Keystone logo
Pebble Hills University

Pebble Hills University

Pebble Hills University

Wstęp

Uniwersytet Pebble Hills

Pebble Hills University jest prawdziwie międzynarodowy i kariera skoncentrowany uniwersytet oferuje licencjat internetowy, programów magisterskich oraz doktoranckich głównie dla dorosłych uczących się. Programy klasie oparte są również dostępne za pośrednictwem naszej sieci partnerów na całym świecie.

Prawdziwie International University

Pebble Hills Uniwersytet to zespół profesjonalistów, naukowców i intelektualistów, którzy są skrupulatny w swoich dziedzinach i pracował z uporem, aby PHU prawdziwie ponadnarodowy uniwersytetu.

Distance Learning i Global szkolne

Pebble Hills Uniwersytet łączy w sobie cechy zarówno otwartego, wirtualnej i Boot Camp poprzez tworzenie skutecznych partnerstw z szanowanych organizacji edukacyjnych w Azji i Afryce, które mają trudności z porozumieniem się z ośrodkami badań i rozwoju w krajach rozwiniętych.

Poza tym, że jest jednym z wiodących uniwersytetów na świecie, który oferuje bardzo przydatnych programów dla studentów i profesjonalistów. Uniwersytet wierzy w zapewnienia jakości kształcenia przy użyciu najnowszych technologii z wysokimi standardami akademickimi. Mamy doskonałe członków zespołu w celu wspierania uczniów w celu zapewnienia jak najlepszej edukacji na świecie. Na całym świecie, mamy partnerów edukacyjnych i nasze wyróżnienia na całym świecie dowodzą, że jesteśmy liderem w dziedzinie edukacji.

Nauka Doświadczenie w PHU

Będziesz przeżywa różne sposoby kształcenia na odległość z Pebble Hills University, który w zależności od potrzeb, na przykład: Asynchronous Dostarczanie synchroniczne Dostawa, interaktywne eLearning Technologii wraz z dźwiękiem, Kredyty Badań i innych eLearning / Distance Learning oferowanych przez naszych partnerów strategicznych.

Sieć globalna

Pebble Hills Uniwersytet posiada centra kształcenia lub agentów w samym sercu jednych z najbardziej wpływowych rynków dla różnych programów:

  • Hong Kong - Biznes, zarządzanie, psychologia, Coaching, programy inżynierskie
  • Indie - TESOL, TEFL, administracji oświatowej, Wczesna Edukacja przedszkolna i Edukacji Podstawowej
  • Wielka Brytania i Bliski Wschód - Zarządzanie Healthcare, Chain International Supply i Zarządzania

Na PHU, będzie można zbadać możliwość uzyskania niedrogie, akredytowane i rozpoznany przez PHU stopnia w oparciu o naszej współpracy z różnymi uczelniami akredytowanych przez różne agencje akredytacji.

Przed Ocena Learning

PHU zaakceptować kredyty przenieść hojnie i oferujemy mnóstwo kursów internetowych, głównie w biznesie, zarządzania, finansów, Nauk Społecznych, Informatyki i Zarządzania Projektami. Przystępność jest naszym głównym problemem. Nasze kursy online są przystępne, aby upewnić się, że większość ludzi może odnieść korzyść z uzyskania wykształcenia. Nagradzamy kredyt na swoim doświadczeniu życia / pracy, a także kursy doskonalenia zawodowego. są dostępne, aby upewnić się, że nie zawaha się badać możliwości stypendialne i elastyczne rata z powodu swoich problemów finansowych

.

Studenci i absolwenci globalni

Nasi absolwenci pracują w wybitnych lokalnych firm i korporacji międzynarodowych, takich jak HSBC, Prudential, Holiday Inn, Sun Life Financial, Allied American University, Schlumberger, Pfizer Hotwire Ubezpieczenia, SITA, KG Group, Manulife Financial, Philip Life Assurance Public Company Limited G4S gotówkę Rozwiązanie, Uniwersytet Amerykański w Bejrucie., itd.

Droga do przodu

W celu radzenia sobie z konkurencyjnym rynku, dorośli pracujący są chętni do nauki. Musisz spróbować zaszczepić umiejętności doboru i utrzymanie celu w życiu. Podczas poświęcając swoją energię w dążeniu do doskonałości akademickiej, znaczne wysiłki należy odnieść się do rozwoju duchowego. Ponieważ w czasie stresu, ten zapewni ci bardzo potrzebne wewnętrzną siłę, by kontynuować swoją misję. Najlepszy sposób nauki dla pracujących osób dorosłych będzie kształcenie na odległość, która jest praktyczna dla nich, aby zrównoważyć ich pracy, rodziny i badania.

Globalna firma się rozwija, dlatego trzeba globalnej instytucji z radykalnej perspektywy kierunku edukacji. Ze względu na system edukacji opartej na prawdziwych wartościach światowych, zdobyta wiedza może być łatwo włączone i bardziej praktycznie w odpowiednim polu.

Lokalizacje

  • USA Online

pytania