Keystone logo
Porto Business School

Porto Business School

Porto Business School

Wstęp

UNIWERSYTET W PORTO

Założony w 1911 University of Porto (U.Porto) jest jednym z 200 najlepszych europejskich uniwersytetów według najnowszych międzynarodowych systemów rankingowych. Jeden z najbardziej międzynarodowych uniwersytetów w Portugalii, U.Porto, posiada w pełni wyposażony kampus osadzony w mieście, który gwarantuje optymalne doświadczenia akademickie, naukowe, a także społeczne i kulturalne.

Porto Business School" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/49/49037_portobusinessschool.png" alt="Porto Business School" />

Powody, dla których warto wybrać alt="Porto Business School

Dzięki konsekwentnej obecności w rankingach Financial Times od 2011 r., alt="Porto Business School jest jedną z najlepszych europejskich szkół biznesu (#62, w 2016 r.) i jedną z 30 najlepszych szkół biznesu, jeśli chodzi o niestandardowe i otwarte kształcenie kadry kierowniczej Wielokrotnie nagradzana szkoła, w ostatnich latach alt="Porto Business School zdobyła kilka międzynarodowych wyróżnień:

  • Nagroda Przedsiębiorczości AMBA (2012, 2014)
  • Studentka roku MBA AMBA (2014)
  • John Molson MBA Case Competition (2015, 2011)
  • Idea2Product Competition/Univ.Texas-Austin (2010)

alt="Porto Business School jest wynikiem aktywnego partnerstwa między Uniwersytetem w Porto a 36 firmami, krajowymi i międzynarodowymi – co pozwala szkole zrównoważyć jakość i rygor akademii i prawdziwego świata korporacyjnego, obracając alt=" Porto Business School w prawdziwe laboratorium, aby odkryć, jak najlepiej zastosować najwyższej klasy koncepcje zarządzania w prawdziwym świecie biznesu.

alt="Porto Business School to Szkoła Biznesu na największym portugalskim uniwersytecie, University of Porto. Jej misją jest nauczanie na studiach podyplomowych i zaawansowanych szkoleniach dla kadry kierowniczej, działania uzupełniające ze stałym zaangażowaniem w dziedzinie badań stosowanych i usług biznesowych alt="Porto Business School łączy umiejętności i doświadczenie byłego EGP-UP i ISFEP, projektu szkoleniowego dla kadry kierowniczej, który został pomyślnie opracowany na Wydziale Ekonomii. Jako podstawowy zasób alt="Porto Business School ma kadrę nauczycielską z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu i badaniach, z Uniwersytetu w Porto (Wydziały Ekonomii, Inżynierii, Prawa i Psychologii oraz Nauk o Wychowaniu), do którego dodano dwie inne kategorie nauczania : menedżerowie z wykształceniem akademickim i solidną karierą biznesową oraz nauczyciele z zagranicznych uniwersytetów, czyli północnoamerykańskich (Centralna Floryda, Massachusetts, Miami i Nowy Orlean) i europejskich (m.in. London Business School i Business Institute). podobne szkoły zagraniczne, istniejące w niektórych przypadkach od 1988 r., zapewniają wysoki poziom umiędzynarodowienia swojej działalności.

Twoja podróż zmieniająca życie zaczyna się tutaj.

Porto

Miasto przedsiębiorców jest drugim co do wielkości miastem Portugalii i jednym z wiodących ośrodków gospodarczych i przemysłowych w kraju. Mocno związane z handlem i umiłowaniem wolności – tak bardzo, że nazywa się Cidade Invicta (Miasto Niepokonane), Porto znane jest z uroków swojego historycznego centrum (wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO od 1996 roku), ale także z dynamizmu – 21. Porto to nowoczesne i tętniące życiem miasto, które nigdy się nie zatrzymuje. Jego tereny zielone i tereny sportowe, rozbudowany system transportu publicznego oraz tętniąca życiem kultura i życie nocne sprawiają, że jest to zabawne i ekscytujące miasto przez 24 godziny na dobę. W ciągu ostatnich kilku lat Porto stało się także portem dla turystów z całego świata. Porto, które jest prawdziwym celem podróży, zostało dwukrotnie wybrane jako „Najlepsza europejska destynacja” przez European Consumers Choice i zostało uznane przez The Guardian w 2015 roku za jedno z 40 najlepszych miejsc docelowych. Jeśli chodzi o modę i design, Porto bije nawet na głowę Paryż, według Bloomberga, który niedawno ogłosił to miasto jako gorącą nową stolicę zakupów w Europie.

Lokalizacje

  • Avenida Fabril do Norte, 425 Matosinhos Portugal, 4460-312, Porto

pytania