Keystone logo
© Eva Dang
Oxademy Business School

Oxademy Business School

Oxademy Business School

Wstęp

Oxademy Graduate School jest profesjonalnym dostawcą edukacji akademickiej i znajduje się w mieście Oxford, na świecie najbardziej znanych piasty uczenia się. Na Oxademy, współpracujemy z rozbudowaną sieć specjalistów edukacyjnych w Oxfordzie dostarczyć światowej klasy przewodnikiem nauki online kwalifikujących się studentów.

Jak pracujemy

Nasze programy dają studentom wszystko, czego potrzebują, aby odnieść sukces. Ten zawiera program samopoznania, krytycznego myślenia, przywództwa i przedsiębiorczości szkolenia, coaching, akwizycji pracy ciągłej mentorsjo [, staży ... i oczywiście, akredytowany certyfikat lub stopnia po ukończeniu studiów.

Technologia

Innowacyjny, cięcie platformy kształcenia na odległość Oxademy za krawędź opiera się na własnym ram (OxABL ©), która zapewnia strukturę logiczną edukacji online. U podstaw naszych programów jest "Human Cognitive System" i "opracowała", który pozwala nam skupić się na jak uczący przetwarzania informacji ... dzięki czemu możemy lepiej zaangażować poprzez synchronicznych i asynchronicznych metod nauczania. Opracowaliśmy własną platformę e-learning (VLE), która przyjmuje kilka technologii, aby stworzyć jednolitą i produktywne doświadczenie uczenia się. Co najważniejsze, nasz VLE pozwala nam współpracować z uczniami (online i offline), zachowaj ich motywację i automatycznie zrozumieć zachowanie sukcesy uczniów. To wszystko pod warunkiem, poprzez rozwiązania w chmurze, który obsługuje "Mashware" (skrzyżowanie mashups i szkoleniowych), na żywo interaktywne zajęcia, interakcja uczeń-nauczyciel, uczeń LIVE systemu reagowania, oraz inteligentny Wzór Learning analizatora.

To wszystko jest dostarczane przez Internet za pośrednictwem zdalnego kształcenia.

Lokalizacje

 • Oxford

  Clarendon House, 52 Cornmarket Street

  • Hong Kong

   21st Floor, Fortune Centre, 46-48 Yun Ping Road, Causeway Bay

   • Shanghai

    1501, 15/F, L'Avenue Shanghai, 99 Xianxia Road

    • Kuala Lumpur

     Suite 1403, A-3-1 Block A Northpoint Offices, Mid Valley City, No.1 Medan Syed Putra Utara,

     • Mumbai

      Marine Chambers, 11 New Marine Lines Mumbai

      • Lagos

       No 2, Olele Street, off Omiyale Street, Ejigbo-Lagos

       • Tokyo

        152-0003 Tokyo, Meguro Ward, Himonya 3-12-20

        pytania