Keystone logo
Rushford Business School

Rushford Business School

Rushford Business School

Wstęp

Rushford Business School jest certyfikowaną szkołą biznesu EduQua w Lucernie w Szwajcarii. Szkoła oferuje programy studiów wyższych w biznesie i zarządzaniu. Nasza uczelnia wyróżnia się ofertą kilku programów MBA z kluczowymi specjalizacjami technicznymi. Nasze w 100% programy online są dobrze dostosowane do studentów z całego świata, którzy chcieliby otrzymać wysokiej jakości edukację w czołowej Europejskiej Szkole Biznesu po przystępnej cenie czesnego. Wykorzystujemy sieci, wiedzę, doświadczenie i rozmieszczenie geograficzne na korzyść naszych studentów.

Nasza misja

Jako instytucja skoncentrowana na badaniach prowadzimy innowacyjne i uznane na arenie międzynarodowej programy biznesowe, które mają pozytywny wpływ na rozwój biznesowy i społeczny.

Nadal wykorzystujemy zachowania biznesowe i badania poprzez:

 • Rozwijanie i rozszerzanie międzynarodowej sieci wiodących partnerów akademickich i wymiany w celu zapewnienia globalnego środowiska badawczego i dydaktycznego.
 • Rozwijanie umiejętności biznesowych specyficznych dla branży poprzez angażowanie kluczowych liderów opinii.
 • Rozwijanie liderów do podejmowania odpowiedzialności społecznej i stawiania czoła wyjątkowym wyzwaniom intelektualnym i osobistym.
 • Rozwijanie dojrzałych i samodzielnych osobowości z kompetencjami międzykulturowymi i krytycznym myśleniem.

Nasza wizja

Naszą wizją jest znalezienie się wśród najlepszych szkół biznesu w Europie i uznanie na arenie międzynarodowej za innowacyjne programy biznesowe pomagające firmom i instytucjom pozostać na korzystnej krzywej wzrostu. Nasze badania będą miały rozkwitający wpływ na praktyki biznesowe, przywództwo i literaturę akademicką. Będziemy rozwijać liderów o globalnym zasięgu, którzy wykorzystają swój potencjał do zaangażowania się w biznes i społeczeństwo, aby dokonać wartościowej, konstruktywnej i etycznej zmiany.

Nasze wartości

 • W realizacji naszej misji i wizji kierują nami następujące wartości:
  • Doskonałość akademicka, umiejętności specjalistyczne i ukierunkowanie na badania.
  • Przemyślane przywództwo i innowacyjność.
  • Krytyczne myślenie, sprawiedliwość i uczciwość.
  • Etyka, odpowiedzialność społeczna, dobroczynność, odpowiedzialność, odpowiedzialność i przejrzystość.
 • Mamy niekończące się podejście do przekraczania oczekiwań dotyczących jakości i obsługi we wszystkim, co robimy. Kształtowanie kariery naszych studentów jest w centrum wszystkiego, co robimy. Aby to osiągnąć, badane są wszystkie potencjalne środki, od mentoringu po prezentację i referencje przed odpowiednią branżą.
 • Cenimy wszystkich naszych studentów i inwestujemy w ich rozwój osobisty i zawodowy oraz pomagamy im na ścieżce kariery od podstawowych potrzeb do samorealizacji.
 • Rozważnie planujemy dla naszych studentów, monitorując kluczowe zmiany w branży i podejmując odpowiednie działania, które przygotowują ich z wyprzedzeniem do sprostania przyszłym wyzwaniom.

Podejście do nauczania online

Wdrażane przez nas podejście do nauczania ma na celu identyfikację konkretnych potrzeb szkoleniowych i aspiracji zawodowych każdej osoby. W oparciu o to zrozumienie wdrażane jest najskuteczniejsze spersonalizowane rozwiązanie mentorskie, tak aby dana osoba mogła jak najlepiej wykorzystać program szkoleniowy.

Mocno wierzymy w pogląd, że każda osoba ma swoje mocne strony i można je wykorzystać za pomocą odpowiedniej platformy edukacyjnej i odpowiedniego podejścia. Studenci Rushford są w pełni świadomi, że samowiedza ma takie samo znaczenie jak wiedza akademicka.

W Rushford wykorzystujemy technologie internetowe, aby zmaksymalizować efektywność uczenia się w nowoczesnych warunkach, jednocześnie zapewniając studentom całą wiedzę potrzebną do odniesienia sukcesu.

Rushford zatrudnia wielu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z branży jako mentorów dla studentów, aby zapewnić im rzeczywiste perspektywy branżowe. Pomaga to naszym początkującym profesjonalistom osiągnąć interfejs z samą branżą. Mentoring zapewnia wiele porad dotyczących szkoleń i planowania kariery.

Wierzymy w przygotowanie naszych uczniów do rzeczywistych sytuacji poprzez doświadczenia z pierwszej ręki, poprzez wdrażanie próbnych sesji za pośrednictwem naszych wydajnych internetowych platform szkoleniowych.

Nasze akredytacje

Szwajcarska instytucja z certyfikatem EduQua

Rushford Business School posiada certyfikat EduQua, szwajcarskiego znaku jakości dla instytucji kształcenia ustawicznego. EduQua jest jednostką akredytującą uznawaną i wspieraną przez rząd Konfederacji Szwajcarskiej.

EduQua to pierwszy certyfikat jakości dla publicznych i prywatnych instytucji edukacyjnych w Szwajcarii, który jest uznawany, wspierany i popierany przez następujące organizacje:

• Szwajcarski rząd federalny
• Szwajcarska Konferencja Kantonalnych Ministrów Edukacji (EDK)
• Sekretariat Stanu ds. Gospodarczych (SECO)
• Dział Swiss Conference for Professional Training (SBBK)
• Szwajcarskie Stowarzyszenie Departamentów Zatrudnienia (VSAA)
• Szwajcarska Federacja Kształcenia Dorosłych (SVEB)

Rada Akredytacyjna dla Szkół i Programów Biznesu

Rushford Business School jest członkiem „Rady Akredytacyjnej Szkół i Programów Biznesu (ACBSP)

ACBSP to jedyna globalna jednostka akredytująca, która akredytuje programy biznesowe na poziomie stowarzyszonym, licencjackim i magisterskim na całym świecie od 1988 roku. Rushford Business School jest częścią członkostwa, które obejmuje ponad 60 krajów. Członkowie ACBSP należą do najlepszych edukatorów w swoich dziedzinach, zainteresowanych poznaniem innowacyjnych metod nauczania, poprawą realizacji programów edukacji biznesowej i tworzeniem wartości dla swoich uczniów.

Rushford otrzymał 5 gwiazdek za nauczanie i naukę online; z ogólną oceną 4 gwiazdek w renomowanym systemie QS Star Rating. Czterogwiazdkowa ogólna ocena QS jest świadectwem jakości i reputacji instytutu i jest prestiżowym wyróżnieniem do osiągnięcia.

Rushford Business School jest członkiem „International Accreditation Council for Business Education (IACBE)”. IACBE akredytuje programy biznesowe, które prowadzą do stopni naukowych na poziomie stowarzyszonym, licencjackim, magisterskim i doktoranckim w instytucjach szkolnictwa wyższego na całym świecie. Przegląd akredytacji IACBE zwykle obejmuje wszystkie sposoby dostarczania, kampusy, lokalizacje i miejsca instruktażowe, a także wszystkie programy biznesowe, niezależnie od stopnia naukowego.

Jako organizacja jesteśmy dumni, że możemy być częścią inicjatywy Zasady Odpowiedzialnego Zarządzania Edukacją (PRME). PRME to globalna inicjatywa zapoczątkowana w 2007 roku przez United Nations Global Compact w celu zachęcenia szkół biznesu i uniwersytetów na całym świecie do włączenia zrównoważonego rozwoju do programów nauczania i badań.

Jesteśmy dumni z członkostwa w Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). AACSB to globalna organizacja akredytacyjna założona w 1916 roku, która wspiera, promuje i rozwija wysokiej jakości nauczanie, uczenie się i badania w szkołach biznesu. Dołączając do AACSB, demonstrujemy nasze zaangażowanie w dążenie do doskonałości poprzez przestrzeganie najwyższych standardów jakości we wszystkich aspektach naszej działalności akademickiej. Nasze członkostwo pozwala nam być częścią sieci ponad 800 szkół biznesu na całym świecie, które dzielą się najlepszymi praktykami w zakresie rozwoju edukacji biznesowej i zarządzania.

Rushford Business School jest dumnym członkiem Stowarzyszenia Absolwentów Biznesu (BGA). Business Graduate Association jest częścią AMBA, międzynarodowego organu członkostwa i zapewniania jakości dla wiodących na świecie szkół biznesu o dużym potencjale, które podzielają zaangażowanie w pozytywny wpływ, odpowiedzialne praktyki zarządzania i uczenie się przez całe życie.

Statystyka

Dzięki studentom z ponad 80 krajów i ponad 5000 absolwentów na całym świecie nasza rosnąca globalna społeczność jest świadectwem doskonałej edukacji i budowania umiejętności uczniów w JLI.

  Funkcje kampusu

  JLI to międzynarodowa instytucja edukacyjna z głównym kampusem w Szwajcarii. Przygotowujemy naszych studentów do kariery w dziedzinie zdrowia publicznego, administracji zdrowia, nauk farmaceutycznych, badań klinicznych, nauk klinicznych, rolnictwa i zarządzania przedsiębiorstwem.

  Oferujemy naszym studentom elastyczne środowisko uczenia się we własnym tempie, które można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Nasz wydział jest mieszanką ekspertów ze środowiska akademickiego i przemysłowego, dzięki czemu studenci są narażeni zarówno na teoretyczne, jak i praktyczne aspekty swoich kierunków studiów.

   Lokalizacje

   • James lind Institute Rue de la Cité 1, 1204 Genève, Switzerland, 1204, Geneva

   • Maihofstrasse 76, 6006, Lucerne

   pytania