Keystone logo
Roberto Miranda Educação Corporativa

Roberto Miranda Educação Corporativa

Roberto Miranda Educação Corporativa

Wstęp

rejestracja

Szkoła

Zbudowany na fundamencie ponad 40 lat działalności konsultingowej, Graduate School Roberto Miranda Corporate Edukacja miała jego DNA kształtowany przez popyt na rezultaty w zachowania, umiejętności technicznych i talentów swoich zespołów.

Podczas gdy tradycyjne szkoły zostały opłacone ich świadectw, Roberto Miranda został pozwany do dostarczania zawartości zdolnego do promowania znaczących zmian w wielu globalnych korporacji.

Ruch ten, z biegiem lat, szlifowane szkołę pełną skutecznych systemów kształcenia w stanie przynieść realną zmianę w życiu i sukcesie uczniów i firm, w których pracują.

na

Learning Systems

student

moduły przygotowanie

Aby upewnić się, że treść programów oferowanych mogą dotyczyć jedynie kwestii i zaawansowanych tematów, Szkoła oferuje moduły przygotowawcze do wejścia do kluczowych dziedzin, dzięki czemu istnieje wcześniejsze wyrównanie wiedzy wśród uczniów w klasie.

Moduły przygotowawcze mogą być wyeliminowane przez tych, którzy wykazują minimalny poziom wiedzy wymaganej do wprowadzenia w każdej dyscypliny poprzez testy online lub osobiście.

Pre-Works

Dla niektórych klasach jest wymagane przed zakończeniem prac, które pomagają wyrównać problemy, które należy rozwiązać, korzystając z procesu uczenia się.

FIT - Wprowadzenie do arkusza Learning

Każda klasa jest wstępem do rekordu, który jest dostępny w środowisku wirtualnym, a można pobrać bezpośrednio do studentów iPad nauki.

Układ, zwany także wprowadzenie do formularza tematu, ma na celu zapoznanie studentów na jakie są problemy, które należy rozwiązać w klasie (wejścia), który zalecanej bibliografii, której celem szkoły uczyć się tą sprawą i co spodziewa się, że uczeń po zajęciach (wyjścia).

Nauka Sedymentacja ćwiczenia

Aby upewnić się, że to, co zostało podane w pomieszczeniu osadzono jako efektywnego uczenia nauczyciele przygotowują unikatowe ćwiczeń dla szkoły MBA, obejmujące od badań do opracowania biznesplanu.

Grupa Wiodąca - Advanced Study Group

Wiodącą grupą jest grupa zaawansowanych badań Roberto Miranda Corporate Edukacji. nauczane moduły wyłącznie w języku obcym w sprawach bieżących na rynku światowym.

Ta grupa jest dostępna dla wszystkich uczniów i pracy nauczycieli w ramach mentoringu międzynarodowych.

Wideo, podcastów i innych działań dostępnych na stronie są podstawą do okrągłego stołu grupy utworzone przez studentów jest zainteresowany, aby przejść dalej.

Menthoring

Studenci mają do dyspozycji, mentorów, którzy dostarczają wskazówek dla biznesu, życia i kariery. Spotkaniach powoływania i wyłącznej uwagi do Twojego sukcesu.

Lokalizacje

  • São Paulo

    Avenida Paulista 1009, 21° andar Bela Vista, 04011-031, São Paulo

pytania