Keystone logo
Peter F. Drucker and Masatoshi Ito Graduate School of Management, Claremont Graduate University Wykonawczy program mba
Peter F. Drucker and Masatoshi Ito Graduate School of Management, Claremont Graduate University

Wykonawczy program mba

0 Semesters

Język angielski

Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Program Zarządzania Przedsiębiorstwem Drucker School (EMP) szuka specjalistów, którzy odnieśli sukces w biznesie, ale chcą przygotować się na przyszłość. Staramy się zapisać dobrze wyszkolonych osób, które posiadają silne umiejętności analityczne i komunikacyjne, a także rekord postępów w zarządzaniu. Wybieramy studentów z różnych branż i środowisk. Chcemy, aby osoby, które będą korzystać, a także wnosić wkład w nasze dynamiczne środowisko w klasie. Kandydaci do EMP muszą posiadać minimum:

* Pięć lat od średniego do wyższego szczebla zarządzania lub doświadczenie zawodowe.
* Stopień licencjata USA lub jego odpowiednik

Nie chcemy, aby GMAT lub GRE przystąpiły do ​​EMP. Wymagamy:

- wniosek Claremont Graduate University (drukowane lub online)

- oficjalne kopie wszystkich studiów licencjackich i absolwentowych.

- trzy listy polecające.

- Twoja deklaracja kariery.

- Twoje CV.

- wyniki egzaminu TOEFL dla studentów zagranicznych.

- opłata za wysłanie 60,00 USD.

- osobisty wywiad z tobą. Można to zaplanować po otrzymaniu wniosku.

Studenci kierownictwa programu Drucker (EMP) pochodzą z niewiarogodnie szerokiego spektrum branż - korporacji, prywatnego, rządowego i non-profit oraz szerokiego wachlarza środowisk etnicznych. Ta różnorodność wprowadza różnorodne perspektywy do klasy, generując żywe i wnikliwe dyskusje. Będziesz zachwycony inteligencją, doświadczeniem i świeżymi punktami rówieśników oraz wiedzą na temat tego, w jaki sposób zapewni Ci lepsze zrozumienie współczesnej wspólnoty biznesowej, zarówno w kraju, jak i na świecie.

Szeroka gama naszych uczniów, która przychodzą na zajęcia, zachęca do zapoznania się z pomysłami, których nie mielibyście okazji zwiedzić bez przybycia tutaj. Daje Ci szansę myśleć na wiele sposobów, skakać poza własne doświadczenia i zastanowić się nad kwestiami wpływającymi na świat.

Studenci są zaznajomieni z powodu chęci poznania i uczenia się z innych branż i środowisk innych niż ich własne. Nasi wykładowcy komentują, jak bardzo są pod wrażeniem liczby studentów, którzy zdecydowali się pracować nad projektami, które nie są bezpośrednio związane z firmą lub uczelnią.

W szkole Drucker zniechęcamy granice. Zachęcamy do współpracy tak wiele, jak chcesz z innymi studentami, absolwatami i obecnymi perspektywami, jak również ich rodzinami. To część naszego wysiłku na rzecz nawiązania kontaktów i społeczności, które rozwijają się poza klasę i zwiększają Twoją osobistą i profesjonalną sieć. Jeśli potrzebujesz porady na temat pracy, możemy nawet skontaktować się z wykładowcami, studentami lub absolwentów z doświadczeniem, które mogą pomóc.

Podsumowanie naszych studentów EMP
Średnia wieku: 42 lat
Średnie lata doświadczenia w zarządzaniu: 15

Odsetek kobiet: 45%

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

O szkole

pytania

Podobne kursy