Keystone logo

University of New Hampshire - Peter T. Paul College of Business and Economics

A logo

Wstęp

Wizja

Staramy się być światowej klasy, innowacyjne, student-skoncentrowane, intensywnie i badania uczenia się społeczność, która przesuwa firm, rządów i społeczeństw.

Misja

Przygotowujemy osoby do programu Excel w ich karierze, angażują się w swoich społecznościach i sprostania wyzwaniom globalnym świecie biznesu poprzez nasze innowacyjne, edukacji i ewangelizacji opartej na badaniach.

Międzynarodowo Akredytowane Business School

Akredytacja AACSB

Test Paul College posiada odrębną zaszczyt być akredytowany przez AACSB International (The Association to Advance Collegiate Schools of Business), premier agencji akredytacji dla szkół biznesu na całym świecie. AACSB akredytowane szkoły potwierdzają swoje zobowiązanie do jakości i ciągłego doskonalenia przez rygorystyczny i kompleksowego przeglądu. Tylko 560 szkół międzynarodowym nie osiągnął lub przekroczył surowe normy AACSB, by zostać przyznany tej elitarnej akredytacji.

akredytacja AACSB International zapewnia interesariuszy, szkoły biznesu:

  • Zarządzanie zasobami w celu uzyskania dynamicznego i odpowiednie zadanie.
  • Działalności Advance i wiedza zarządzanie poprzez wydziału stypendium.
  • Zapewnienie wysokiej klasy jakości i nauczanie obecnego nauczania.
  • Pielęgnuj znaczącą interakcję między studentami i wykwalifikowanych wykładowców.
  • Stworzenie absolwentom, którzy osiągnięte określone cele edukacyjne.

ACPHA Akredytacyjna

Hospitality Management na University of New Hampshire jest również akredytowany przez ACPHA (Komisji Akredytacyjnej dla programów w Hospitality Administracji). ACPHA akredytacja ma dwa podstawowe cele: zapewnienie jakości programu i pomocy w poprawie instytucji lub programu.

NEASC Akredytacyjna

Wszystkie programy unh są akredytowane przez NEASC, The New England Association szkół i uczelni. NEASC, najstarszy naród regionalna agencja accreditating, służy ponad 2000 instytucji publicznych i prywatnych w Connecticut, Maine, Massachusetts, New Hampshire, Rhode Island, Vermont i, jak również amerykańskich szkół międzynarodowych w ponad 60 krajów.

Lokalizacje

  • 10 Garrison Avenue University of New Hampshire , 03824, Durham

  • Manchester

  • Portsmouth

pytania