.

Jak robisz interesy w Dubaju różni się od sposobu prowadzenia biznesu w Singapurze, Australii czy nawet Stanach Zjednoczonych. Możesz być wielki sukces w swoim kraju, ale porażką w innym, jeśli nie rozumie się, że praktyki biznesowe, systemy polityczne i preferencje konsumentów mogą się różnić.

Pomagając uczniom zrozumieć to jest coś, co możemy, przy SP Jain, należy jednoznacznie za pośrednictwem naszego modelu uczenia się multi-campus. Wszystkich studentów studiów stacjonarnych SP Jain mieszka i uczyć się w nie jeden, ale w co najmniej trzech różnych miastach. Mamy kampusy w Dubaju, Bombaju, Singapurze i Sydney. Tak więc, oprócz uczenia się różnych narzędzi biznesu (jak większość studentów), uczniowie SP Jain zrozumieć globalny charakter działalności w najbardziej atrakcyjny sposób - poprzez rzeczywistego narażenia na różnych kultur, przekonań politycznych, tradycji i innowacji technologicznych.

Akredytacja

Szkolnictwo wyższe normy jakości i Agencja, Australia

SP Jain jest akredytowany przez wyższym wykształceniem jakość i standardy Agencji (TEQSA), Australia. Pod koniec programu, uczniowie są przyznane z australijskiego stopnia. To znacznie zwiększa międzynarodowej akceptacji stopnia, dając tym samym impuls do szkolnictwa wyższego i kariery, na całym świecie.

Wiedza i Human Development Authority (KHDA), rząd Dubaju, ZEA SP Jain jest licencjonowana przez Knowledge and Human Development Authority (KHDA), rząd Dubaju, ZEA kwalifikacji akademickich przyznawane przez SP Jain i certyfikowane przez KHDA są ujmowane w Emirate Dubaj wszystkich podmiotów publicznych i prywatnych do wszystkich celów.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

 • Singapore

  S P Jain School of Global Management, 10, Hyderabad Road, Off Alexandra Road

  • Sydney

   Sydney, Australia

   pytania