Keystone logo
Richfield University Mistrz zarządzania przedsiębiorstwami (mba) w globalnym kierownictwie
Richfield University

Mistrz zarządzania przedsiębiorstwami (mba) w globalnym kierownictwie

Los Angeles, Stany Zjednoczone

Request duration

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Nauka na odległość, W kampusie

Wstęp

Master of Business Administration (MBA) w globalnym przywództwem

Master of Business Administration (MBA) Richfield College z opcją w globalnym przywództwie jest absolwentem programu studiów, którego celem jest przygotowanie studentów do przyczyniania się do zarządzania i kierowania podmiotami, które mają aktywną obecność w globalnych operacjach biznesowych. Program stanowi solidne podstawy administracji biznesowej, koncentrując się na kierownictwie i globalnym kierownictwie. Program obejmuje nie tylko funkcjonalną wiedzę biznesową, ale przygotowuje absolwentów do przejęcia obowiązków przywódczych w dzisiejszym złożonym świecie biznesu i relacjach.

Kariera

Program przygotowuje naszych absolwentów do udziału w międzynarodowych organizacjach i przedsiębiorstwach poprzez globalną świadomość, obywatelstwo i odpowiedzialność, uznawanie etyki w różnorodności kulturowej i ich dynamiki, wykorzystanie nowych technologii i technologii informacyjnych i komunikacyjnych oraz opracowanie innowacyjnych i humanitarnych rozwiązań i alternatywy. Nasi absolwenci uczą się szanować ludzką godność, środowisko i wartość globalnego pokoju i współpracy.

Warunki przyjęcia

1. Ukończenie, przedłożenie i zatwierdzenie formularza wniosku oraz dokumentów uzupełniających, w tym uiszczenie wymaganych opłat.

2. Licencjat lub stopień wyższy z minimalnymi punktami oceny "C" średniej z akredytowanego w kraju ośrodka kształcenia wyższego w Stanach Zjednoczonych lub z równoważnego instytutu obcego. Wszystkie dokumenty zagraniczne, w tym certyfikaty i transkrypcje podlegają ocenie i zatwierdzeniu przez biuro rekrutacyjne Richfield College. Poświadczone w języku angielskim kopie muszą towarzyszyć wszystkimi dokumentami w języku obcym.

3. Znajomość języka angielskiego potwierdzona przez jedną z następujących czynności:

za. 70% lub wyższy wynik zaliczenia na egzaminie w języku angielskim Richfield College (RCEPE), lub

b. Wynik 600 lub wyższy w teście testowym języka angielskiego jako języka obcego (TOEFL), odpowiadający wynikom 100 lub wyższym w internecie (iBT), lub

do. Dyplom ukończenia szkoły średniej lub minimum jednego (1) roku wykształcenia wyższego w instytucji z językiem angielskim jako oficjalnym językiem nauczania.

4. Oświadczenie o celu (SOP) napisane przez wnioskodawcę, przedstawiające cele naukowe podczas studiów podyplomowych w Richfield College. Dokument ten należy składać w ramach dokumentów wniosku o przyjęcie.

5. Wymagany jest wynik GMAT w celu przyjęcia. Ten wynik może zostać zastąpiony przez GRE - w tym GRE Test General Test - jako alternatywa. Wyniki GMAT / GRE są ważne przez pięć lat i muszą zostać podjęte przed złożeniem wniosku o przyjęcie.

Kandydaci, którzy nie przystąpili do egzaminów GMAT / GRE, uwarunkowanych złożeniem i zatwierdzeniem innych wymaganych dokumentów i kryteriów przyjęcia, będą dopuszczeni warunkowo do programu i muszą złożyć wyniki testu GMAT / GRE w ciągu roku od ich przyjęcia do program studiów podyplomowych. Osoby ubiegające się o stopień licencjata z GPA powyżej 3,5 roku lub więcej mogą zażądać zrzeczenia się wymogu GMAT. Po zatwierdzeniu kwalifikacji wnioskodawcy do kontynuowania studiów wyższych, przyjęcie powiadamia wnioskodawcę o zatwierdzeniu zrzeczenia się.

6. Pismo weryfikujące zatrudnienie weryfikujące obecne lub wcześniejsze zatrudnienie na stanowisku kierowniczym lub wykonawczym.

7. Dwie listy polecające od osób dobrze znających zdolność i kwalifikacje do kontynuowania studiów i badań.

O szkole

pytania